Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Oyun Haberleri

Overwatch 2 Sezon 2 Fragmanı Yayınlandı

Overwatch 2, 2. sezonuna girmesine az bir zaman kala lansman yaklaştıkça en son güncelleme hakkında daha fazla ayrıntı alıyoruz. Bugün Blizzard, 2. sezon için aksiyon dolu yepyeni bir fragman yayınladı. Fragmanda yeni kahramanlar, yeni efsanevi görünüm ve daha fazla oyun öğesi bulunuyor.

Overwatch 2 2. Sezon Fragmanı

2. sezon fragmanı, ilk tempo tankı Ramattra’yı sergiliyor. Mısırlı bir robot olan Ramattra, boyutunun ve gücünün büyüdüğünü gören muazzam bir nemesis formuna sahiptir. Ramattra’nın tüm yeteneklerini buradan öğrenebilirsiniz. Fragmanda ayrıca Escort adlı yepyeni bir harita da yer alıyor. Tüm bunların yer aldığı fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Junker Queen için yepyeni bir efsanevi görünüm olan Zeus da fragmanda gösterildi. Adından da anlaşılacağı gibi, cilt tasarımı Yunan mitolojisinden ilham alıyor. Cildi yeni özelleştirmeler, silah modelleri, seslendirmeler ve özel efektler içerecek.

2. Sezonda, oyuncuların yeni kahramanlara erişmek için tamamlayabilecekleri yeni görevler olacak. Kilidini açmak istedikleri kahraman için Meydan Okumayı seçmek, sizi onların yeteneklerini incelemek için Alıştırma Alanına götürür ve nihayetinde Overwatch maçlarını kazanmanız için size meydan okur. 1. Sezonda Kiriko’nun kilidini açmayı kaçıranlar veya 2. Sezonda başlayan yepyeni oyuncular yeni kahramanların kilidini açabilir.

Sezon 2 ayrıca yeni bir savaş bileti getiriyor. Battle pass ile sınırlı süreli modlar ve daha fazlasıyla Overwatch 2’yi deneyimlemenin yeni yolları geliyor. Fragman, ‘Olympus Savaşı’ adlı bir modda savaşan bir grup Yunan mitolojisinden ilham alan görünümü içeriyor. Yeni mod 5 Ocak 2023’te gelecek.

Son olarak  Overwatch 2’nin 2. sezonu 6 Aralık 2022’de yayında olacak.

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi olan Emir Çiftci, Donanım Arşivi üzerinden teknoloji, donanım ve bilim konuları hakkında haberler yazmaktadır.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun Haberleri

EA Sports’un FIFA ile olan uzun süreli ortaklığının sona ermesinden bu yana geliştirilen ikinci futbol oyunu olan EA Sports FC 25, büyük beklentilerle geliyor....

İnceleme

AMD Ryzen 5 8400F ve Ryzen 7 8700F model işlemciler merak edilen modellerden biri. Çünkü bu işlemciler AM5 sokete geçiş işlemcisi olarak görülüyor. Muhtemelen...

Oyun İndirimleri

Epic Games, oyuncuları sevindirmeye devam ediyor! Her hafta ücretsiz olarak sunduğu oyunlar serisine bir yenisini daha ekledi. Bu hafta, Floppy Knights ücretsiz olarak indirilebilir....

Telefon Haberleri

Samsung, Unpacked etkinliğinde yeni katlanabilir telefonları Galaxy Z Flip 6 ve Fold 6’yı duyurdu. Katlanabilir telefon serisinin yeni sürümü, Snapdragon 8 Gen 3 ve...