Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Tiny Tina’s Wonderlands
Tiny Tina’s Wonderlands

Oyun Haberleri

NVIDIA DLSS Modu, Tiny Tina’s Wonderlands FSR 2.0’ın Yerini Alıyor!

Judgment için NVIDIA DLSS modunun yayınlanmasının ardından, mod yapımcısı PotatoOfDoom ile şu anda AMD FSR 2.0’ı destekleyen ancak NVIDIA’nın teknolojisini desteklemeyen diğer oyunlar için aynı türden ek modlar yayımlama olasılığı hakkında röportaj verdi.

Etkileyici bir şekilde PotatoOfDoom, Tiny Tina’s Wonderlands için NVIDIA DLSS modunu hali hazırda yayımladı; buradan indirebilirsiniz. Ardından, yükleme işlemi için bu talimatları doğru bir şekilde uyguladığınızdan emin olun.

NOT: BU MOD, RTX OLMAYAN GPU’LARDA ÇALIŞMAZ!

Tiny Tina’s Wonderlands, NVIDIA DLSS Modu Kurulumu Nasıl Yapılır?

Tiny Tina’s Wonderlands

Nasıl kullanılır:
* Oyun içi FSR 2.0 ön ayarını tercih ettiğiniz DLSS ayarına ayarlayın. (Tüm DLSS ön ayarları, FSR 2.0 ön ayarlarına 1:1 karşılık gelir.)
* Tiny Tina’s Wonderlands’i DLSS ile oynayın

Kurulum:
* Tüm DLL dosyaları (ffx_fsr2_api_x64.dll,FSR2DLSS_Loader.asi,  nvngx_dlss.dll ve version.dllWonderlands.exe dosyasıyla aynı klasörde olacak şekilde Arşivi çıkarın.

Kaldırma:
* Eklenen tüm DLL dosyalarını kaldırın.

Gerçeği söylemek gerekirse, bunun nedeni basitçe DLSS’nin daha iyi çalışması olabilir. YouTube kanalı RTX 3050 Benchmarks; DLSS modunu test etti ve yerel AMD FSR 2.0 uygulamasına kıyasla saniyede 10 kareye kadar önemli bir gelişme buldu. Bu nedenle, her GeForce RTX sahibi için faydalı bir seçim olacak gibi duruyor.

Aşkın Berbergil, 2003 yılında Ankara'da dünyaya gözlerimi açtım, başta Donanım Arşivi olmak üzere birçok yerde E-spor ve Gaming üzerine Editörlük yaptım ve yapmaya da devam ediyorum. Lise eğitimimi tamamladıktan sonra üniversite sınavı çalışmalarıma devam ediyorum. Profilimde bulunan sosyal medya hesaplarımı da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Telefon Haberleri

Samsung’un 10 Temmuz tarihli Unpacked etkinliğinde tanıtacağı yeni nesil katlanabilir telefonlardan biri olan Galaxy Z Flip 6’nın tüm özellikleri internete sızdırıldı. İşte cihaz hakkındaki...

Sinema Haberleri

Son dönemde Cartoon Network‘ün izleyiciyle buluşturduğu yeni, kalitesiz yapımlar varolan izleyici kitlesinin ayrılmasına ve kanalın eski popülerliğini kaybederek kan kaybetmesin yol açtı. Hal böyle...

Oyun Haberleri

Xbox Game Pass, Haziran ayının geri kalanında oyunseverlere yeni ve heyecan verici bir dizi deneyim sunmaya hazırlanıyor. İlk dalgada gelen oyunların ardından, ayın sonuna...

Oyun Haberleri

FromSoftware’in büyük ilgi gören oyunu Elden Ring, oyunculara yeni ve heyecan verici bir genişleme paketi sunmak üzere hazırlanıyor: Shadow of the Erdtree. Bu DLC,...