Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Kimler Geldi Kimler Geçti
Kimler Geldi Kimler Geçti

Sinema Haberleri

Serenay Sarıkaya’lı Kimler Geldi Kimler Geçti Dizisi 2.Sezon Onayını Aldı

Ülkemizde en çok aboneye sahip dijital içerik platformu unvanına sahip Netflix, yeni yerli yapımlar ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Netflix yerli yapımlar konusunda kalitesini gün geçtikçe arttırmaya devam ediyor. Platformun en yeni yerli yapımlarından bir tanesi de Serenay Sarıkaya ve Metin Akdülger‘in başrollerinde olduğu Kimler Geldi Kimler Geçti dizisi.

Netflix‘in en yeni yerli dizisi Kimler Geldi Kimler Geçti‘nin oyuncu kadrosunda; Serenay Sarıkaya, Metin Akdülger, Hakan Kurtaş, Boran Kuzum, Ahmet Rıfat Şungar, Bade İşçil, Gülcan Aslan, Zeynep Tuğçe Bayat, Esra Ruşan, Efe Tunçer, Meriç Aral, Kamil Güler, Nil Sude Albayrak, Sümeyra Koç, Selçuk Borak, Ege Aydan, Laçin Ceylan ve Perihan Savaş gibi oldukça dikkat çeken isimler bulunuyor.

Prodüksiyonu Ay Yapım tarafından yürütülen dizinin ilk sezonu, geçtiğimiz günlerde izleyiciyle buluştu. Eleştirmenlerden ve izleyenlerden oldukça olumlu geri dönüşler alan dizinin yeni ve ikinci sezon onayı aldığı Netflix tarafından resmen duyuruldu.

Kimler Geldi Kimler Geçti Dizisi Yeni Sezon Onayı Aldı

https://x.com/netflixturkiye/status/1792465282423767530

Netflix‘in dizi hakkında yapmış olduğu resmi açıklama ise şu şekilde; “Genç bir avukat, acı verici bir ayrılığın ardından modern ilişkilerin karmaşık dünyasına adım atarken en yakın dostları ona destek olur.

Serenay Sarıkaya ve Metin Akdülger‘in başrollerinde olduğu Kimler Geldi Kimler Geçti dizisinin yeni ve ikinci sezonun, ne zaman izleyiciyle buluşacağı henüz bilinmiyor. Eğer dizinin ilk sezonunu henüz deneyimlemediyseniz, Netflix üzerinden ilk sezona erişebilir ve izleyebilirsiniz.

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Özellikle AMD tarafı oyun hediyesi kampanyalarını sıkça düzenliyor. Bunlardan en yenisi ise AMD Radeon RX 7700 XT ve AMD Radeon RX 7800 XT modellerinden...

Oyun Haberleri

Bugün Riot Games ve VALORANT 12 Haziran 2024’te çıkacak olan en yeni haritası Abyss’i duyurdu. Abyss VALORANT’ın sınırları olmayan ilk haritası ve oyuncuları yetenek...

Oyun İndirimleri

Epic Games, her hafta düzenlediği ücretsiz oyun kampanyasıyla oyunseverleri memnun etmeye devam ediyor. Bu hafta, hem hız hem de strateji tutkunları için iki oyun...

Oyun Haberleri

Call of Duty serisinin yeni oyunu Black Ops 6, Xbox Games Showcase etkinliğinde geniş bir tanıtım yaptı ve ardından düzenlenen detaylı bir etkinlikte oyun...