Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Sinema Haberleri

İddia: Andrew Garfield’ın Yeni Marvel Projesi D23’te Duyurulabilir

Marvel Comics‘in belki de en çok bilinen ve herkes tarafından sevilen süper kahramanlarından birisi şüphesiz ki Spider-Man‘dir. Neredeyse hepimizin çocukluğunu süsleyen süper kahramanımız Marvel, Disney ve Sony Pictures sayesinde sürekli yeni ve kaliteli yapımlarla izleyicilerle buluşuyor.

Spider-Man hayranlarını birçoğuna göre en iyi Spider-Man filmleri Sam Raimi‘nin yönetmen koltuğunda oturduğu üçlemedir. Ancak bu filmlerin ardından Sony Pictures, 2012 yılında Andrew Garfield‘ın başrolünde olduğu The Amazing Spider-Man filmini izleyicilerle buluşturdu. The Amazing Spider-Man‘in devam filmi 2014 yılında izleyiciyle buluştu. Andrew Garfield ve Sony Pictures arasında yaşanan sorunlardan sonra ise bu seri rafa kaldırıldı.

Andrew Garfield, Secret Wars ile Geri Dönebilir

Birçok hayran The Amazing Spider Man serisinin devam etmesini istiyor. Ancak Garfield, Spider Man: No Way Home filmi ile geri döndü. Bu sayede MCU‘ya bir nevi dahil olan Spider-Man‘imiz için yeni iddia ve sızıntılar ortaya atıldı. Tıpkı Tobey Maguire‘nin Spider-Man‘in The Kang Dynasty filminde yer alacağının ortaya atıldığı gibi bu sızıntı da Twitter’da ortaya çıktı.

Marvel‘e yakınlığı ile bilinen Daniel Richtman (DanielRPK), Twitter hesabı üzerinden hayranları ayağa kaldırmayı başardığı bir Tweet paylaştı. Bu Tweette Andrew Garfield‘ın Secret Wars‘ta yer alacağı belirtildi. Her ne kadar geçtiğimiz dönemde ünlü aktörün bu konuda herhangi bir fikri olmadığı açıklasa da farklı detay daha bulunuyor.

Disney‘in D23 Etkinliği için yayınladığı bir afişte, ters duran Spider-Man bulunuyor. Ancak bu Spider-Man, Tom Holland‘ın Spider-Man‘i değil. Tam aksine The Amazing Spider-Man‘in afişinde yer alan görselin ve kostümün birebir aynısı.

Henüz konuyla alakalı resmi bir açıklama yapılmadı. D23 Etkinliği sırasında resmi açıklama geleceği bekleniyor.

Kaynak; Daniel Richtman (DanielRPK) Twitter Hesabı

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Telefon Haberleri

Samsung’un 10 Temmuz tarihli Unpacked etkinliğinde tanıtacağı yeni nesil katlanabilir telefonlardan biri olan Galaxy Z Flip 6’nın tüm özellikleri internete sızdırıldı. İşte cihaz hakkındaki...

Sinema Haberleri

Son dönemde Cartoon Network‘ün izleyiciyle buluşturduğu yeni, kalitesiz yapımlar varolan izleyici kitlesinin ayrılmasına ve kanalın eski popülerliğini kaybederek kan kaybetmesin yol açtı. Hal böyle...

Oyun Haberleri

Xbox Game Pass, Haziran ayının geri kalanında oyunseverlere yeni ve heyecan verici bir dizi deneyim sunmaya hazırlanıyor. İlk dalgada gelen oyunların ardından, ayın sonuna...

Oyun Haberleri

FromSoftware’in büyük ilgi gören oyunu Elden Ring, oyunculara yeni ve heyecan verici bir genişleme paketi sunmak üzere hazırlanıyor: Shadow of the Erdtree. Bu DLC,...