Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Sinema Haberleri

Harrison Ford, MCU’ya Neden Katıldığını Açıkladı

Çizgi roman denilince neredeyse herkesin aklına ilk olarak Marvel ve DC gelir. Ancak bu iki ezeli rakip firma son yıllarda rekabetini beyazperdeye ve dizilere taşıdı. Bu durum her ne kadar izleyicinin yararına oluyor olsa da bu tarafta maalesef ki Marvel ezici bir üstünlük kurmuş durumda.

Sinema ve TV yapımları sayesinde karşımıza çıkan Marvel Sinematik Evreni gün geçtikçe genişlemeye, yeni yapımlarla karşımıza çıkmaya ve yeni karakterleri tanıtmaya devam ediyor. Ancak evrende hala daha varolan ve hikayesi son bulmamış birçok karakter yer alıyor.

Harrison Ford, Yeni Şeyler Denemek İstiyor

Bu karakterlerden birisi de birçok yapımda gördüğümüz William Hurt‘ın canlandırdığı Thunderbolt RossWilliam Hurt‘ın vefatının ardından karaktere neler olacağı oldukça merak ediliyordu. Birçok hayran karakterin emekliye ayrılacağını düşünse de Marvel, karakteri kullanmaya ve hikayesini devam ettirmeye karar verdi.

Peki, Thunderbolt Ross karakterine kim hayat verecek derseniz, Indiana Jones ve Star Wars filmlerinin en ikonik ismi Harrison Ford karakteri canlandıracak. Bu söylenti geçtiğimiz haftalarda öne sürülmüş olsada, bu durum resmen onaylandı. Harrison Ford‘a neden Marvel Sinematik Evreni‘ne katılma kararı alındı sorusuna ise şu cevabı verdi.

Bugüne kadar birçok iş yaptım. Şu saatten sonra ise şimdiye kadar yapmadığım ve denemediğim bazı şeyleri yapmak istiyorum.

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

İnceleme

Yıllardır çok sayıda oyuncu monitörü inceledik. Bunlar arasında uygun fiyatlı ürünler de bulunuyorken çok daha pahalı ürünler de bulunuyordu. Bugün inceleyeceğimiz Gamepower Rapid 27...

Telefon Haberleri

Oppo, yeni fiyat performans odaklı telefonu Oppo A3 Pro  modeli ile akıllı telefon pazarında yeni bir sayfa açıyor. İşte telefonun teknik özellikleri. Oppo A3...

Teknoloji Haberleri

Nvidia, GeForce RTX 4090 ekran kartını piyasaya sürdükten kısa bir süre sonra bazı kullanıcılar bu ekran kartlarının 12VHPWR adı verilen yeni güç konnektörlerinin eridiğini,...

Oyun Haberleri

Manor Lords, şehir kurma oyunları tutkunları arasında büyük heyecan uyandıran bir oyun olarak öne çıkıyor. Steam’in en çok arananlar listesinde zirveye yerleşen bu oyun,...