Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Fallout
Fallout

Sinema Haberleri

Fallout Dizisinden Yeni Görsel Yayınlandı

Amazon ve Bethesda işbirliği sayesinde 2020 yılında duyurulan ve kıyamet sonrası video oyunu serisinin dizi uyarlamasından geçtiğimiz aylarda oldukça tanıdık bazı görseller paylaşmıştı. Paylaşılan görseller Fallout serisinin üçüncü oyununda yer alan, Super Duper Mart marketine ait olmasından dolayı birçok hayran dizinin Fallout 3‘ü konu alacağını düşünüyordu.

Ancak bu konu hakkında hala daha resmi bir açıklama gelmedi. Amazon Prime Video‘nun resmi sosyal medya hesaplarından yeni bir görsel paylaşıldı. Ancak paylaşılan bu görsel önceki görseller kadar belirgin değil.

Fallout Dizisinden Paylaşılan Yeni Görsel

Paylaşılan görsel oyunlardan tanıdığımız sığınaklardan birisine ait gibi duruyor. Ayrıca, fotoğrafta gizemli bir karakter olduğunu da görüyoruz. Bu karakterin kim olduğuna dair birçok teori olsada henüz resmi olarak bilmiyoruz.

Dizinin hikayesi hakkında şunlık herhangi bir bilgiye sahip değiliz. Kyle MacLachlan, Xelia Mendes-Jone, Aaron Moten, Ella Purnellve Walton Goggins dizide yer alacak isimlerden sadece birkaçı.

Bethesda‘nın kıyamet sonrası video oyunu serisi TV’ye Westworld yaratıcıları Lisa Joy ve Jonah Nolan tarafından uyarlanacak. Dizinin baş yapımcısı ise Bethesda patronu Todd Howard olacak.

Fallout dizisinin vizyon tarihi henüz açıklanmadı.

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun Haberleri

EA Sports’un FIFA ile olan uzun süreli ortaklığının sona ermesinden bu yana geliştirilen ikinci futbol oyunu olan EA Sports FC 25, büyük beklentilerle geliyor....

Oyun Haberleri

İstanbul merkezli oyun geliştirme stüdyosu Motion Blur, yeni oyunları Black State‘i tanıttı. Üçüncü şahıs aksiyon-macera türündeki bu yeni yapım, PC platformu için Steam ve...

İnceleme

AMD Ryzen 5 8400F ve Ryzen 7 8700F model işlemciler merak edilen modellerden biri. Çünkü bu işlemciler AM5 sokete geçiş işlemcisi olarak görülüyor. Muhtemelen...

Oyun İndirimleri

Epic Games, oyuncuları sevindirmeye devam ediyor! Her hafta ücretsiz olarak sunduğu oyunlar serisine bir yenisini daha ekledi. Bu hafta, Floppy Knights ücretsiz olarak indirilebilir....