Neler Yeni

Neden Fortnite oynayamıyorum?

Efe_Tkn

80+ Bronze
Çöp gibi oynuyorum. Her maç 5-6 kill alıyorum ama soloda win alamıyorum. Şu ana kadar soloda 0 winim var. Acaba yapı yapamadığımdan dolayımı anlamadım.
Neden çöpüm?

Furkii

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
505
İsim
Furkan Başar
Çöp gibi oynuyorum. Her maç 5-6 kill alıyorum ama soloda win alamıyorum. Şu ana kadar soloda 0 winim var. Acaba yapı yapamadığımdan dolayımı anlamadım.
Neden çöpüm?
Ps4 pc hangi platformdasın?

Balkız

80+ Gold
En İyi Cevap
5
Neden çöpüm?
Genelde yakın çatışmalarda ölüyorsun o oyunda.
Yakın çatışmalar da mesela elinde pompalı var. Pompalıyla 1 kere sıktın. Anında elin duvar veya merdivene gitsin. Hem adamı engelliyorsun, hem merdiven koyarsan üstüne çıkmış oluyorsun.
Yapı olayını da kreatif'de senin çalışman lazım.

Furkii

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
505
İsim
Furkan Başar
Hocam istersen bir arkadaşımdan rica edebilirim profesyonel olarak fortnite oynuyor sana yardımcı olabilir bu oyunda yapı yapmayı da savaşarak öğreniyorsun onunla buildfight atabilirsiniz

arkansas

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Yapı yapmayı iyice öğrenmeni öneririm, alıştırma yap bu konuda kendi başına.

Efe_Tkn

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Genelde yakın çatışmalarda ölüyorsun o oyunda.
Yakın çatışmalar da mesela elinde pompalı var. Pompalıyla 1 kere sıktın. Anında elin duvar veya merdivene gitsin. Hem adamı engelliyorsun, hem merdiven koyarsan üstüne çıkmış oluyorsun.
Yapı olayını da kreatif'de senin çalışman lazım.

Sen oynayabiliyormusun?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam istersen bir arkadaşımdan rica edebilirim profesyonel olarak fortnite oynuyor sana yardımcı olabilir bu oyunda yapı yapmayı da savaşarak öğreniyorsun onunla buildfight atabilirsiniz

Eklerimde kullanıcı adı ne?

Yasinn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,360
İsim
.
Arkadaşlar fortnite bana çok süslü bir oyun gibi geliyor hani tahta kurmalar özellikler falan, sizce denemeye değermi pek böyle oyunları sevmiyorumda.

Efe_Tkn

80+ Bronze
Yapı yapmayı iyice öğrenmeni öneririm, alıştırma yap bu konuda kendi başına.

Ama çok zor :/
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar fortnite bana çok süslü bir oyun gibi geliyor hani tahta kurmalar özellikler falan, sizce denemeye değermi pek böyle oyunları sevmiyorumda.

Mükemmel bir oyun ama çok zor. Ölme simulator.

Emir Rüzgar

80+ Bronze
Neden çöpüm?
zamanında bendede öyle oluyodu büyük ihtimalle adam duyunca stres yapıyosundur onu düzeltirsen çatır çatır win alırsın

Top Bottom