Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Sinema Haberleri

HBO Max ve Discovery Plus’ın Birleşeceği Platformun Adı Belli Oldu

2020 yılında yayın hayatına başlayan HBO Max, dünyanın en popüler dijital içerik platformlarından bir tanesi. Platformun içerisinde Warner Bros., Cartoon Network ve Adult Swim içeriklerinin yer alması birçok kullanıcı tarafından tercih edilme sebebi olmuştu. Platforma özel olarak prodüksiyonu yapılan birçok içerik bulunuyor.

Bu özel içeriklerin büyük çoğunluğu kullanıcılar tarafından oldukça beğenilmiş olsalarda aslında işler dışarıdan görüldüğü gibi değilmiş. Warner Bros. ve Discovery‘nin birleşmesinin ardından HBO Max‘in ve Discovery Plus‘ın tek çatı altında birleştirileceği geçtiğimiz aylarda resmi olarak açıklanmıştı.

Ancak yapılan bu açıklamanın ardından HBO Max‘in ve Discovery Plus‘ın birleşerek oluşturacağı yeni platform hakkında yeni açıklamalar yapılmadı. Ancak kaynaklardan elde edilen bilgiler ışığında kurulacak yeni platformun adını öğrenme şansı elde etmiş olabiliriz.

Yeni Platformun İsmini Uzakta Aramayın

Güvenilir haber kaynaklarından birisi olan CNBC‘nin aktardığı bilgilere göre, kurulacak yeni platformun ismi hala daha netlik kazanmış değil. Ancak üst düzey yöneticilerin “MAX” ismine oldukça yakın olduğu ve şirketin avukatlarının “MAX” ismini araştırdıkları ve inceledikleri de gelen bilgiler arasında.

Ayrıca WarnerMedia yöneticileri, hala daha hayatını sürdüren HBO Max‘in adında bulunan “Max” takısının markanın kalitesini zedeleyebileceğini düşündükleri için HBO‘yu dijital platformlardan tamamen ayırmak istedikleri de gelen bilgiler arasında.

Kaynak: CNBC

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games, bu hafta oyun severlere heyecan verici bir fırsat sunuyor! Ünlü oyun dağıtım platformu, The Big Con ve Town of Salem 2 gibi...

Teknoloji Haberleri

WhatsApp, kullanıcı deneyimini geliştirmeye yönelik adımlar atmaya devam ediyor. En son güncelleme ile birlikte, sohbet filtreleme özelliği platforma eklenmiş durumda. Bu yeni özellik, kullanıcıların...

Teknoloji Haberleri

HP, oyuncular için yeni bir bütçe dostu monitör olan HP Omen D27qs’i tanıttı. Uygun fiyatına rağmen iyi özellikler sunan monitörün detaylarına bir göz atalım....

Telefon Haberleri

Huawei, yeni amiral gemisi Huawei Pura 70 Ultra’yı tanıttı. Yeni Vane Design tasarım diliyle gelen telefonun özelliklerine bir göz atalım. Huawei Pura 70 Ultra...