Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Sinema Haberleri

Ryan Gosling, Ghost Rider Olmak İstiyor

Marvel Sinematik Evreni hız kesmeden büyümeye devam ediyor. Birçok yeni karakter ve hikayenin işlenmeye başladığı evrene gün geçtikçe yeni yapımlar eklenmeye devam ediyor. Özellikle 4.evre ile oldukça farklı bir yöne evrilen MCU, farklı hikayeleri bizlere sunmaya başladı.

Marvel Stüdyoları‘nın Comic-Con etkinliğine katılacağını duyurması ile yeni yapımlar hakkında birçok söylenti ortada dolanmaya başladı. Bu söylentiler arasında en güçlü olanı ise Nova dizisi. Ryan Gosling‘in canlandıracağı Nova karakterini konu alan bir dizi yapılacağı iddia edildi.

Ryan Gosling, MCU’da Oldukça Rağbet Görüyor

Ancak Ryan Gosling‘in gözü farklı bir MCU karakterinde. Geçmişe dönüp baktığımızda Gosling, bir sürü yüksek prodüksiyonlu yapım için aday gösterildi. Bu yapımlardan bazıları; Lone Ranger, Joker, Suicide Squad ve evet Benedict Cumberbatch yerine Doctor Strange olabileceği bile düşünüldü. Tüm bu yaşananların ardından ise Gosling‘in MCU‘ya dahil olması oldukça olası.

MTV News‘den Josh Horowitz, Ryan Gosling ile ropörtaj gerçekleştirdi. Bu ropörtaj sırasında MCU hakkında da bazı şeyler konuşuldu. Gosling, ortada dolanan Nova dizisinde rol alacağı yalanladı. Ancak MCU‘da Ghost Rider karakterini canlandırmak istediğini açıkladı.

Belki de bu açıklama birşeylerin habercisidir. 23 Temmuz’da gerçekleşecek olan Marvel sunumunda resmi açıklama gelir mi sizce?

Kaynak; ScreenRant

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Özellikle AMD tarafı oyun hediyesi kampanyalarını sıkça düzenliyor. Bunlardan en yenisi ise AMD Radeon RX 7700 XT ve AMD Radeon RX 7800 XT modellerinden...

Oyun İndirimleri

Epic Games, her hafta düzenlediği ücretsiz oyun kampanyasıyla oyunseverleri memnun etmeye devam ediyor. Bu hafta, hem hız hem de strateji tutkunları için iki oyun...

Oyun Haberleri

Electronic Arts ve BioWare, merakla beklenen yepyeni tek oyunculu fantezi RPG deneyimi Dragon Age: The Veilguard’ın ilk anlarından oluşan oynanışa dair bir ilk gösterim yaptı....

Oyun Haberleri

Microsoft, Xbox Game Pass Ultimate ve Xbox Game Pass Core üyelerine özel bir hafta sonu kampanyası olan Ücretsiz Oyun Günleri’ni duyurdu. Bu kampanya, oyunculara...