Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Telefon Haberleri

Galaxy S23 Serisine Ait Render Görüntüleri Sızdırıldı

Gelecek yıl tanıtılmasını beklediğimiz Samsung’un ikonikleşmiş amiral gemisi serisinin yeni üyelerine ait render görüntüleri sızdırıldı. Sızdırılan görüntülerde telefonda tasarımsal değişiklik anlamında göze çarpan tek şey kamera çıkıntıları oluyor. Ancak bir şey daha var sızdırılan görüntülerde sim yuvası için bir giriş bulunmuyor. Bu da Samsung’un tüm modellerde E-Sim teknolojisini benimseme ihtimalini arttırıyor.

Yeni Galaxy S23’ün boyutlarına bakacak olursak 146,3 x 70,8 x 7,6 mm ölçülerinde olacağı ve bir önceki modele göre biraz daha büyüyeceği anlaşılıyor. Telefonun büyümesi ve E-Sim teknolojisinin benimsenmesi batarya tarafında da bir avantaj sağlayacağı belirtiliyor.

Qualcomm ile daha önce yapılan bir anlaşma sayesinde, tüm Galaxy S23 modelleri büyük olasılıkla Snapdragon 8 Gen 2 ile birlikte gönderilecek. Samsung’un üst düzey yöneticileri bu modelleri bir Exynos işlemci ile piyasaya sürmek istese de, mevcut koşullar bu yöneticilerin taleplerinin yerine getirilmesine izin vermeyebilir.

Kamera tarafında ise Samsung’un mevcut sensörlerin daha gelişmiş bir versiyonunu kullanması ve ön kamera için hatırı sayılır bir yükseltme yapması bekleniyor. Ancak detaylar hakkında henüz bir bilgi yok.

Ayrıca S23 serisinin 360 derecelik render videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Son olarak amiral gemisi serisinin tanıtılmasına daha çok zaman olduğunu ve nihai tasarım üzerinde değişiklik olabileceğini belirtmekte fayda var.

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi olan Emir Çiftci, Donanım Arşivi üzerinden teknoloji, donanım ve bilim konuları hakkında haberler yazmaktadır.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games Store‘un her hafta oyunseverlere sunduğu ücretsiz oyun kampanyası, bu hafta da heyecan verici bir fırsatla karşımıza çıkıyor. Bu haftanın ücretsiz oyunu, modern...

İnceleme

Fiyat/performans ürünlerin önemi özellikle ülkemizde bir hayli büyük. Biz de fiyat/performans ürünleri gerçekten çok seviyoruz. Bugün incelemesini yapacağımız Gamepower Bull T10 oyuncu monitörü de...

Teknoloji Haberleri

Microsoft, Windows 11’in bir sonraki büyük güncellemesi olan 24H2’yi ön izleme kanalında yayınladı. Bu güncelleme, kullanıcı deneyimini geliştiren ve işletim sistemine yeni özellikler ekleyen...

Teknoloji Haberleri

WhatsApp, Sürüm 24.10.79 ile kullanıcı deneyimini önemli ölçüde geliştiren yeni bir güncelleme yayınladı. Bu güncelleme ile uygulamanın kullanıcı arayüzü daha modern ve çekici hale...