Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Sistem Gereksinimleri

Far Cry 4 Sistem Gereksinimleri

Far Cry serisi AAA oyunlar arasında kesinlikle çok iyi bir konumda. Bugünkü yazımızla birlikte hem Far Cry 4 sistem gereksinimlerini en güncel olacak öğreneceksiniz hem de Far Cry 4 Kaç GB yer kaplıyor gibi bilgilere kolaylıkla ulaşabileceksiniz!

Far Cry 4 Sistem Gereksinimleri Nedir?

Far Cry 4 serinin en çok beğenilen oyunları arasında yer alıyor. Çıktığı dönemi düşünürsek grafikleri günümüzde bile hâlâ çok iyi! Far Cry 4 minimum, önerilen sistem gereksinimleri ve kaç GB yer kapladığı bilgisi aşağıda belirttiğimiz gibidir.

Gelenek ve şiddete batmış bir ülke olan Kyrat, yükselen Himalayalar’da saklıdır. Sen Ajay Ghale’sin. Annenizin son arzusunu yerine getirmek için Kyrat’a giderken kendinizi diktatör Pagan Min’in baskıcı rejimini devirmeyi amaçlayan bir iç savaşın ortasında buluyorsunuz. Tehlikenin ve öngörülemezliğin her köşede gizlendiği bu geniş açık dünyayı keşfedin ve gezinin. Burada her karar önemlidir ve her saniye bir hikayedir. Kyrat’a hoş geldiniz.

Far Cry 4 Sistem Gereksinimleri (Minimum)

 • İşletim Sistemi: Windows 7 64 Bit
 • İşlemci: Intel Core i5-750, AMD Phenom II X4 955
 • RAM: 4 GB
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 460, AMD Radeon HD5850
 • VRAM: 1 GB
 • Depolama: 30 GB (Far Cry 4 boyutu)

Far Cry 4 Sistem Gereksinimleri (Minimum)

 • İşletim Sistemi: Windows 10 64 Bit
 • İşlemci: Intel Core i5-2400S, AMD FX-8350 ve üzeri
 • RAM: 8 GB
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 680, AMD Radeon R9 290X ve üzeri
 • VRAM: 2 GB
 • Depolama: 30 GB (SSD Önerilir)

 


Far Cry 4 Kaç GB Yer Kaplar?

Far Cry 4 kaç GB yer kaplar sorusunun cevabı oldukça basit. Ubisoft’un verdiği bilgilere göre Far Cry 4 diskinizde en az 30 GB yer kaplamakta.

Sistem Özelliklerini Öğrenme

Far Cry 4 sistem gereksinimlerini ve kaç GB boyuta sahip olduğunu öğrendiniz, fakat bilgisayarınızın özelliklerini bilmiyorsanız, Windows’un arama kısmına “Aygıt Yöneticisi” yazın ve açın. Buradaki sekmelerden bilgisayarınızın bütün donanımlarını öğrenebilirsiniz.

Eğer sisteminizde yükseltme yapmak istiyorsanız Donanım Arşivi Forum’a konu açarak yardım alabileceğinizi unutmayın.

1998 Ankara doğumluyum, uzun yıllardır Donanım Arşivi'nde web sitesi yöneticiliği yapıyorum. Sizlere ürün incelemeleriyle ve teknoloji haberleriyle güncel, doğru içerikler sunmayı hedefliyorum. Aynı zamanda Donanım Arşivi Forum'da da yöneticilik yapmaktayım.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun Haberleri

Stardew Valley, bağımsız oyun dünyasının parlayan yıldızlarından biri olarak uzun süredir oyuncuların ilgisini çekiyor. Eric “ConcernedApe” Barone liderliğinde geliştirilen bu eşsiz çiftlik simülasyonu, milyonlarca...

Oyun Haberleri

PlayStation, her ay olduğu gibi Mart ayı için de heyecan verici ücretsiz oyunları PlayStation Plus üyeleriyle buluşturuyor. Sony’nin bu ayki seçkisi, farklı türlerden dört...

Oyun Haberleri

Amazon, Mart ayında Prime Gaming abonelerine Fallout 2 ve Invincible Presents: Atom Eve dahil olmak üzere sekiz oyun sunuyor. İşte Mart 2024 boyunca Prime...

Sinema Haberleri

İlk filmi 2008 yılında izleyici karşısına çıkan ve gişede harikalar yaratan Kung Fu Panda serisi, 2016 yılında izleyici karşısına çıkan serinin üçüncü filminin ardından...