Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Şahsiyet
Şahsiyet

Sinema Haberleri

Şahsiyet 2.Sezondan Yeni Detaylar Geldi

Disney‘in dijital içerik platformu Disney Plus, geçtiğimiz Haziran ayında ülkemizde resmi olarak yayın hayatına başladığından beri kullanıcı sayısını ve sahip olduğu içerikleri arttırmaya devam ediyor. Geniş kütüphanesini sürekli büyütmeye devam eden platform, yerli yapımlara da yatırım yapmaktan kaçınmıyor.

Platformun resmi olarak duyurusunu yaptığı ve prodüksiyonu devam eden birçok yapımı bulunuyor. Prodüksiyonu devam eden yapımların yanı sıra, haklarını satın aldığı bir çok yapım bulunuyor. Bu yapımlardan bir tanesi de Ay Yapım ve Puhu TV ortaklığında geliştirilen Şahsiyet dizisi.

Muhteşem oyuncu kadrosu, güzel senaryosu ve oldukça başarılı teknik ekibiyle beraber şüphesiz ki yerli yapımlar arasında en iyilerden birisi olan Şahsiyet dizisinin yeni sezon çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. TV100 Magazin Müdürü Birsen Altuntaş’ın kaleme aldığı habere göre, dizinin yeni sezon konusu ve oyuncu kadrosunun bir kısmı belli oldu.

Şahsiyet Yeni Sezondan Neler Biliyoruz

Şahsiyet’in Yeni Sezon Konusu ne Olacak?

TV100 Magazin Müdürü Birsen Altuntaş tarafından aktarılan bilgilere göre, Şahsiyet‘in ikinci sezonu baba ve kız ilişkisine odaklanacak. Dizi yeni sezonda Agah Beyoğlu ve Avustralya’dan dönen kızı Zuhal Beyoğlu’nun arasında ki ilişkiyi konu alacak. Yeni sezonda da Nevra karakteri yer alacak ancak ilk sezonun aksine polis sekansları yer almayacak.

Şahsiyet’in Yeni Sezon Kadrosunda Yer Alan İsimler

Şahsiyet dizisinin yeni sezonu Haluk Bilginer‘e yer vermeye devam edecek. Ayrıca, yeni sezonda Haluk Bilginer‘in hayat verdiği Agah Beylooğlu karakterinin kızı Zuhal Beyoğlu‘na Şebnem Bozoklu hayat verecek. Dizinin yeni sezon oyuncu kadrosunun bir kısmı ise Haluk Bilginer, Şebnem Bozoklu, Cansu Dere, Metin Akdülger, Hüseyin Avni Danyal, İlker Aksum, Nergis Öztürk, Ahmet Mümtaz Taylan ve Recep Usta‘dan oluşacak.

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games Store‘un her hafta oyunseverlere sunduğu ücretsiz oyun kampanyası, bu hafta da heyecan verici bir fırsatla karşımıza çıkıyor. Bu haftanın ücretsiz oyunu, modern...

İnceleme

Fiyat/performans ürünlerin önemi özellikle ülkemizde bir hayli büyük. Biz de fiyat/performans ürünleri gerçekten çok seviyoruz. Bugün incelemesini yapacağımız Gamepower Bull T10 oyuncu monitörü de...

Teknoloji Haberleri

Microsoft, Windows 11’in bir sonraki büyük güncellemesi olan 24H2’yi ön izleme kanalında yayınladı. Bu güncelleme, kullanıcı deneyimini geliştiren ve işletim sistemine yeni özellikler ekleyen...

Teknoloji Haberleri

WhatsApp, Sürüm 24.10.79 ile kullanıcı deneyimini önemli ölçüde geliştiren yeni bir güncelleme yayınladı. Bu güncelleme ile uygulamanın kullanıcı arayüzü daha modern ve çekici hale...