Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Teknoloji Haberleri

Galaxy Watch 7 Ultra Tasarımı Belli Oldu

Samsung’un merakla beklenen Galaxy Watch 7 Ultra modelinin tasarım detayları, teknoloji dünyasında heyecan yarattı. Sızdırılan render görüntüleri akıllı saatin yenilenmiş tasarımını ortaya çıkarıyor.

Galaxy Watch 7 Ultra Tasarımı

Temmuz ayında düzenlenecek olan Galaxy Unpacked etkinliğinde resmi olarak tanıtılacak olan bu yeni akıllı saat, daha ince bir yapıya sahip olacak ve kare bir çerçeve içinde dairesel bir ekran barındıracak. Yapay zeka özellikleri ile donatılacak olan Galaxy Watch 7 Ultra, kullanıcı deneyimini bir üst seviyeye taşımayı hedefliyor.

Yeni tasarım, iki fiziksel butonun yanı sıra, Galaxy AI ile entegre edilen özellikleri kolayca kullanabilmek için ortada konumlandırılmış üçüncü bir fiziksel butonu da içeriyor. Bu yenilikçi buton, kullanıcıların akıllı saat üzerinden daha fazla kontrol ve etkileşim sağlamasına olanak tanıyacak.

1.5 inçlik dairesel ekranı ile Galaxy Watch 7 Ultra, 47 x 47.4 x 16.4 mm boyutlarında olacak ve yeni bir işlemci ile güçlendirilecek. Bu işlemci, önceki modellere göre yüzde 50 daha hızlı şarj imkanı sunarken, aynı zamanda kan şekeri takibi gibi ileri düzey sağlık izleme özelliklerini de barındıracak.

Son olarak fiyatı henüz belli olmamakla birlikte Samsung’un bu yeni akıllı saati, tasarım ve teknolojiyi bir araya getirerek kullanıcıların günlük yaşamlarını kolaylaştırmayı ve sağlık takibini daha erişilebilir kılmayı amaçlıyor.

 

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi olan Emir Çiftci, Donanım Arşivi üzerinden teknoloji, donanım ve bilim konuları hakkında haberler yazmaktadır.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Özellikle AMD tarafı oyun hediyesi kampanyalarını sıkça düzenliyor. Bunlardan en yenisi ise AMD Radeon RX 7700 XT ve AMD Radeon RX 7800 XT modellerinden...

Oyun Haberleri

Bugün Riot Games ve VALORANT 12 Haziran 2024’te çıkacak olan en yeni haritası Abyss’i duyurdu. Abyss VALORANT’ın sınırları olmayan ilk haritası ve oyuncuları yetenek...

Oyun İndirimleri

Epic Games, her hafta düzenlediği ücretsiz oyun kampanyasıyla oyunseverleri memnun etmeye devam ediyor. Bu hafta, hem hız hem de strateji tutkunları için iki oyun...

Oyun Haberleri

Call of Duty serisinin yeni oyunu Black Ops 6, Xbox Games Showcase etkinliğinde geniş bir tanıtım yaptı ve ardından düzenlenen detaylı bir etkinlikte oyun...