Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Telefon Haberleri

Galaxy S23 Serisine Ait Render Görüntüleri Sızdırıldı

Gelecek yıl tanıtılmasını beklediğimiz Samsung’un ikonikleşmiş amiral gemisi serisinin yeni üyelerine ait render görüntüleri sızdırıldı. Sızdırılan görüntülerde telefonda tasarımsal değişiklik anlamında göze çarpan tek şey kamera çıkıntıları oluyor. Ancak bir şey daha var sızdırılan görüntülerde sim yuvası için bir giriş bulunmuyor. Bu da Samsung’un tüm modellerde E-Sim teknolojisini benimseme ihtimalini arttırıyor.

Yeni Galaxy S23’ün boyutlarına bakacak olursak 146,3 x 70,8 x 7,6 mm ölçülerinde olacağı ve bir önceki modele göre biraz daha büyüyeceği anlaşılıyor. Telefonun büyümesi ve E-Sim teknolojisinin benimsenmesi batarya tarafında da bir avantaj sağlayacağı belirtiliyor.

Qualcomm ile daha önce yapılan bir anlaşma sayesinde, tüm Galaxy S23 modelleri büyük olasılıkla Snapdragon 8 Gen 2 ile birlikte gönderilecek. Samsung’un üst düzey yöneticileri bu modelleri bir Exynos işlemci ile piyasaya sürmek istese de, mevcut koşullar bu yöneticilerin taleplerinin yerine getirilmesine izin vermeyebilir.

Kamera tarafında ise Samsung’un mevcut sensörlerin daha gelişmiş bir versiyonunu kullanması ve ön kamera için hatırı sayılır bir yükseltme yapması bekleniyor. Ancak detaylar hakkında henüz bir bilgi yok.

Ayrıca S23 serisinin 360 derecelik render videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Son olarak amiral gemisi serisinin tanıtılmasına daha çok zaman olduğunu ve nihai tasarım üzerinde değişiklik olabileceğini belirtmekte fayda var.

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi olan Emir Çiftci, Donanım Arşivi üzerinden teknoloji, donanım ve bilim konuları hakkında haberler yazmaktadır.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games, her hafta olduğu gibi bu hafta da oyunseverlere muhteşem bir sürprizle geldi. Bu haftanın gözdesi 140 TL değerindeki “Deliver Us Mars” adlı...

Teknoloji Haberleri

ASUS Republic of Gamers (ROG), ROG Matrix GeForce RTX™ 4090 modeliyle mevcut ekran kartları arasında kutudan çıkar çıkmaz en yüksek saat hızı performansını sunarak...

Telefon Haberleri

Samsung’un yeni orta segment akıllı telefonu Galaxy A35’in özellikleri sızdırıldı. Cihaz, damla çentik tasarımını bırakarak delikli tasarımı benimseyecek. Ayrıca 120hz yenileme hızına sahip 6.6...

Oyun Haberleri

GTA 5’in çıkışının üzerinden tam 10 yıl geçti ve Rockstar Games‘in GTA 6’yı tanıtmasına sayılı günler kaldı. Gelişmeler heyecanla beklenirken, Rockstar Games’in oyuncuları heyecanlandırmak...