Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

one piece Netflix Türkiye
one piece Netflix Türkiye

Sinema Haberleri

One Piece Dizisinin 2 ve 3.Sezonları Arka Arkaya Çekilecek

Netflix, son dönemde yayınladığı kalitesiz içeriklerle kullanıcıların hedefinde bulunuyor. Son dönemde Netflix, anime ve manga yapımlarını platforma taşımaya ayrıca kendi anime uyarlamalarını yapmaya devam ediyor. Anime yapımlarına odaklanmaya devam eden platform, ünlü anime serisi One Piece‘in live-action uyarlamasını geçtiğimiz yıl izleyiciyle buluşturdu.

Platformun şimdiye kadar ki en iyi açılışlarından birisini yapan One Piece‘in live-action uyarlaması, yayınladığı ilk 4 gün içinde Netflix’in diğer hit dizileri olan Wednesday ve Stranger Things’in 4. sezon açılış rekorunu geride bıraktı. Platformun enleri arasına şimdiden adını yazdıran yapımın, ikinci sezon çalışmaları ise hız kesmeden devam ediyor.

Uzun süredir kapalı kapılar ardında devam eden dizinin ikinci sezon hazırlıklarında sona gelinmiş durumda. Yakında dizinin ikinci sezon çekimlerine başlanacak olsa da, yeni gelen detaylara göre üçüncü sezon çekimleri de aynı süreç içerisinde yapılacak.

One Piece 2 ve 3.Sezonları Aynı Sette Çekilecek

one piece Netflix Türkiye

Platform dizinin ikinci sezon çekimlerine Haziran ayının ortalarında başlayacak. Çekimler, Güney Afrika’da yapılacak. Ayrıca One Piece ikinci sezon çekimlerinin, Ocak 2025’e kadar devam etmesi bekleniyor. Son gelen detaylara göreyse, ikinci sezon çekimleri sona erdiğinden kısa bir süre sonra dizinin üçüncü sezon çekimlerine başlanacak.

Alınan bu kararın birçok nedeni olsa da, ilk olarak maddi durumların aksine karakterlerin büyümeye devam etmeleri en önemli nedenlerden birisi.. Dizinin üçüncü ve diğer sezonları prodüksiyonları için İspanya ve Meksika düşünülüyor.

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Özellikle AMD tarafı oyun hediyesi kampanyalarını sıkça düzenliyor. Bunlardan en yenisi ise AMD Radeon RX 7700 XT ve AMD Radeon RX 7800 XT modellerinden...

Oyun İndirimleri

Epic Games, her hafta düzenlediği ücretsiz oyun kampanyasıyla oyunseverleri memnun etmeye devam ediyor. Bu hafta, hem hız hem de strateji tutkunları için iki oyun...

Oyun Haberleri

Electronic Arts ve BioWare, merakla beklenen yepyeni tek oyunculu fantezi RPG deneyimi Dragon Age: The Veilguard’ın ilk anlarından oluşan oynanışa dair bir ilk gösterim yaptı....

Oyun Haberleri

Microsoft, Xbox Game Pass Ultimate ve Xbox Game Pass Core üyelerine özel bir hafta sonu kampanyası olan Ücretsiz Oyun Günleri’ni duyurdu. Bu kampanya, oyunculara...