Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Telefon Haberleri

Galaxy S23 Serisine Ait Render Görüntüleri Sızdırıldı

Gelecek yıl tanıtılmasını beklediğimiz Samsung’un ikonikleşmiş amiral gemisi serisinin yeni üyelerine ait render görüntüleri sızdırıldı. Sızdırılan görüntülerde telefonda tasarımsal değişiklik anlamında göze çarpan tek şey kamera çıkıntıları oluyor. Ancak bir şey daha var sızdırılan görüntülerde sim yuvası için bir giriş bulunmuyor. Bu da Samsung’un tüm modellerde E-Sim teknolojisini benimseme ihtimalini arttırıyor.

Yeni Galaxy S23’ün boyutlarına bakacak olursak 146,3 x 70,8 x 7,6 mm ölçülerinde olacağı ve bir önceki modele göre biraz daha büyüyeceği anlaşılıyor. Telefonun büyümesi ve E-Sim teknolojisinin benimsenmesi batarya tarafında da bir avantaj sağlayacağı belirtiliyor.

Qualcomm ile daha önce yapılan bir anlaşma sayesinde, tüm Galaxy S23 modelleri büyük olasılıkla Snapdragon 8 Gen 2 ile birlikte gönderilecek. Samsung’un üst düzey yöneticileri bu modelleri bir Exynos işlemci ile piyasaya sürmek istese de, mevcut koşullar bu yöneticilerin taleplerinin yerine getirilmesine izin vermeyebilir.

Kamera tarafında ise Samsung’un mevcut sensörlerin daha gelişmiş bir versiyonunu kullanması ve ön kamera için hatırı sayılır bir yükseltme yapması bekleniyor. Ancak detaylar hakkında henüz bir bilgi yok.

Ayrıca S23 serisinin 360 derecelik render videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Son olarak amiral gemisi serisinin tanıtılmasına daha çok zaman olduğunu ve nihai tasarım üzerinde değişiklik olabileceğini belirtmekte fayda var.

2003 yılında dünyaya gelen Emir Çiftci, yeni başladığı kariyerinde Donanım Arşivi üzerinden teknoloji, donanım ve bilim konuları hakkında haberler yazmaya devam etmektedir.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Teknoloji Haberleri

İkinci el bir ürün almanın riski her zaman olan bir şeydi. Fakat günümüzde ekran kartı madenciliği bittiği için piyasada ciddi anlamda 2. el ekran...

Oyun Haberleri

AMD tarafı yıllardır çok güzel oyun kampanyalarına imza atıyor. Neredeyse her dönem bir oyun hediyesi kampanyası düzenliyorlar. Bu oyun hediyesi kampanyalarından en yenisi ise...

Oyun Haberleri

Her ay düzenli olarak kontrol ettimiz Amazon Prime üyelerinin ücretsiz olarak erişebildiği Prime Gaming, hizmetinin kullanıcılarına Şubat ayında ücretsiz olarak sunacağı oyunlar belli oldu....

Oyun Haberleri

AMD tarafının hediye oyun kampanyaları 2023 yılında da aktif olarak devam ediyor. Ryzen 7000 serisi işlemci alımlarına hediye veren AMD aynı zamanda Ryzen 5000...