Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Sinema Haberleri

Gal Gadot, Fast X’in Kadrosuna Dahil Oldu

Fast and Furious serisi ilk olarak 2002 yılında bizlerin karşısına çıktı. 20 yıldır 9 ana film ve 1 tane spin-off yapımı ile ekranlarda bizlere eşlik eden seri yakında sona eriyor. Ses getiren oyuncu kadrosu bulunan Fast X‘den yeni haberlere gelmeye devam ediyor.

Yüksek maliyetli oyuncu kadrosu ve yaşanan yönetmen değişikliğinin büyük bütçe gerektirdiği aşikar. Serinin sondan bir önceki filmi Fast X, sahip olduğu dev bütçe sayesinde oyuncu kadrosunu genişletmeye devam ediyor. Ayrıca Fast and Furious filmlerinde ölen birisi asla gerçekten ölmez.

Fast and Furios Filmlerinde Gerçekten Kimse Ölmez

Fast and Furious serisinin önceki yapımlarında Gisele Yashar karakteriyle adından oldukça söz ettiren Gal Gadot‘u son dönemde DC‘nin Wonder Women karakteriyle izlemeye başlamıştık. DC’de yaşanan değişimlerinde ardından ise Wonder Women serisinin yeni filmi iptal edilmişti. İptal edilen yapımın ardından ise Gal Gadot’un yeni projesinin ne olacağı büyük merak konusuydu.

The Direct tarafından kaleme alınan habere göre Gal Gadot, Fast and Furious serisine geri dönüyor. Bu noktada Gal Gadot‘un canlandırdığı Gisele Yashar karakterinin Fast and Furious 6‘da öldüğünü hatırlayabilirsiniz. Ancak yazımızın başında da belirttiğimiz gibi Fast and Furious filmlerinde ölen birisi asla gerçekten ölmez.

Gal Gadot‘un Fast X‘de tekrardan Gisele Yashar karakterini mi canlandıracağı ya da farklı bir karaktere mi hayat vereceği henüz belli değil.

Kaynak; The Direct

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games, bu hafta oyun severlere heyecan verici bir fırsat sunuyor! Ünlü oyun dağıtım platformu, The Big Con ve Town of Salem 2 gibi...

Teknoloji Haberleri

WhatsApp, kullanıcı deneyimini geliştirmeye yönelik adımlar atmaya devam ediyor. En son güncelleme ile birlikte, sohbet filtreleme özelliği platforma eklenmiş durumda. Bu yeni özellik, kullanıcıların...

Telefon Haberleri

Huawei, yeni amiral gemisi Huawei Pura 70 Ultra’yı tanıttı. Yeni Vane Design tasarım diliyle gelen telefonun özelliklerine bir göz atalım. Huawei Pura 70 Ultra...

Teknoloji Haberleri

HP, oyuncular için yeni bir bütçe dostu monitör olan HP Omen D27qs’i tanıttı. Uygun fiyatına rağmen iyi özellikler sunan monitörün detaylarına bir göz atalım....