Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Kurtlar Vadisi
Kurtlar Vadisi

Sinema Haberleri

Kurtlar Vadisi Geri Dönüyor!!

Türk televizyon tarihinin en uzun ve hayran kitlesi oldukça fazla olan dizilerinden bir tanesi de şüphesiz ki Kurtlar Vadisi. Neredeyse 20 yıla yakın ekranlarda izleyiciyle buluşan dizi her güzel şeyin bir sonu olduğu gibi ekranlara veda etti. Ancak hayranları eski bölümleri devamlı izlemeye devam ediyor.

Kült haline gelen ve hayran kitlesi oldukça fazla olan yapımlar son dönemde ekranlara geri dönmeye başladı. Özellikle Acun Ilıcalı‘nın sahibi olduğu Exxen ve Blu TV‘de yeniden uyarlanarak yayınlanan yapımlar tekrardan ses getirmeyi başardı. Görünüşe göre yeniden yapım furyasına Kurtlar Vadisi‘de katılacak.

Polat Alemdar Geri Dönmeye Hazırlanıyor!!

Dün akşam Kurtlar Vadisi‘nin sevilen yüzü Necati Şaşmaz (Polat Alemdar) TRT Müzik‘te Mazhar Alanson sunuculuğunu üstlendiği programa katıldı. Program esnasında Necati Şaşmaz, hayranlara hiç beklemedikleri bir anda Kurtlar Vadisi‘nin yeni bölümleriyle beraber ekranlara geri döneceğini açıkladı.

Şu anda hazırlık içerisindeyim. Sanırım ocak ayını görürüz başlamak için. 397 bölüm oynadım. Ömrümün 20 yılı bununla geçti. Değerli ancak çok yorucu bir işti. Bir ara verelim diye düşünmüştük. Artık tekrar istenmeye başladı dizi. Nasipse olacak.

Kurtlar Vadisi‘nin yeni bölümleri dijital yayın platformlarının birisinde mi yoksa TV kanallarından birinde mi yayınlanacak henüz bilmiyoruz. Ayrıca oyuncu kadrosunda kimler bulunacağı da henüz açıklanmadı.

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games‘in ücretsiz oyunlar kampanyası kapsamında bu hafta, aksiyon dolu bir deneyim sunan Ghostrunner ücretsiz olarak sunuluyor. Ghostrunner, oyuncuları nefes kesici bir cyberpunk dünyasına...

İnceleme

Yıllardır çok sayıda oyuncu monitörü inceledik. Bunlar arasında uygun fiyatlı ürünler de bulunuyorken çok daha pahalı ürünler de bulunuyordu. Bugün inceleyeceğimiz Gamepower Rapid 27...

Oyun Haberleri

Sony Interactive Entertainment, Nisan 2024 için PlayStation Plus üyelerine sunulacak yeni oyunlarını duyurdu. Nisan ayının oyun kataloğu, çeşitli platformlarda oynanabilecek birçok başlığı içeriyor. Animal...

Telefon Haberleri

Oppo, yeni fiyat performans odaklı telefonu Oppo A3 Pro  modeli ile akıllı telefon pazarında yeni bir sayfa açıyor. İşte telefonun teknik özellikleri. Oppo A3...