Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Sinema Haberleri

Red Notice 2 ve 3 Senaryosu Hazır

Dünyanın en büyük dijital yayın platformlarından bir tanesi olan Netflix, yeni yapımlar yapmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde platformun yeni projeleri için daha dikkatli ve seçici olacağını öğrenmiştik. Bu açıklamanın ardından Netflix‘te yaşanan içerik bombandırmanı yavaşlayacak diye endişe etmeyin.

Netflix, son dönemde yayınladığı kalitesiz içeriklerle kullanıcıların hedefinde bulunuyor. Ancak bazı içerikleri kullanıcılar tarafından oldukça beğeniliyor ve devam yapımının ne zaman geleceği oldukça merak ediliyor. Netflix‘in yıldızlarla dolu filmi Red Notice‘den yeni haberler geldi.

Red Notice Devam Yapımları Arka Arkaya Çekilecek

Başrollerinde Dwayne Johnson, Ryan Reynolds ve Gal Gadot’u izlediğimiz Netflix‘in aksiyon yapımı Red Notice‘in devam filmlerinin senaryolarının hazır olduğu açıklandı. Evet yanlış okumadınız. Red Notice 2 ve 3‘ün senaryosu hazır.

Red Notice‘in yapımcıları Beau Flynn ve Hiram Garcia, Collider’le yaptıkları ropörtaj sırasında Red Notice 2 ve 3‘ün senaryolarının neredeyse hazır olduğunu ve hız kesmeden çalışmlara devam ettiklerini açıkladılar.

Pekala, elimizde hazır bir ‘Red Notice 2’ senaryosu ve neredeyse bitmiş bir ‘Red Notice 3’ senaryosu bulunuyor. Sonraki planımız, her iki filmi de arka arkaya çekmek.

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games, uzunca bir süredir yaptığı ücretsiz oyun kampanyalarına bu hafta bir yenisini daha ekliyor. Geçmişte Grand Theft Auto 5, Borderlands: The Handsome Collections ve Football...

Sinema Haberleri

Dünyanın en büyük dijital içerik platformlarından birisi olan Netflix, mevcut yapımlarını devam ettirmeye ve yeni yapımlar ile izleyicinin karşısına çıkmaya devam ediyor. Zor günlerden...

Oyun İndirimleri

Birçok oyuna ev sahipliğe yapan ve yediden yetmişe bütün oyuncu kitlesinin aşina olduğu oyun platformu Steam için “Steam İlkbahar İndirimleri” başladı. Birçok AAA ve...

Oyun Haberleri

Sayısız ipucu ve sızıntının ardından, CS:GO Source 2 güncellemesi hakkındaki spekülasyonlar üzerine açıklamalar yapılmaya devam ediyor. Peki CS:GO 2 gerçek mi? İşte CS:GO 2 beta ile...