Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Margot Robbie Barbie 2 2023
Margot Robbie Barbie 2 2023

Sinema Haberleri

Margot Robbie, Barbie 2 İhtimali Hakkında Konuştu

Son dönemde yıldız oyuncu kadrosuna sahip çok az yapım görmeye başladık. Bu durumun başlıca sebebi olarak artan maliyetler ve oyuncuların tek bir projeye odaklanmak yerine birden çok projede yer almaya başlamasını gösterebiliriz. Ancak ne olursa olsun bu durumu tersine çevirmeyi başaran yapımlar elbette oluyor.

Yönetmen koltuğunda Greta Gerwig‘in oturduğu, dünyanın en büyük oyuncak markalarından birisi olan ve yıllar içerisinde hiç beklenmedik bir şekilde oyuncak piyasasını domine etmeyi başaran Barbie markasının live-action film projesi geçtiğimiz aylarda izleyiciyle buluştu. Yılın en yüksek gişe hasılatı elde eden yapımlarından birisi olan filmin, etkisi hala daha sürüyor diyebiliriz.

Tahmin edilenden daha yüksek gişe geliri elde eden yapımın devam filminin gelip gelmeyeceği hakkında, geçtiğimiz aylarda Mattel CEO’su Ynon Kreiz olası bir devam filmi için açık kapı bırakarak hayranları heyecanlandırdı. Ancak filmin yıldızı ve yürütücü yapımcısı Margot Robbie, olası devam filmi hakkında konuştu.

Margot Robbie, Barbie 2 Fikrine Sıcak Bakmıyor

Margot Robbie Barbie 2

Geçtiğimiz günlerde AP Entertainment‘a açıklamalarda bulunan filmin yıldızı ve yürütücü yapımcısı Margot Robbie, devam filminin mümkün olup olmadığından ya da ikinci bir filme gerek olup olmadığından emin olmadığını dile getirdi. Robbie, olası bir devam filminin ilk Barbie filminin kalitesini yakalayıp yakalayamayacağından emin olmayanlar arasında yer aldığını açıkladı.

Bence bu filme her şeyimizi verdik. Bu filmi, bir üçleme olsun ya da daha farklı bir seri olsun diye düşünerek yapmadık. Greta Garwig, filme her şeyini katmış durumda. Bu nedenle, sırada ne olabileceğini hayal dahi edemiyorum.

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games, platform oyunu tutkunlarının sevdiği Super Meat Boy serisinin son oyunu olan Super Meat Boy Forever‘ı ücretsiz olarak sunuyor! Bu eşsiz platform oyunu,...

Oyun İndirimleri

Zombi kıyameti sevenler için harika bir haber var! Dying Light 2 Reloaded Edition, bu hafta sonu Steam’de ücretsiz olarak oynanabilir olacak. Oyunseverleri zombi parçalamaya...

Sinema Haberleri

Ülkemizin en çok aboneye sahip olan dijital içerik platformu ünvanına sahip olan Blu TV, sürekli olarak kendisini güncel tutması yerli içeriklerinin sayısını gün geçtikçe...

Oyun İndirimleri

Microsoft‘un organize ettiği Xbox Ücretsiz Oyun Günleri etkinliği, bu hafta sonu da Xbox Game Pass Ultimate ve Xbox Game Pass Core aboneleri için üç...