Neler Yeni

(İnceleme ) Redragon Kumara

Yukihira

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
Emircan
Bu gün yeni bir klavye aldım ve size klavyeyle ilgili düşüncelerimi aktarmak istedim.
Klavyenin ismi : Redragon Kumara

Klavyenin kutusunun görünüşü baya güzel. Kırmızı yazıların siyah zeminde olması bence baya güzel gözüktürmüş.

İlk kez bilek desteği bulunmayan bir klavye kullanmama rağmen o kadar da kötü hissettirmedi. tabii ki küçük farklar oluştu fakat ilk deneyime göre iyiydi.

Klavyeyi kutusundan çıkarıp bilgisayara bağlayınca kırmızı ışıklar baya hoş. Işığının diğer klavyelerdeki gibi farklı modları da bulunmakta.
Klavyenin görseli

Klavye size sağlammış hissiyatı veriyor. Masaya koyduğumda kayma gibi bir sorun da yaşamadım masaya gayet iyi yapışıyor.
Klavyenin içinden çıkan 4 tane switch sayesinde bozulan tuşlarınızı değiştirip kullanmaya devam edebilirsiniz.

Sizi almaktan vazgeçirtebilecek bazı sebepler;
->Blue switch olduğundan dolayı baya bir ses yapıyor. Odada kapı kapalı olmasına rağmen 3-4 metre ötedeki kardeşim klavyenin sesini az da olsa duyuyordu. Eğer yanınızda biri varken oynayacaksanız baya kafa ütüler. Annem filen baya rahatsız oldu yanında kullanırken.
->Bilek desteğinin olmaması bazı kullanıcıları üzebilir. Bilek desteğine alışkın olanlar bilek desteksiz klavyede zorlanacaklarsa almamaları daha iyi.
Şu üstte saydığım 2 sebep size sorun çıkarmayacaksa almaya değer bir klavye bence. Fakat üstte sebepler sorun çıkaracaksa da bu modelden uzak durmanız sizin için iyi olur.

Satın alma linki :
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Furkan Aslan

Ekler

• IMG_20200928_153148.jpg
    IMG_20200928_153148.jpg
    3.5 MB · Hit: 183
  • IMG_20200928_210105.jpg
    IMG_20200928_210105.jpg
    2.7 MB · Hit: 179

Bayk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Ozan YILMAN
Güzel inceleme teşekkürler fakat ben num pad olmadığı için vazgeçmiştim :)

Dontaçhi

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,377
İsim
Ümit Can
Bu tarz kasası kompakt klavyeler çok hoşuma gidiyor keşke numpad tuşları olsaymış ozaman mükemmel olurmuş

Bayk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Ozan YILMAN
Bu alışkanlık need4speed oynarken yön tuşlarını w a s d yapıp nitro ve crew member kontrolünü numpad ile gerçekleştiriyordum küçükken o yıllardan beri alışkanlık numerik tuşlar olmadan klavye değilde klav gibi geliyor hep bi şeyler eksik yani :p

Dellys

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Ahmet
bende kullanıyorum redragon kumrayı çok güzel evet biraz ses yapıyor

Top Bottom