Neler Yeni

Destek Kulübü Nedir?

Flushixy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,716
İsim
Ali Akpoyraz
Instagram
instagram.com/aliakpoyraz
Kulüp kapanmıştır, katılan destek veren herkese teşekkürler.

Son düzenleme:

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
.

Son düzenleme:

Flushixy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,716
İsim
Ali Akpoyraz
Instagram
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Adam gibi bişeyler

Burayı okumadın galiba
--
Sizden tek bir isteğim var, kulüp hakkındaki görüşlerinizi objektif bir şekilde yazmanız. Bunlar benim ve kulübün geleceği açısından çok önemli, şimdiden yazacak herkese teşekkür ediyorum.

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Burayı okumadın galiba
--
Sizden tek bir isteğim var, kulüp hakkındaki görüşlerinizi objektif bir şekilde yazmanız. Bunlar benim ve kulübün geleceği açısından çok önemli, şimdiden yazacak herkese teşekkür ediyorum.
Aklıma bir şey gelmiyor napayım. Beni örgütleyen sensin hem :D

eyupseker

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,561
İsim
Eyüp Şeker
Instagram
eyup.seker.545
Steam
eyupseker6161
İyi güzel kulüp var da Sadece imzamızda Destek Kulübü üyesi yazıyor. Ya da ben mi bilmiyorum başka bir yerde başka bir şey mi var?

Flushixy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,716
İsim
Ali Akpoyraz
Instagram
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İyi güzel kulüp var da Sadece imzamızda Destek Kulübü üyesi yazıyor. Ya da ben mi bilmiyorum başka bir yerde başka bir şey mi var?

Başka bir şey yok, farklı discord sunucusu açmak vs. yasak. İzin verilmiyor.

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,182
İsim
RML
Bazı üyeler gerçekten uyarılmalı. Adam ölümüne savunuyor söylediği şeyi. Hem yanlış bilgi hem forum kurallarına aykırı. Onun dışında 10/10.
***Dipnot : @KaanCK banlanmalı (!)***

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Bazı üyeler gerçekten uyarılmalı. Adam ölümüne savunuyor söylediği şeyi. Hem yanlış bilgi hem forum kurallarına aykırı. Onun dışında kendi Discord ortamımızı kurduk herkesi bekleriz. Gerçekten hem oyun oynayıp hem sohbet-muhabbet edip hem de forum hakkında konuşup eğleniyoruz.
Asıl sen banlanmalısın. (!)

İ3 1. Nesil en iyi oyun işlemcisidir ve RTX9080Tİ Besleyebilir. (!)

ErnGnc

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,777
İsim
Eren
Bence imza olması iyi gibi bu kulübe üye olanlar genellikle forumu aktif bir şekilde kullanan kişiler ileride üye sayısı artınca bence ileride marka algısı yaratabilir (destek kulübü üyesi demekki bu kulübün yüksek standartlarını karşılayan forumu aktif kullanan ve bu konuda bilgisine güvenebileceğim bir kişi imajını yaratıyor) ve bu güvenilir kaynak olma konusunda üyeleri 1-0 önde başlatıyor

Flushixy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,716
İsim
Ali Akpoyraz
Instagram
Bazı üyeler gerçekten uyarılmalı. Adam ölümüne savunuyor söylediği şeyi. Hem yanlış bilgi hem forum kurallarına aykırı. Onun dışında 10/10.
Kim olduklarını özel mesaj olarak yazarsan konuşurum onlar ile :)

Bence imza olması iyi gibi bu kulübe üye olanlar genellikle forumu aktif bir şekilde kullanan kişiler ileride üye sayısı artınca bence ileride marka algısı yaratabilir (destek kulübü üyesi demekki bu kulübün yüksek standartlarını karşılayan forumu aktif kullanan ve bu konuda bilgisine güvenebileceğim bir kişi imajını yaratıyor) ve bu güvenilir kaynak olma konusunda üyeleri 1-0 önde başlatıyor

Aslında ilk amaçlarımdan biri de buydu, forumda bir marka yaratmak. Eski imzamızı biliyorsun göze çarpan ve ilgi çeken bir imzaydı, Forum optimizasyonunu kötü etkilediği için yönetim kaldırmamızı istedi ve kaldırmak zorunda kaldık. O imza varken kulüp cidden ilgi çekiyordu. Kulüp alım şartlarını her geçen gün arttırıyorum, girmek gitgide zorlaşıyor ve herkesi almıyorum. Bakalım zaman gösterecek.

KTimur

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Destek Kulübü Nedir?

Öncelikle merhaba forumda bulunan Destek Kulübünün Kurucusuyum,forum anlayışındaki kulüpler benim yaptığımdan daha farklı bir amaca hizmet eder. Ancak ben forumda alışagelmiş kulüplerin yanında kendi aktif bir topluluğumu oluşturmak amacıyla bu kulübü kurdum. Amacım çok basit, yardıma ihtiyacı olan kişilere doğru bilgiyi hızlı bir şekilde ulaştırabilmek. Bunuda tek başıma yapabilmem imkansız.

" Forum zaten yardım amacıyla açıldı tekrar bir yardım kulübü açmak gereksiz " diyen çok kişi var. Çok haklısınız zaten forumun genel amacı bu. Ama benim yaptığım şey forumdaki bu yardım eden kitleyi çoğaltmak. Çünkü imzamızı gören kişiler nedir bu Destek Kulübü vs. diyerek sorgulamaya başlıyor,ve birçoğu kulübe katılmak istiyor. Katılım şartlarımız olduğu için kulübe girmek için forumda daha çok vakit geçirip aktifliklerini arttırıyorlar. Bir nevi foruma aktif üye kazandırmaya çalışıyorum.

Sizden tek bir isteğim var, kulüp hakkındaki görüşlerinizi objektif bir şekilde yazmanız. Bunlar benim ve kulübün geleceği açısından çok önemli, şimdiden yazacak herkese teşekkür ediyorum. Bu kulübü açtığım zaman bana çok destek veren kişiler oldu, bu kişilerin hepsine teşekkür ediyorum. İyi Forumlar.

Ana Konuya Gitmek İçin Tıkla
Kulüp hakkında düşüncelerimi size özel bir şekilde iletmem sorun olurmu ?

EMREG

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,400
İsim
napcan
İlgilendiği Kategoriler
Hım...her şey
Instagram
no
Steam
no
Facebook
no
Twitter
yok
Discord
no
Reddit
yok
Forumda iyi mesaj yazdığını doğrulayan kanıt.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İnsanlardaki bu 5600xt sevgisini anlamıyorum arkadaş.

Top Bottom