Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Şahmaran
Şahmaran

Sinema Haberleri

Şahmaran Dizisinin 2.Sezonu Yolda

Ülkemizde en çok aboneye sahip dijital içerik platformu unvanına sahip Netflix, yeni yerli yapımlar ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Netflix yerli yapımlar konusunda kalitesini gün geçtikçe arttırmaya devam ediyor. Platform gün geçtikçe yeni yerli yapımlar duyurmaya devam ediyorken, Şahmaran gibi yeni sezonu izleyiciyle buluşacak yapımlarda yerli yapımlarda yok değil.

Başrollerini Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz‘in oluşturduğu mitolojik dizi Şahmaran‘ın ilk sezonu geçtiğimiz yıl izleyiciyle buluştu. Oldukça karışık yorumlar alan yapımın, yeni sezonu hakkında ise daha önce herhangi bir resmi açıklama yapılmadı. Geçtiğimiz haftalara düzenlenen ve Latin Amerika, ABD Hispanik pazarı ve İberya’daki Türk televizyon sektörünü öne çıkarmayı hedefleyen çevrimiçi Turkish TV Festival sırasında, dizinin yeni sezonu resmen duyuruldu.

Platformun en yeni mitoloijk yerli dizisi olan Şahmaran‘ın oyuncu kadrosunda; Serenay Sarıkaya, Burak Deniz, Mahir Günşiray, Ayşe Lebriz Berkem, Mehmet Bilge Aslan, Ebru Özkan, Nilay Erdönmez, Nil Sude Albayrak, Ece Ertez ve Berfu Halisdemir gibi isimler yer alıyor.

Şahmaran Dizisinin Yeni Sezonu, Bu Yılın Sonlarında Geliyor

Şahmaran

Geçtiğimiz haftalara düzenlenen ve Latin Amerika, ABD Hispanik pazarı ve İberya’daki Türk televizyon sektörünü öne çıkarmayı hedefleyen çevrimiçi Turkish TV Festival sırasında, yeni sezonu duyurulan yapımın; yeni sezonun bu yılın sonlarında Netflix üzerinden izleyiciyle buluşması planlandığı açıklandı.

Tims&B Productions’tan Uluslararası Operasyonlar Direktörü Selin Arat, sunum esnasında yeni yerli Netflix yapımı olan İstanbul Ansiklopedisi‘ni de resmen duyurdu. Henüz o yapım hakkında herhangi bir detay paylaşılmamış olsa da, yeni sezonda yayınlanacak olan TV dizilerine odaklandıklarını bu nedenle de, Şahmaran‘ın ikinci sezonu için prodüksiyon aşamasının henüz başlamadığını da belirtti.

Bu yılın sonlarında izleyiciyle buluşması beklenen yapımın, yeni sezon konusu ise henüz bilinmiyor.

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Özellikle AMD tarafı oyun hediyesi kampanyalarını sıkça düzenliyor. Bunlardan en yenisi ise AMD Radeon RX 7700 XT ve AMD Radeon RX 7800 XT modellerinden...

Oyun Haberleri

Bugün Riot Games ve VALORANT 12 Haziran 2024’te çıkacak olan en yeni haritası Abyss’i duyurdu. Abyss VALORANT’ın sınırları olmayan ilk haritası ve oyuncuları yetenek...

Oyun İndirimleri

Epic Games, her hafta düzenlediği ücretsiz oyun kampanyasıyla oyunseverleri memnun etmeye devam ediyor. Bu hafta, hem hız hem de strateji tutkunları için iki oyun...

Oyun Haberleri

Call of Duty serisinin yeni oyunu Black Ops 6, Xbox Games Showcase etkinliğinde geniş bir tanıtım yaptı ve ardından düzenlenen detaylı bir etkinlikte oyun...