Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Naruto
Naruto

Sinema Haberleri

Naruto Filmi İçin Çalışmalara Başlandı

Son dönemde Japon manga/anime serileri büyük ilgi görmeye başladı. Bu yapımlara olan ilginin artmasının ardından ise yapımcılar, manga/anime serilerini farklı uyarlamalar ile yeniden hayranların karşısına çıkarmaya başladı. Bu yapımlardan bir tanesi ise, ilk olarak 1999 yılında yayınlanan Masashi Kishimoto’nun Naruto’su.

Oldukça popüler olan manga/anime serisini duymayan kalmamıştır diyebiliriz. Bu durumun farkında olan Lionsgate, kült haline gelen seriyi live-action bir film ile yeniden ekranlara taşımak için uzun zamandır çalışmalarına devam ediyor. En sonunda ise, bu kapalı kapılar ardında devam eden çalışmalardan ilk somut detaylar gelmeye başladı.

Naruto Live-Action Filminin Senaristi Belli Oldu

Naruto

Güvenilir haber kaynağı Variety tarafından kaleme alınan makaleye göre Masashi Kishimoto’nun Naruto’sunun live-action uyarlamasının senarist koltuğunda; Netflix‘in The Witcher dizisi, eski Tomb Raider anime serisi ve henüz yapım aşaması devam eden Red Sonja uyarlamasında rol alan Tasha Huo yer alacak.

Yapımın senaryosunu kaleme alacak olan Tasha Huo‘nun yapım hakkında yaptığı açıklama şu şekilde;

İkonik karakterleri ya da bu tarz popüler serileri uyarlamak yazmayı oldukça kolaylaştırıyor. Çünkü, yazma tutkusu her zaman oluyor. Zaten bu ikonik karakterlerden o kadar ilham alıyorum ki; bu karakterlerin yolculuklarının bir parçasını almak ve yaşadıkları macerayı bir hayran olarak ele alarak benim tazımda anlatmaya çalışmak heyecan verici.

Henüz prodüksiyon aşaması devam eden Naruto live-action film projesinin yönetmen koltuğunda kimin oturacağı, oyuncu kadrosu, konusu ve vizyon tarihi gibi detaylar henüz belli değil.

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games, platform oyunu tutkunlarının sevdiği Super Meat Boy serisinin son oyunu olan Super Meat Boy Forever‘ı ücretsiz olarak sunuyor! Bu eşsiz platform oyunu,...

Oyun İndirimleri

Zombi kıyameti sevenler için harika bir haber var! Dying Light 2 Reloaded Edition, bu hafta sonu Steam’de ücretsiz olarak oynanabilir olacak. Oyunseverleri zombi parçalamaya...

Sinema Haberleri

Ülkemizin en çok aboneye sahip olan dijital içerik platformu ünvanına sahip olan Blu TV, sürekli olarak kendisini güncel tutması yerli içeriklerinin sayısını gün geçtikçe...

Oyun İndirimleri

Microsoft‘un organize ettiği Xbox Ücretsiz Oyun Günleri etkinliği, bu hafta sonu da Xbox Game Pass Ultimate ve Xbox Game Pass Core aboneleri için üç...