Neler Yeni

Itopya üzerinden kargo bekleyenler

Gizemss

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
16,104
İsim
Gizem
İlgilendiği Kategoriler
PC Oyunları, sanırım.
Arkadaşlar normal zamanda müşteri hizmetlerine ulaşmak neredeyse imkansız. Üşenmeden sabah 8'de kalkıp müşteri hizmetlerinin açılma saatini bekledim.
Saat 9'da açıldığı gibi aradım. Yine de 30'uncu sıradaydım ve bekledim. Yaklaşık 40 dakikalık bir beklemenin ardından müşteri hizmetleriyle konuştum.
25 Mayıstan itibaren verilen siparişler en geç 5 Haziran Cuma günü kargoya verileceğini söyledi.

Ekstra olarak eğer Teknoking-2 sipariş ettiyseniz ekran kartının yanındaki hediyeleri, ürün elinize geçtikten sonra [email protected] adresine bilgilendirme yaparak alabilineceğini söyledi.

Bilgilendirme bu şekildeydi. Bakalım cidden dedikleri gibi mi olacak?

Fiery

80+ Titanium
En İyi Cevap
29
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,053
İsim
Ömer
Steam
fieryz
İtopya müşteri hizmetleri ile konuşmak büyük bir başarıdır bence :D

nyjahH

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Mert
Monitör sipariş verdim. Montajsız ürünler 3 iş günü içinde kargoya verilecektir bilgisi paylaşmışlar fakat 3.gün bitmesine rağmen verilmedi. Pazartesiye kaldı bizim monitör :rolleyes:

İbrahim Özel

80+ Silver
En İyi Cevap
13
Benimde 8 ay önce aldığım sistemde arıza var geldiği günden beri adam akıllı oyun oynayamadım. Bu kadar uzun sürmesinin nedeni sistemi komple yollamadım bazı parçaları gönderdim onlarda da sorun yok dendi. İnşallah sizinkinde de bir sorun çıkmaz. Bu arada evet gerçekten ulaşmak imkansız.

Gizemss

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
16,104
İsim
Gizem
İlgilendiği Kategoriler
PC Oyunları, sanırım.
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Monitör sipariş verdim. Montajsız ürünler 3 iş günü içinde kargoya verilecektir bilgisi paylaşmışlar fakat 3.gün bitmesine rağmen verilmedi. Pazartesiye kaldı bizim monitör :rolleyes:
Evet sanırsam Pazartesi gününe kaldı. :(
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benimde 8 ay önce aldığım sistemde arıza var geldiği günden beri adam akıllı oyun oynayamadım. Bu kadar uzun sürmesinin nedeni sistemi komple yollamadım bazı parçaları gönderdim onlarda da sorun yok dendi. İnşallah sizinkinde de bir sorun çıkmaz. Bu arada evet gerçekten ulaşmak imkansız.
Geçmiş olsun. Umarım bir sorun olmaz.

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,802
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
Ekstra olarak eğer Teknoking-2 sipariş ettiyseniz ekran kartının yanındaki hediyeleri, ürün elinize geçtikten sonra [email protected] adresine bilgilendirme yaparak alabilineceğini söyledi.
Bunu saçma buldum. Sipariş verirken sistemin bir bileşeni olarak gözüküyor. Büyük ihtimalle sonradan talep ettiğinizde "İlk xxx kişinin içine giremediğiniz için hediyenizi veremiyoruz." derler. Bu konu hakkında sonradan bilgilendirme yaparsanız sevinirim. İtopya'nın gerçekten sözünde durup durmayacağını merak ediyorum.

İbrahim Özel

80+ Silver
En İyi Cevap
13
Evet sanırsam Pazartesi gününe kaldı. :(

Geçmiş olsun. Umarım bir sorun olmaz.
Teşekkür ederim. Sisteminiz gayet güzel şimdiden hayırlı olsun. Umarım sizde de bir sorun olmaz.

Maillere cevap vermiyorlar. Umarım hediyeleri alırsınız.

Gizemss

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
16,104
İsim
Gizem
İlgilendiği Kategoriler
PC Oyunları, sanırım.
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bunu saçma buldum. Sipariş verirken sistemin bir bileşeni olarak gözüküyor. Büyük ihtimalle sonradan talep ettiğinizde "İlk xxx kişinin içine giremediğiniz için hediyenizi veremiyoruz." derler. Bu konu hakkında sonradan bilgilendirme yaparsanız sevinirim. İtopya'nın gerçekten sözünde durup durmayacağını merak ediyorum.
Tabii ki. Sistem elime geldikten sonraki gün, buraya kapsamlı bir inceleme yazacağım.
Teşekkür ederim. Sisteminiz gayet güzel şimdiden hayırlı olsun. Umarım sizde de bir sorun olmaz.

Maillere cevap vermiyorlar. Umarım hediyeleri alırsınız.
Teşekkür ederim umarım sorun olmaz ve hediyeleri alabilirim. Sağ olun. :)

İbrahim Özel

80+ Silver
En İyi Cevap
13
Tabii ki. Sistem elime geldikten sonraki gün, buraya kapsamlı bir inceleme yazacağım.

Teşekkür ederim umarım sorun olmaz ve hediyeleri alabilirim. Sağ olun. :)
Kargoya dikkat edin. Kutuda aşırı eziklik veya darbe varsa teslim almayın tutanak tutturun. Ufak eziklikler olabilir aşırı bir darbe varsa teslim almayın. :)

Gizemss

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
16,104
İsim
Gizem
İlgilendiği Kategoriler
PC Oyunları, sanırım.
Kargoya dikkat edin. Kutuda aşırı eziklik veya darbe varsa teslim almayın tutanak tutturun. Ufak eziklikler olabilir aşırı bir darbe varsa teslim almayın. :)
Tabii ki, hatta kutuyu açarken video çekeceğim ki iade etmeye kalkarsam elimde kanıt bulunsun.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,590
Üyeler
141,157
Son üye
nonick
Top Bottom