Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Invincible
Invincible

Sinema Haberleri

Robert Kirkman, Invincible Hakkında Konuştu

Son yıllarda kullanıcılar tarafından yoğun ilgiye maruz kalan dijital içerik platformlarına rakip olması için Amazon tarafından sunulan Prime Video hizmeti, sürekli yenilenen popüler film ve dizilerden oluşan geniş bir kütüphaneye sınırsız erişim imkanı sunuyor.

Ülkemizde oldukça uygun fiyattan hizmet veren platformun, hayranlar ve eleştirmenler tarafından oldukça beğenilen yapımları bulunuyor. Bu yapımlardan bir tanesi de ilk olarak 2021 yılında izleyiciyle buluşan Invincible. İlk sezonu 8 bölümden oluşan dizinin sonunda geri döndüğü geçtiğimiz haftalarda ikinci sezon duyuru fragmanı ile açıklanmıştı.

Sezonlar Arasında Daha Az Boşluk Olacak

Ancak hayranlar Invincible‘nin ilk sezonu ve ikinci sezonu arasında çok fazla zaman aralığı olduğu için dizinin hikayesini, konusunu, karakterleri ve ilk sezonda yaşanan olayları bir nevi unutmaya başladı. Durumun farkında olan dizinin yaratıcısı Robert Kirkman, beklemenin uzun ve haksız olduğunun tamamen farkında olduğunu söyledi.

İkinci sezon prodüksiyonun tam bekledikleri gibi ilerlediğini belirten Kirkman yakında ikinci sezonun izleyiciyle buluşacağını ancak, net tarih söyleyemediğini belirtti. Ayrıca Kirkman, ikinci sezon ile üçüncü sezon arasında çok fazla zaman aralığı olmayacağını da açıkladı.

İkinci sezon yayın tarihini henüz söyleyemem. Ancak şunu söyleyebilirim ki, ikinci sezon ve üçüncü sezon arasında benzer bir zaman aralığı olmayacak. Invincible hayranları için bu oldukça acı ve kötü bir durum. Bu yüzden bunu tekrar yaşamamak için ikinci sezon çıktıktan itibaren, umarım sorunsuz şekilde yol almaya devam edebiliriz. Teorik olarak bu kadar devasa boşluklar olmayacak.

Invincible İkinci Sezon Duyuru Fragmanı

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun Haberleri

The Witcher serisinin dördüncü oyunu, heyecan verici bir gelişmeyle geri dönüyor. Oyun direktörü Sebastian Kalemb‘in açıklamalarına göre, Geralt of Rivia‘nın serideki rolü hala belirsizliğini...

Oyun Haberleri

Rockstar Games, uzun süredir beklenen Grand Theft Auto serisinin yeni oyunu GTA 6 için heyecan verici bir adım atıyor. 5 Aralık TSİ 17:00’de yayınlanacak...

Oyun Haberleri

Birçok oyunseverin heyecanla beklediği Grand Theft Auto VI‘nın ilk fragmanı, 5 Aralık Salı günü TSİ 17:00’da resmi olarak tanıtılacakken beklenmedik bir şekilde saatler önce...

Oyun Haberleri

Rockstar Games, uzun bir bekleyişin ardından sonunda Grand Theft Auto 6‘yı duyurdu. Sızıntılar nedeniyle duyuru hızlandırılsa da, heyecanlı hayranlar için fragmanın yayınlanması büyük bir...