Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Tiny Tina’s Wonderlands
Tiny Tina’s Wonderlands

Oyun Haberleri

NVIDIA DLSS Modu, Tiny Tina’s Wonderlands FSR 2.0’ın Yerini Alıyor!

Judgment için NVIDIA DLSS modunun yayınlanmasının ardından, mod yapımcısı PotatoOfDoom ile şu anda AMD FSR 2.0’ı destekleyen ancak NVIDIA’nın teknolojisini desteklemeyen diğer oyunlar için aynı türden ek modlar yayımlama olasılığı hakkında röportaj verdi.

Etkileyici bir şekilde PotatoOfDoom, Tiny Tina’s Wonderlands için NVIDIA DLSS modunu hali hazırda yayımladı; buradan indirebilirsiniz. Ardından, yükleme işlemi için bu talimatları doğru bir şekilde uyguladığınızdan emin olun.

NOT: BU MOD, RTX OLMAYAN GPU’LARDA ÇALIŞMAZ!

Tiny Tina’s Wonderlands, NVIDIA DLSS Modu Kurulumu Nasıl Yapılır?

Tiny Tina’s Wonderlands

Nasıl kullanılır:
* Oyun içi FSR 2.0 ön ayarını tercih ettiğiniz DLSS ayarına ayarlayın. (Tüm DLSS ön ayarları, FSR 2.0 ön ayarlarına 1:1 karşılık gelir.)
* Tiny Tina’s Wonderlands’i DLSS ile oynayın

Kurulum:
* Tüm DLL dosyaları (ffx_fsr2_api_x64.dll,FSR2DLSS_Loader.asi,  nvngx_dlss.dll ve version.dllWonderlands.exe dosyasıyla aynı klasörde olacak şekilde Arşivi çıkarın.

Kaldırma:
* Eklenen tüm DLL dosyalarını kaldırın.

Gerçeği söylemek gerekirse, bunun nedeni basitçe DLSS’nin daha iyi çalışması olabilir. YouTube kanalı RTX 3050 Benchmarks; DLSS modunu test etti ve yerel AMD FSR 2.0 uygulamasına kıyasla saniyede 10 kareye kadar önemli bir gelişme buldu. Bu nedenle, her GeForce RTX sahibi için faydalı bir seçim olacak gibi duruyor.

Aşkın Ali "shagen" Berbergil, 2003 yılında Ankara'da dünyaya gözlerimi açtım, başta Donanım Arşivi olmak üzere birçok yerde E-spor ve Gaming üzerine Editörlük yaptım ve yapmaya da devam ediyorum. Lise eğitimimi tamamladıktan sonra üniversite sınavı çalışmalarıma devam ediyorum. Profilimde bulunan sosyal medya hesaplarımı da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games, uzunca bir süredir yaptığı ücretsiz oyun kampanyalarına bu hafta bir yenisini daha ekliyor. Geçmişte Grand Theft Auto 5, Borderlands: The Handsome Collections ve Football...

Sinema Haberleri

Dünyanın en büyük dijital içerik platformlarından birisi olan Netflix, mevcut yapımlarını devam ettirmeye ve yeni yapımlar ile izleyicinin karşısına çıkmaya devam ediyor. Zor günlerden...

Oyun İndirimleri

Birçok oyuna ev sahipliğe yapan ve yediden yetmişe bütün oyuncu kitlesinin aşina olduğu oyun platformu Steam için “Steam İlkbahar İndirimleri” başladı. Birçok AAA ve...

Oyun Haberleri

Sayısız ipucu ve sızıntının ardından, CS:GO Source 2 güncellemesi hakkındaki spekülasyonlar üzerine açıklamalar yapılmaya devam ediyor. Peki CS:GO 2 gerçek mi? İşte CS:GO 2 beta ile...