Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Sinema Haberleri

James Gunn’ın DC Planları Hazır

Süper kahraman yapımları denildiğinde akıla ilk gelen firmalar arasında yer alan DC‘de radikal değişiklikler görmeye başladık. Öncelikle bir sürü yapımını iptal eden şirket, geçtiğimiz günlerde The Batman, iki Oscar kazanan Joker ve Aquaman, Folie à Deux, The Flash, Constantine ve The Penguin gibi yapımlarda da görev alan Walter Hamada‘nın görevinden ayrıldığını açıklamıştı.

Walter Hamada‘nın koltuğuna ise James Gunn ve Peter Safran oturdu. DC Studios‘ın yaratıcılık tarafında görev alan James Gunn, DC Sinematik Evreni‘ni kurtarmak için bazı girişimlere çoktan başladı. Görünüşe göre bu girişimler ve planlar tam olarak hazır.

DC Sinematik Evreni’nin Ayağı Yere Basan Planları Hazır

Warner Bros. Discovery CEO‘su David Zaslav, The Hollywood Reporter ile röportaj gerçekleştirdi. Röportaj sırasında DC Studios‘un gidişatına dair bazı açıklamalarda bulundu. Hayranların en merak ettiği ve sürekli olarak aktif tutulan Batman konusu hakkında da hayranların içini rahatlatan açıklamayı yaptı.

Sanıyorum gelecek yıllarda DC nezdinde hatırı sayılır büyüme ve gelişmeler göreceğiz ama dört Batman olmayacak.

Merak edilen Batman konusunu açıklığa kavuşturan Zaslav, DC Sinematik Evreni‘nin planlarının hazır olduğunu ve emin ellerde olduğunu açıkladı. Ancak şunu unutmayın ki, dört bir yana dağılmış olan DC Sinematik Evreni‘ni tek çatı altında toplanması bir miktar zaman alacak.

Sanırım yeni stratejimizin ilk aşaması James Gunn ve Peter Safran‘ın DC‘nin altını üstüne getirmesi olacak. Ancak merak etmeyin böyle söyleyince kulağa kötü geliyor ancak hayranları sevindirecek bazı gelişmeler olacak ve hayranları ilerleyen süreçte oldukça heyecanlandıracaklar.

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Teknoloji Haberleri

İkinci el bir ürün almanın riski her zaman olan bir şeydi. Fakat günümüzde ekran kartı madenciliği bittiği için piyasada ciddi anlamda 2. el ekran...

Oyun Haberleri

AMD tarafı yıllardır çok güzel oyun kampanyalarına imza atıyor. Neredeyse her dönem bir oyun hediyesi kampanyası düzenliyorlar. Bu oyun hediyesi kampanyalarından en yenisi ise...

Oyun Haberleri

Her ay düzenli olarak kontrol ettimiz Amazon Prime üyelerinin ücretsiz olarak erişebildiği Prime Gaming, hizmetinin kullanıcılarına Şubat ayında ücretsiz olarak sunacağı oyunlar belli oldu....

Oyun Haberleri

Birçok popüler oyunu ücretsiz olarak oyunculara dağıtmasıyla bilinen Epic Games tarafından bu hafta verilecek oyunlar belli oldu. Macera ve FPS kategorilerini sevenler için kesinlikle değerlendirilmesi...