Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Avengers: Secret Wars
Avengers: Secret Wars

Sinema Haberleri

Secret Wars, Oldukça İddialı Olacak

Çizgi roman denilince neredeyse herkesin aklına ilk olarak Marvel ve DC gelir. Ancak bu iki ezeli rakip firma son yıllarda rekabetini beyazperdeye ve dizilere taşıdı. Bu durum her ne kadar izleyicinin yararına oluyor olsa da bu tarafta maalesef ki Marvel ezici bir üstünlük kurmuş durumda.

Sinema ve TV yapımları sayesinde karşımıza çıkan Marvel Sinematik Evreni gün geçtikçe genişlemeye, yeni yapımlarla karşımıza çıkmaya devam ediyor. “The Multiverse Saga” olarak isimlendirilen yeni faz iki Avengers filmiyle sona erecek. Bu yapımlar Avengers: The Kang Dynasty ve Avengers: Secret Wars.

Marvel Başkanı Kevin Feige geçtiğimiz günlerde Avengers: Secret Wars hakkında bir takım açıklamalarda bulundu. Feige tarafından yapılan açıklamaların hepsi hali hazırda birçok Marvel hayranı tarafından tahmin ediliyordu. Ancak doğrulama gelmesi oldukça önemli.

Marvel’in En Büyük Projesi Geliyor

Peki bu açıklamalar neler? İlk olarak Kevin Feige hala daha en büyük Marvel filmi olarak End Game‘i kabul ediyor. Secret Wars‘un ise End Game‘den daha büyük ve en iyisi olması için çalıştığını söyledi. Yalnızca karakterler, hikaye anlatımı ve CGI bakımından değil. Müzikleri ve ses efektleri olarakta en iyi Marvel yapımı olacak.

Çizgi roman okurlarının bildiği üzere Secret Wars hikayesi farklı evrenlerden gelen birçok karakterin savaşını konu alıyor. Bu noktada ise Kevin Feige, şimdiye kadar ekranlarda izleyiciyle buluşan tüm Marvel karakterinin bu filmde yer almasını istiyor. Yani eski X-Men filmleri, Fantastik Dörtlü ve Sony Sinematik Evreni‘nde yer alan karakterlerin hepsi.

Kaynak; The Direct

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun Haberleri

EA Sports’un FIFA ile olan uzun süreli ortaklığının sona ermesinden bu yana geliştirilen ikinci futbol oyunu olan EA Sports FC 25, büyük beklentilerle geliyor....

İnceleme

AMD Ryzen 5 8400F ve Ryzen 7 8700F model işlemciler merak edilen modellerden biri. Çünkü bu işlemciler AM5 sokete geçiş işlemcisi olarak görülüyor. Muhtemelen...

Oyun İndirimleri

Epic Games, oyuncuları sevindirmeye devam ediyor! Her hafta ücretsiz olarak sunduğu oyunlar serisine bir yenisini daha ekledi. Bu hafta, Floppy Knights ücretsiz olarak indirilebilir....

Telefon Haberleri

Samsung, Galaxy Unpacked etkinliğinde yeni katlanır telefonları ve akıllı saatlerinin yanı sıra yeni kulaklıklarını da duyurdu. Yeni tasarımıyla dikkat çeken Galaxy Buds 3, birçok...