Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Sinema Haberleri

Fallout Dizisinden Yeni Görsel Yayınlandı

Amazon ve Bethesda işbirliği sayesinde 2020 yılında duyurulan ve kıyamet sonrası video oyunu serisinin dizi uyarlamasından geçtiğimiz aylarda oldukça tanıdık bazı görseller paylaşmıştı. Paylaşılan görseller Fallout serisinin üçüncü oyununda yer alan, Super Duper Mart marketine ait olmasından dolayı birçok hayran dizinin Fallout 3‘ü konu alacağını düşünüyordu.

Ancak bu konu hakkında hala daha resmi bir açıklama gelmedi. Amazon Prime Video‘nun resmi sosyal medya hesaplarından yeni bir görsel paylaşıldı. Ancak paylaşılan bu görsel önceki görseller kadar belirgin değil.

Fallout Dizisinden Paylaşılan Yeni Görsel

Paylaşılan görsel oyunlardan tanıdığımız sığınaklardan birisine ait gibi duruyor. Ayrıca, fotoğrafta gizemli bir karakter olduğunu da görüyoruz. Bu karakterin kim olduğuna dair birçok teori olsada henüz resmi olarak bilmiyoruz.

Dizinin hikayesi hakkında şunlık herhangi bir bilgiye sahip değiliz. Kyle MacLachlan, Xelia Mendes-Jone, Aaron Moten, Ella Purnellve Walton Goggins dizide yer alacak isimlerden sadece birkaçı.

Bethesda‘nın kıyamet sonrası video oyunu serisi TV’ye Westworld yaratıcıları Lisa Joy ve Jonah Nolan tarafından uyarlanacak. Dizinin baş yapımcısı ise Bethesda patronu Todd Howard olacak.

Fallout dizisinin vizyon tarihi henüz açıklanmadı.

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Teknoloji Haberleri

GeForce RTX 4070 Ti ekran kartı ilk başlarda bazı eleştirilere maruz kalsa bile iş satış kısmına geldiğinde ise mükemmel bir başarılı elde etmeyi başardı....

Oyun Haberleri

AMD tarafı yıllardır çok güzel oyun kampanyalarına imza atıyor. Neredeyse her dönem bir oyun hediyesi kampanyası düzenliyorlar. Bu oyun hediyesi kampanyalarından en yenisi ise...

Telefon Haberleri

Çin Halk Cumhuriyeti merkezli teknoloji devi Xiaomi’nin en popüler ve en çok varyanta sahip modeli olan Redmi Note serisine bir tane daha model ekleniyor....

Teknoloji Haberleri

İkinci el bir ürün almanın riski her zaman olan bir şeydi. Fakat günümüzde ekran kartı madenciliği bittiği için piyasada ciddi anlamda 2. el ekran...