Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Ghostwire: Tokyo
Ghostwire: Tokyo

Oyun Haberleri

Ghostwire: Tokyo, Nisan’da Xbox’ta Çıkış Yapıyor!

PS5 konsoluna özel olarak yaklaşık bir yılın ardından Bethesda ve Tango Gameworks, paranormal aksiyon-macera oyunu Ghostwire: Tokyo’nun Nisan ayında Xbox Series X ve S‘de piyasaya sürüleceğini duyurdu ancak hepsi bu kadar değil – yeni platforma ek olarak, Ghostwire: Tokyo, becerilerinizi ciddi bir şekilde test etmesi gereken zorlu bir eldiven olan yeni “Örümcek İpliği” modu tarafından ana olay haline getirilecek olan önemli bir güncelleme alacak. Buna ek olarak Tango, oyunun dünyasını daha ürkütücü, daha güçlü korku temalı alanlar, eklenen yeni düşmanlar ve daha fazlasıyla güncel hâle geliyor.

Ghostwire: Tokyo

  • Yeni Örümcek İpliği Oyun Modu – Ana oyuna ek olarak, Örümcek İpliği oyun modu, oyunculara tek bir basit hedefle 120’den fazla el yapımı seviye arasından seçilen 30 aşamalı bir eldivende gezinme görevi verir: sona ulaşmak. Oyuncular zorlukları aştıkça ve aşamaları tamamladıkça, daha fazla becerinin kilidini açacak ve yükseltmelere harcamak için oyun içi para kazanacaklar.  
  • Yeni Bölgeleri Keşfedin ve Daha Fazla Hikayeyi Ortaya Çıkarın  – Örümcek İpliği güncellemesi, yerel Ortaokul bölgesi de dahil olmak üzere doğaüstü Tokyo’nun hayaletlerle dolu sokaklarında ziyaret edilecek yeni yerler ekliyor. Bu yeni konumlar, oyuncuların üstlenebileceği ve daha fazla gizemi ortaya çıkarabileceği yeni görevlerle birlikte gelir. Ana oyunun hikayesinde ayrıca, tehditkar Hannya’nın Tokyo’yu yok etmesini engellemek için Akito ve KK’nin macerasında oynayan oyunculara olay örgüsüne daha derin bir bakış sağlayan genişletilmiş ara sahneler de yer alacak.
  • Yeni Becerilere Sahip Yeni Düşmanlarla Yüzleşin  – Spider’s Thread güncellemesinde görünmez Silent Gaze veya yakalanması zor Retribution gibi tehlikeli yeni Ziyaretçiler Tokyo’ya geliyor. Bu düşmanları yenmek için Akito, Charge Rush ve Counter Attack gibi yeni beceriler alacak.

Ghostwire: Tokyo artık PC ve PS5’te oynanabilir. Oyun, 12 Nisan’da Spider’s Thread güncellemesiyle birlikte Xbox Series X/S’de çıkıyor.

Aşkın Berbergil, 2003 yılında Ankara'da dünyaya gözlerimi açtım, başta Donanım Arşivi olmak üzere birçok yerde E-spor ve Gaming üzerine Editörlük yaptım ve yapmaya da devam ediyorum. Lise eğitimimi tamamladıktan sonra üniversite sınavı çalışmalarıma devam ediyorum. Profilimde bulunan sosyal medya hesaplarımı da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun Haberleri

The Witcher serisinin dördüncü oyunu, heyecan verici bir gelişmeyle geri dönüyor. Oyun direktörü Sebastian Kalemb‘in açıklamalarına göre, Geralt of Rivia‘nın serideki rolü hala belirsizliğini...

Oyun Haberleri

Rockstar Games, uzun süredir beklenen Grand Theft Auto serisinin yeni oyunu GTA 6 için heyecan verici bir adım atıyor. 5 Aralık TSİ 17:00’de yayınlanacak...

Oyun Haberleri

Birçok oyunseverin heyecanla beklediği Grand Theft Auto VI‘nın ilk fragmanı, 5 Aralık Salı günü TSİ 17:00’da resmi olarak tanıtılacakken beklenmedik bir şekilde saatler önce...

Oyun Haberleri

Rockstar Games, uzun bir bekleyişin ardından sonunda Grand Theft Auto 6‘yı duyurdu. Sızıntılar nedeniyle duyuru hızlandırılsa da, heyecanlı hayranlar için fragmanın yayınlanması büyük bir...