Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Sinema Haberleri

IronHeart Dizisinde Mephisto Yer Alabilir

Çizgi roman denilince neredeyse herkesin aklına ilk olarak Marvel ve DC gelir. Ancak bu iki ezeli rakip firma son yıllarda rekabetini beyazperdeye ve dizilere taşıdı. Bu durum her ne kadar izleyicinin yararına oluyor olsa da bu tarafta maalesef ki Marvel ezici bir üstünlük kurmuş durumda.

Sinema ve TV yapımları sayesinde karşımıza çıkan Marvel Sinematik Evreni gün geçtikçe genişlemeye, yeni yapımlarla karşımıza çıkmaya ve yeni karakterleri tanıtmaya devam ediyor. Yeni fazlar ile beraber izleyeceğimiz yapımları geçtiğimiz haftalarda duyuran Marvel, yakında izleyiciyle buluşacak IronHeart dizisinin prodüksiyonuna hız kesmeden devam ediyor.

Mephisto Sonunda Geliyor Olabilir mi?

IronHeart dizisinde Iron Man‘in mirasını kimin devralacağını ve birçok sürpriz karakter göreceğimizi zaten biliyoruz. Bu diziyle beraber Marvel Sinematik Evreni‘ne dahil olacak karakterlerden bir tanesi yıllardır kurulan her teoride yer alan ve birçok yapımda göndermeler yapılan Mephisto olabilir.

Marvel Studios‘a yakınlığıyla bilinen MyTimeToShineHello, Twitter hesabından hayranları sevindirecek bir bilgi paylaştı. Bu bilgide Mephisto karakterini canlandıracak oyuncunun belli olduğu, karakteri Sacha Baron Cohen‘in canlandıracağı ve MCU‘ya IronHeart dizisiyle dahil olacağı yer alıyor.

Şuan için bu bilginin yalnızca sızıntıdan ibaret olduğunu ve Marvel‘in konuyla alakalı açıklama yapmadığını belirtmemizde fayda var. Ancak IronHeart dizisinde mistik olaylara yer verileceği ve hesabın daha önceden de doğru sızıntılar yaptığı düşünüldüğünde doğru olabilme ihtimali bir hayli yüksek.

Kaynak; The DisInsider

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Özellikle AMD tarafı oyun hediyesi kampanyalarını sıkça düzenliyor. Bunlardan en yenisi ise AMD Radeon RX 7700 XT ve AMD Radeon RX 7800 XT modellerinden...

Oyun Haberleri

Bugün Riot Games ve VALORANT 12 Haziran 2024’te çıkacak olan en yeni haritası Abyss’i duyurdu. Abyss VALORANT’ın sınırları olmayan ilk haritası ve oyuncuları yetenek...

Oyun İndirimleri

Epic Games, her hafta düzenlediği ücretsiz oyun kampanyasıyla oyunseverleri memnun etmeye devam ediyor. Bu hafta, hem hız hem de strateji tutkunları için iki oyun...

Oyun Haberleri

Call of Duty serisinin yeni oyunu Black Ops 6, Xbox Games Showcase etkinliğinde geniş bir tanıtım yaptı ve ardından düzenlenen detaylı bir etkinlikte oyun...