Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Sinema Haberleri

Red Notice 2 ve 3 Senaryosu Hazır

Dünyanın en büyük dijital yayın platformlarından bir tanesi olan Netflix, yeni yapımlar yapmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde platformun yeni projeleri için daha dikkatli ve seçici olacağını öğrenmiştik. Bu açıklamanın ardından Netflix‘te yaşanan içerik bombandırmanı yavaşlayacak diye endişe etmeyin.

Netflix, son dönemde yayınladığı kalitesiz içeriklerle kullanıcıların hedefinde bulunuyor. Ancak bazı içerikleri kullanıcılar tarafından oldukça beğeniliyor ve devam yapımının ne zaman geleceği oldukça merak ediliyor. Netflix‘in yıldızlarla dolu filmi Red Notice‘den yeni haberler geldi.

Red Notice Devam Yapımları Arka Arkaya Çekilecek

Başrollerinde Dwayne Johnson, Ryan Reynolds ve Gal Gadot’u izlediğimiz Netflix‘in aksiyon yapımı Red Notice‘in devam filmlerinin senaryolarının hazır olduğu açıklandı. Evet yanlış okumadınız. Red Notice 2 ve 3‘ün senaryosu hazır.

Red Notice‘in yapımcıları Beau Flynn ve Hiram Garcia, Collider’le yaptıkları ropörtaj sırasında Red Notice 2 ve 3‘ün senaryolarının neredeyse hazır olduğunu ve hız kesmeden çalışmlara devam ettiklerini açıkladılar.

Pekala, elimizde hazır bir ‘Red Notice 2’ senaryosu ve neredeyse bitmiş bir ‘Red Notice 3’ senaryosu bulunuyor. Sonraki planımız, her iki filmi de arka arkaya çekmek.

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games‘in ücretsiz oyunlar kampanyası kapsamında bu hafta, aksiyon dolu bir deneyim sunan Ghostrunner ücretsiz olarak sunuluyor. Ghostrunner, oyuncuları nefes kesici bir cyberpunk dünyasına...

İnceleme

Yıllardır çok sayıda oyuncu monitörü inceledik. Bunlar arasında uygun fiyatlı ürünler de bulunuyorken çok daha pahalı ürünler de bulunuyordu. Bugün inceleyeceğimiz Gamepower Rapid 27...

Oyun Haberleri

Sony Interactive Entertainment, Nisan 2024 için PlayStation Plus üyelerine sunulacak yeni oyunlarını duyurdu. Nisan ayının oyun kataloğu, çeşitli platformlarda oynanabilecek birçok başlığı içeriyor. Animal...

Telefon Haberleri

Oppo, yeni fiyat performans odaklı telefonu Oppo A3 Pro  modeli ile akıllı telefon pazarında yeni bir sayfa açıyor. İşte telefonun teknik özellikleri. Oppo A3...