Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Oyun Haberleri

Overwatch 2 Sezon 2 Fragmanı Yayınlandı

Overwatch 2, 2. sezonuna girmesine az bir zaman kala lansman yaklaştıkça en son güncelleme hakkında daha fazla ayrıntı alıyoruz. Bugün Blizzard, 2. sezon için aksiyon dolu yepyeni bir fragman yayınladı. Fragmanda yeni kahramanlar, yeni efsanevi görünüm ve daha fazla oyun öğesi bulunuyor.

Overwatch 2 2. Sezon Fragmanı

2. sezon fragmanı, ilk tempo tankı Ramattra’yı sergiliyor. Mısırlı bir robot olan Ramattra, boyutunun ve gücünün büyüdüğünü gören muazzam bir nemesis formuna sahiptir. Ramattra’nın tüm yeteneklerini buradan öğrenebilirsiniz. Fragmanda ayrıca Escort adlı yepyeni bir harita da yer alıyor. Tüm bunların yer aldığı fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Junker Queen için yepyeni bir efsanevi görünüm olan Zeus da fragmanda gösterildi. Adından da anlaşılacağı gibi, cilt tasarımı Yunan mitolojisinden ilham alıyor. Cildi yeni özelleştirmeler, silah modelleri, seslendirmeler ve özel efektler içerecek.

2. Sezonda, oyuncuların yeni kahramanlara erişmek için tamamlayabilecekleri yeni görevler olacak. Kilidini açmak istedikleri kahraman için Meydan Okumayı seçmek, sizi onların yeteneklerini incelemek için Alıştırma Alanına götürür ve nihayetinde Overwatch maçlarını kazanmanız için size meydan okur. 1. Sezonda Kiriko’nun kilidini açmayı kaçıranlar veya 2. Sezonda başlayan yepyeni oyuncular yeni kahramanların kilidini açabilir.

Sezon 2 ayrıca yeni bir savaş bileti getiriyor. Battle pass ile sınırlı süreli modlar ve daha fazlasıyla Overwatch 2’yi deneyimlemenin yeni yolları geliyor. Fragman, ‘Olympus Savaşı’ adlı bir modda savaşan bir grup Yunan mitolojisinden ilham alan görünümü içeriyor. Yeni mod 5 Ocak 2023’te gelecek.

Son olarak  Overwatch 2’nin 2. sezonu 6 Aralık 2022’de yayında olacak.

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi olan Emir Çiftci, Donanım Arşivi üzerinden teknoloji, donanım ve bilim konuları hakkında haberler yazmaktadır.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games, bu hafta oyun severlere heyecan verici bir fırsat sunuyor! Ünlü oyun dağıtım platformu, The Big Con ve Town of Salem 2 gibi...

Teknoloji Haberleri

WhatsApp, kullanıcı deneyimini geliştirmeye yönelik adımlar atmaya devam ediyor. En son güncelleme ile birlikte, sohbet filtreleme özelliği platforma eklenmiş durumda. Bu yeni özellik, kullanıcıların...

Teknoloji Haberleri

HP, oyuncular için yeni bir bütçe dostu monitör olan HP Omen D27qs’i tanıttı. Uygun fiyatına rağmen iyi özellikler sunan monitörün detaylarına bir göz atalım....

Telefon Haberleri

Huawei, yeni amiral gemisi Huawei Pura 70 Ultra’yı tanıttı. Yeni Vane Design tasarım diliyle gelen telefonun özelliklerine bir göz atalım. Huawei Pura 70 Ultra...