Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Sinema Haberleri

Ryan Gosling, Ghost Rider Olmak İstiyor

Marvel Sinematik Evreni hız kesmeden büyümeye devam ediyor. Birçok yeni karakter ve hikayenin işlenmeye başladığı evrene gün geçtikçe yeni yapımlar eklenmeye devam ediyor. Özellikle 4.evre ile oldukça farklı bir yöne evrilen MCU, farklı hikayeleri bizlere sunmaya başladı.

Marvel Stüdyoları‘nın Comic-Con etkinliğine katılacağını duyurması ile yeni yapımlar hakkında birçok söylenti ortada dolanmaya başladı. Bu söylentiler arasında en güçlü olanı ise Nova dizisi. Ryan Gosling‘in canlandıracağı Nova karakterini konu alan bir dizi yapılacağı iddia edildi.

Ryan Gosling, MCU’da Oldukça Rağbet Görüyor

Ancak Ryan Gosling‘in gözü farklı bir MCU karakterinde. Geçmişe dönüp baktığımızda Gosling, bir sürü yüksek prodüksiyonlu yapım için aday gösterildi. Bu yapımlardan bazıları; Lone Ranger, Joker, Suicide Squad ve evet Benedict Cumberbatch yerine Doctor Strange olabileceği bile düşünüldü. Tüm bu yaşananların ardından ise Gosling‘in MCU‘ya dahil olması oldukça olası.

MTV News‘den Josh Horowitz, Ryan Gosling ile ropörtaj gerçekleştirdi. Bu ropörtaj sırasında MCU hakkında da bazı şeyler konuşuldu. Gosling, ortada dolanan Nova dizisinde rol alacağı yalanladı. Ancak MCU‘da Ghost Rider karakterini canlandırmak istediğini açıkladı.

Belki de bu açıklama birşeylerin habercisidir. 23 Temmuz’da gerçekleşecek olan Marvel sunumunda resmi açıklama gelir mi sizce?

Kaynak; ScreenRant

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

İnceleme

Fiyat/performans odaklı sistemleri gerçekten seviyoruz. Bugün incelemesini yapacağımız İncehesap Fornax toplama oyuncu bilgisayarı da bu tanıma bir hayli uyuyor. Fakat bu sistemi özel kılan...

Teknoloji Haberleri

Nvidia, özellikle son zamanlarda çok fazla ekran kartı üretimi yapmaya başladı. Haliyle ortada şu an çok fazla model bulunuyor ve durum bazen kafa karışıklıklarına...

Oyun Haberleri

Her ay düzenli olarak kontrol ettimiz Amazon Prime üyelerinin ücretsiz olarak erişebildiği Prime Gaming, hizmetinin kullanıcılarına Aralık ayında ücretsiz olarak sunacağı oyunlar belli oldu....

Rehber

Discord platformu kısa süre içerisinde büyük başarılara imza attı diyebiliriz. Çok büyük topluluklar artık sohbet için Discord’u tercih ediyor. Haliyle günümüzde çok popüler bir...