Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Sistem Gereksinimleri

Far Cry 4 Sistem Gereksinimleri

Far Cry serisi AAA oyunlar arasında kesinlikle çok iyi bir konumda. Bugünkü yazımızla birlikte hem Far Cry 4 sistem gereksinimlerini en güncel olacak öğreneceksiniz hem de Far Cry 4 Kaç GB yer kaplıyor gibi bilgilere kolaylıkla ulaşabileceksiniz!

Far Cry 4 Sistem Gereksinimleri Nedir?

Far Cry 4 serinin en çok beğenilen oyunları arasında yer alıyor. Çıktığı dönemi düşünürsek grafikleri günümüzde bile hâlâ çok iyi! Far Cry 4 minimum, önerilen sistem gereksinimleri ve kaç GB yer kapladığı bilgisi aşağıda belirttiğimiz gibidir.

Gelenek ve şiddete batmış bir ülke olan Kyrat, yükselen Himalayalar’da saklıdır. Sen Ajay Ghale’sin. Annenizin son arzusunu yerine getirmek için Kyrat’a giderken kendinizi diktatör Pagan Min’in baskıcı rejimini devirmeyi amaçlayan bir iç savaşın ortasında buluyorsunuz. Tehlikenin ve öngörülemezliğin her köşede gizlendiği bu geniş açık dünyayı keşfedin ve gezinin. Burada her karar önemlidir ve her saniye bir hikayedir. Kyrat’a hoş geldiniz.

Far Cry 4 Sistem Gereksinimleri (Minimum)

 • İşletim Sistemi: Windows 7 64 Bit
 • İşlemci: Intel Core i5-750, AMD Phenom II X4 955
 • RAM: 4 GB
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 460, AMD Radeon HD5850
 • VRAM: 1 GB
 • Depolama: 30 GB (Far Cry 4 boyutu)

Far Cry 4 Sistem Gereksinimleri (Minimum)

 • İşletim Sistemi: Windows 10 64 Bit
 • İşlemci: Intel Core i5-2400S, AMD FX-8350 ve üzeri
 • RAM: 8 GB
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 680, AMD Radeon R9 290X ve üzeri
 • VRAM: 2 GB
 • Depolama: 30 GB (SSD Önerilir)

 


Far Cry 4 Kaç GB Yer Kaplar?

Far Cry 4 kaç GB yer kaplar sorusunun cevabı oldukça basit. Ubisoft’un verdiği bilgilere göre Far Cry 4 diskinizde en az 30 GB yer kaplamakta.

Sistem Özelliklerini Öğrenme

Far Cry 4 sistem gereksinimlerini ve kaç GB boyuta sahip olduğunu öğrendiniz, fakat bilgisayarınızın özelliklerini bilmiyorsanız, Windows’un arama kısmına “Aygıt Yöneticisi” yazın ve açın. Buradaki sekmelerden bilgisayarınızın bütün donanımlarını öğrenebilirsiniz.

Eğer sisteminizde yükseltme yapmak istiyorsanız Donanım Arşivi Forum’a konu açarak yardım alabileceğinizi unutmayın.

1998 Ankara doğumluyum, uzun yıllardır Donanım Arşivi'nde web sitesi yöneticiliği yapıyorum. Sizlere ürün incelemeleriyle ve teknoloji haberleriyle güncel, doğru içerikler sunmayı hedefliyorum. Aynı zamanda Donanım Arşivi Forum'da da yöneticilik yapmaktayım.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games Store‘un her hafta oyunseverlere sunduğu ücretsiz oyun kampanyası, bu hafta da heyecan verici bir fırsatla karşımıza çıkıyor. Bu haftanın ücretsiz oyunu, modern...

İnceleme

Fiyat/performans ürünlerin önemi özellikle ülkemizde bir hayli büyük. Biz de fiyat/performans ürünleri gerçekten çok seviyoruz. Bugün incelemesini yapacağımız Gamepower Bull T10 oyuncu monitörü de...

Oyun Haberleri

Valve, uzun süredir sessizliğini koruyarak oyun dünyasındaki meraklı gözleri üzerine çekiyordu. Steam platformu ve ikonik oyunlarıyla tanıdığımız bu dev şirket, nihayet yeni bir oyun...

Teknoloji Haberleri

WhatsApp, Sürüm 24.10.79 ile kullanıcı deneyimini önemli ölçüde geliştiren yeni bir güncelleme yayınladı. Bu güncelleme ile uygulamanın kullanıcı arayüzü daha modern ve çekici hale...