Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Samsung S22 Note
Samsung S22 Note

Haber

Yeni Note Modeli, S Serisi İle Birlikte Tanıtılabilir

Samsung’un büyük merakla beklenen Galaxy S22 serisinin 2022 yılının Şubat ayı başlarında tanıtılması bekleniyor, bununla birlikte yeni cihazlar ile ilgili fikirler yavaş yavaş şekillenmeye başladı diyebiliriz. Ortaya çıkan sızıntılara göre Samsung Galaxy S22, S21 ile neredeyse benzer tasarımı kullanacağa benziyor.

Galaxy S22’nin sızıntı bir fotoğrafı bugün erken saatlerde Weibo isimli sosyal ağ’da ortaya çıktı. Parlak arka panel olmasaydı benzer tasarım göz önüne alındığında S21 olduğunu düşünürdük; fakat mevcut amiral gemisi serisi mat bir kaplamaya sahip.

FCC Tarafından Sertifikalandı

FCC, Galaxy S22 Ultra (Note varyantı olarak da adlandırılan) SM-S908U akıllı telefonu, model numarası önceki Samsung ürünleriyle eşleşmediği için  yeni bir S Pen olan EJ-PS908 “ekran kalemi” ile birlikte sertifikaladı.

Samsung Galaxy Note 22

Samsung Galaxy S22 sızıntı tasarımı çerçeveye bağlı bir adada sol üst köşede dikey üçlü kameranın tasarımını takip ediyor ve LED flaş sağda. Tabii ki de bu tasarım resmi bir tasarım olmadığı için, henüz kesinleştiğini söyleyemeyiz ancak ortadaki sızıntılar tasarımın bu şekilde olacağını doğruluyor.

S22 Ultra modeli hakkında bir şeyler söylemek gerekirse, Twitter’da Tron adındaki bir kullanıcı, Note serisinin farklı bir isimde geri döneceğini takipçilerine söylemişti. Sızıntılar henüz kesinlik kazanmamış olsa da, Samsung sürpriz bir şekilde S serisinde Ultra modeli yerine kalem barındıran bir Note cihazı çıkarabilir. Fakat model kodu “U” harfi içerdiği için henüz bu durum kesinlik kazanmadı.

https://twitter.com/FrontTron/status/1469119157124087808?s=20

Tabii ki de bu haber aslında Samsung cephesinden beklenen bir haberdi, çünkü Samsung Z Fold 3 dahil yeni cihazlarının çoğuna S Pen desteği sağlamıştı. Bu satış taktiği, satışların iyileştirilmesi ve Note serisini seven kitlenin tekrardan Samsung’a tekrardan bağlanması için yapılmış olabilir.

Yazar

3 yıldır devam ettiği editörlük kariyerini Donanım Arşivi'nde devam ettiren Alperen, akıllı telefonlar ve yazılım konularında haber içeriği üretiyor. Aynı zamanda rehber içeriklerini de seviyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games, oyunculara sunduğu ücretsiz oyunlarla dikkat çekmeye devam ediyor. Bu hafta, nostaljik bir arcade oyun deneyimi sunan Arcade Paradise ve gerilim dolu atmosferiyle...

Oyun Haberleri

EA Sports, futbol tutkunlarının merakla beklediği FC 25’in resmi tanıtım fragmanını nihayet yayınladı. Bu yeni sürümde, Real Madrid ve İngiltere Milli Takımı’nın genç yıldızı...

Teknoloji Haberleri

El konsolları şu an için daha çok AMD’nin APU çözümlerinden yararlanıyor. Tabii ki Intel’in çözümleri de var fakat AMD’nin APU’ları kadar başarım gösteremiyorlar genelde....

Motorlu Taşıtlar

Xiaomi markası çok eski bir marka değil, hatta yeni bile sayılır. Fakat kısa sürede muazzam bir büyüme elde etti ve çok geniş bir ürün...