Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Sinema Haberleri

James Gunn, Yeni Superman Filmini Kaleme Alacak

DC Sinematik Evreni‘nin şimdiye kadar ki en iyi filmi olan Men of Steel‘de Henry Cavill‘i Superman olarak izlemiştik. Her ne kadar bu filmde Henry Cavill tüm DC hayranlarının kalbinde yer edinmiş olsa da, bir türlü devam filmini izleme şansı edememiştik.

Özellikle geçtiğimiz saatlerde Henry Cavill‘ın Superman rolünü tamamen bırakmasının ardından DC Sinematik Evreni‘ninde bir daha Superman izlemeyecek miyiz sorusunu akıllara getirdi. Ancak unutmayın ki, Batman ve Superman olmayan bir DC Sinematik Evreni izlemek oldukça zor.

Yeni DC Başkanı James Gunn, geçtiğimiz saatlerde Twitter hesabında bir takım açıklamalar yaptı. Bu açıklamalarda; Peter Safran ile ellerinde sıralı bir liste olduğu ve zamanla yeni projelerini duyaracakları en dikkat çekeni.

Yeni Superman Filmi Hakkında Elimizde Neler Var?

Peki bu projeler arasında yeni Superman filmi var mı diye soracak olursanız cevabı güvenilir haber kaynağı Variety‘den geliyor. Variety kaynaklarından aldığı bilgilere göre, James Gunn‘ın uzun zamandır yeni bir Superman filmi üzerinde çalıştığını söylüyor.

James Gunn hala daha senaryosunu yazdığı Superman filmi, Clark Kent‘in gençlik yıllarına odaklanacak. Kurgusal bir Metropolis şehrinde geçecek olan yapım Clark‘ın genç muhabir zamanlarına da değinecek. Ayrıca filmde, Lois Lane gibi kilit karakterlerle tanışmasını da izleyeceğiz.

Kaynak; Variety

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Sistem Gereksinimleri

Sizlerle uzunca bir süredir paylaştığımız oyun sistem gereksinimleri serimize Senua’s Saga: Hellblade 2 sistem gereksinimleriyle birlikte devam ediyoruz. Çoğu kullanıcı istediği oyunu bilgisayarına indirmeden...

Oyun İndirimleri

Epic Games Store‘un her hafta oyunseverlere sunduğu ücretsiz oyun kampanyası, bu hafta da heyecan verici bir fırsatla karşımıza çıkıyor. Bu haftanın ücretsiz oyunu, modern...

Sinema Haberleri

Cem Yılmaz hayranlarını sevince boğan müjdeli haber geldi: GORA 4 GORA çekimleri başladı! Tam 20 yıl önce vizyona giren ve Türk sinema tarihinde unutulmaz...

Sinema Haberleri

Ülkemizde en çok aboneye sahip dijital içerik platformu unvanına sahip Netflix, yeni yerli yapımlar ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Netflix yerli yapımlar konusunda kalitesini...