Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Sinema Haberleri

İddia: Andrew Garfield’ın Yeni Marvel Projesi D23’te Duyurulabilir

Marvel Comics‘in belki de en çok bilinen ve herkes tarafından sevilen süper kahramanlarından birisi şüphesiz ki Spider-Man‘dir. Neredeyse hepimizin çocukluğunu süsleyen süper kahramanımız Marvel, Disney ve Sony Pictures sayesinde sürekli yeni ve kaliteli yapımlarla izleyicilerle buluşuyor.

Spider-Man hayranlarını birçoğuna göre en iyi Spider-Man filmleri Sam Raimi‘nin yönetmen koltuğunda oturduğu üçlemedir. Ancak bu filmlerin ardından Sony Pictures, 2012 yılında Andrew Garfield‘ın başrolünde olduğu The Amazing Spider-Man filmini izleyicilerle buluşturdu. The Amazing Spider-Man‘in devam filmi 2014 yılında izleyiciyle buluştu. Andrew Garfield ve Sony Pictures arasında yaşanan sorunlardan sonra ise bu seri rafa kaldırıldı.

Andrew Garfield, Secret Wars ile Geri Dönebilir

Birçok hayran The Amazing Spider Man serisinin devam etmesini istiyor. Ancak Garfield, Spider Man: No Way Home filmi ile geri döndü. Bu sayede MCU‘ya bir nevi dahil olan Spider-Man‘imiz için yeni iddia ve sızıntılar ortaya atıldı. Tıpkı Tobey Maguire‘nin Spider-Man‘in The Kang Dynasty filminde yer alacağının ortaya atıldığı gibi bu sızıntı da Twitter’da ortaya çıktı.

Marvel‘e yakınlığı ile bilinen Daniel Richtman (DanielRPK), Twitter hesabı üzerinden hayranları ayağa kaldırmayı başardığı bir Tweet paylaştı. Bu Tweette Andrew Garfield‘ın Secret Wars‘ta yer alacağı belirtildi. Her ne kadar geçtiğimiz dönemde ünlü aktörün bu konuda herhangi bir fikri olmadığı açıklasa da farklı detay daha bulunuyor.

Disney‘in D23 Etkinliği için yayınladığı bir afişte, ters duran Spider-Man bulunuyor. Ancak bu Spider-Man, Tom Holland‘ın Spider-Man‘i değil. Tam aksine The Amazing Spider-Man‘in afişinde yer alan görselin ve kostümün birebir aynısı.

Henüz konuyla alakalı resmi bir açıklama yapılmadı. D23 Etkinliği sırasında resmi açıklama geleceği bekleniyor.

Kaynak; Daniel Richtman (DanielRPK) Twitter Hesabı

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Teknoloji Haberleri

İkinci el bir ürün almanın riski her zaman olan bir şeydi. Fakat günümüzde ekran kartı madenciliği bittiği için piyasada ciddi anlamda 2. el ekran...

Oyun Haberleri

AMD tarafı yıllardır çok güzel oyun kampanyalarına imza atıyor. Neredeyse her dönem bir oyun hediyesi kampanyası düzenliyorlar. Bu oyun hediyesi kampanyalarından en yenisi ise...

Oyun Haberleri

Her ay düzenli olarak kontrol ettimiz Amazon Prime üyelerinin ücretsiz olarak erişebildiği Prime Gaming, hizmetinin kullanıcılarına Şubat ayında ücretsiz olarak sunacağı oyunlar belli oldu....

Oyun Haberleri

Birçok popüler oyunu ücretsiz olarak oyunculara dağıtmasıyla bilinen Epic Games tarafından bu hafta verilecek oyunlar belli oldu. Macera ve FPS kategorilerini sevenler için kesinlikle değerlendirilmesi...