Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Oyun Haberleri

Marvel’s Spider-Man 2, Sonbahar 2023 Lansmanını Hedefliyor!

Insomniac’ın web sitesinde yazarlardan birine göre, Marvel’s Spider-Man 2‘nin Sonbahar 2023 lansman penceresini hedeflediğini söylüyor. Web sayfasında çıkış tarihi gibi tarih detayları 2023 olarak değiştirildi ancak değiştirilmeden önce ekran görüntüsü alındı.

İlk olarak Eylül 2021’de duyurulan oyun, yeni bilgi veya görüntü olmamasına rağmen geçen ay yeniden onaylandı ve gelecek yıl içerisinde takvim planlanmasına devam edecek. O sırada geliştiriciler tarafından birkaç açıklama da geldi:

“Merak etme, İyi bir ilerleme kaydediyoruz ve hala 2023 için planlanmış durumda. Oyunları göstermek zaman, çaba, kaynak ve koordinasyon gerektirir.”

PlayStation Store sayfasının yayına girmesi ve lansman penceresindeki bu yeni ipucu arasınd , görünüşe göre bazı resmi Marvel’s Spider-Man 2 haberlerini almak üzereyiz. Hayranlar, bugün daha sonra yayınlanması planlanan Spider-Man: Across the Spider-Verse’nin yeni fragmanıyla birlikte yeni bir şeyin paylaşılabileceğini düşünüyor. Durumun gerçekten böyle olup olmadığını birkaç saat içinde göreceğiz.

Bu arada Marvel’s Spider-Man 2 hakkında bildiklerimizi özetleyelim. Başlangıç ​​olarak Peter Parker ve Miles Morales, Insomniac’ın oyunları için yarattığı Spider-Verse’de ilk kez karşımıza çıkan Venom’a karşı takım olacak.

Franchise Stratejisi ve Stüdyo İlişkileri Başkanı Ryan Schneider, oyun ilk çıktığında şunları söyledi:

Tıpkı önceki Spider-Man oyunlarımızda olduğu gibi, sadece harika bir Süper Kahraman hikayesi anlatmakla kalmayıp, aynı zamanda maskenin arkasındaki insanların derinliklerine inen, yürek ve mizahla dolu ilgi çekici bir insan hikayesi sunmak istiyoruz.

Size Marvel’s Spider-Man’i getiren geliştirme ekibinin çoğu, Bryan Intihar (yaratıcı yönetmen) ve Ryan Smith (oyun yönetmeni) dahil olmak üzere Marvel’s Spider-Man 2‘nin yapımcılığını üstlenmek için geri dönüyor. Bugünün oyun görüntüleri fragmanı, kahramanlarımızın edineceği yeni yetenekler, giyecekleri kostümler (başka bir zaman daha fazlası) ve onları avlamaya çalışacak kötü adamlar açısından bizi bekleyenlere sadece bir bakış. Ve kötü adamlardan bahsetmişken, fragmanın sonundaki o son cümleyi yakaladınız mı? Tony Todd’un (Candyman şöhretinden) Marvel’s Spider-Man 2‘de ortakyaşamla beslenen Venom’u seslendireceğini duyurmaktan çok mutluyuz. Sırasıyla Peter ve Miles. Örümcek Adam oyunlarımızda inanılmaz derecede yetenekli oyuncularla çalıştığımız için şanslıyız.

Elbette Marvel Games de bu oyunların geliştirilmesine katkıda bulunuyor. Başkan Yardımcısı Bill Rosemann bir süre önce Marvel’s Spider-Man 2‘nin önceki oyunlardan daha karanlık olacağıyla dalga geçmişti.

Birden fazla düşman var. Hikayenin Marvel’s Spider-Man ve Spider-Man: Miles Morales’ten devam ettiğini ve devam ettiğini söyleyebilirim. Bir sonraki büyük bölüm. Burada göreceğiniz ilk iki oyunda yer alan pek çok ziyafet, pek çok karakter var. Bu Miles, bu Peter, bu Venom, bu gizemli bir ses. Sevdiğin her şey, ama daha fazlası. Ve ilk Örümcek Adam Star Wars olsaydı, Örümcek Adam 2’nin bizim Empire Strikes Back’imiz olduğunu söyleyebilirim. Biraz daha karanlık.

Marvel’s Spider-Man 2, PlayStation 5’e özel olarak çıkacak ancak Spider-Man Remastered ve Spider-Man: Miles Morales’in PC’deki son lansmanları göz önüne alındığında, platformun eninde sonunda devam oyununu alacağını varsaymak doğru olur.

Aşkın Berbergil, 2003 yılında Ankara'da dünyaya gözlerimi açtım, başta Donanım Arşivi olmak üzere birçok yerde E-spor ve Gaming üzerine Editörlük yaptım ve yapmaya da devam ediyorum. Lise eğitimimi tamamladıktan sonra üniversite sınavı çalışmalarıma devam ediyorum. Profilimde bulunan sosyal medya hesaplarımı da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun Haberleri

EA Sports’un FIFA ile olan uzun süreli ortaklığının sona ermesinden bu yana geliştirilen ikinci futbol oyunu olan EA Sports FC 25, büyük beklentilerle geliyor....

İnceleme

AMD Ryzen 5 8400F ve Ryzen 7 8700F model işlemciler merak edilen modellerden biri. Çünkü bu işlemciler AM5 sokete geçiş işlemcisi olarak görülüyor. Muhtemelen...

Oyun İndirimleri

Epic Games, oyuncuları sevindirmeye devam ediyor! Her hafta ücretsiz olarak sunduğu oyunlar serisine bir yenisini daha ekledi. Bu hafta, Floppy Knights ücretsiz olarak indirilebilir....

Telefon Haberleri

Samsung, Galaxy Unpacked etkinliğinde yeni katlanır telefonları ve akıllı saatlerinin yanı sıra yeni kulaklıklarını da duyurdu. Yeni tasarımıyla dikkat çeken Galaxy Buds 3, birçok...