Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Facebook ile Instagram Hesap Bağlantısı Nasıl Kaldırılır
Facebook ile Instagram Hesap Bağlantısı Nasıl Kaldırılır

Rehber

Facebook ile Instagram Hesap Bağlantısı Nasıl Kaldırılır?

Meta şirketi hem Facebook hem de Instagram‘ın sahibi olduğu için iki platformdaki hesabınızı birbirine bağlayarak giriş yapmayı ve tanıdıklarınızın iki platformda da sizi bulmasını epey kolaylaştırıyor. Ancak zaman zaman bulunmasını istemediğiniz hesaplarınız veya artık iki platformdan birisini kullanmak istememeniz hâlinde bu bağlantı sorun yaratabiliyor.

Bu rehberimizde sizler için “Facebook’tan Instagram hesabını silme işlemi nasıl yapılır?“, “Facebook ile Instagram Hesap Bağlantısı Nasıl Kaldırılır” ve “Facebook ile Instagram hesabının bağlantısı nasıl kaldırılır?” sorularını yanıtlayacağız.

Facebook ile Instagram Hesap Bağlantısını Kaldırmak

Facebook ile Instagram Hesap Bağlantısı Nasıl Kaldırılır

Dikkat! Eğer işletme hesabı kullanıcısıysanız bu işlemi yapmadan önce kişisel hesap düzenine geçiş yapmanız gerekir.

  1. Cihazınızdan Instagram uygulamasına giriş yapın ve sağ altta bulunan profil fotoğrafınıza basarak profil sekmesine gelin.
  2. Sağ üstte bulunan üç çizgi simgesine basın ve “Ayarlar” seçeneğini seçin.
  3. Açılan menüden “Hesaplar Merkezi” ve ardından “Hesaplar ve profiller” seçeneğine tıklayın.
  4. Altında “Facebook” ibaresi bulunan hesabınızın üzerine tıklayın ve “Hesaplar Merkezi’nden Kaldır” seçeneğine tıklayın.

Bu rehberimizde sizler için “Facebook’tan Instagram hesabını silme işlemi nasıl yapılır?“, “Facebook ile Instagram Hesap Bağlantısı Nasıl Kaldırılır?” ve “Facebook, Instagram hesabının bağlantısını koparma işlemi nasıl yapılır?” sorularını yanıtlayacağız. Bu konu ile ilgili sorularınızı ve yorumlarınızı aşağıda bulunan yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

2004 yılında Ankara'da dünyaya gelen ve doğma büyüme Ankara'lı olan Berat Özdemir, bilgisayar yazılım ve donanım teknolojilerine meraklı olmakla birlikte yıllardır yakından takip etmektedir. Anadolu Lisesi yabancı dil bölümünde okuyan Berat, aynı zamanda Donanım Arşivi'nde güncel haberler ve okuyucular için özel içerikler yazıyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Sistem Gereksinimleri

Sizlerle uzunca bir süredir paylaştığımız oyun sistem gereksinimleri serimize Senua’s Saga: Hellblade 2 sistem gereksinimleriyle birlikte devam ediyoruz. Çoğu kullanıcı istediği oyunu bilgisayarına indirmeden...

Oyun İndirimleri

Epic Games Store‘un her hafta oyunseverlere sunduğu ücretsiz oyun kampanyası, bu hafta da heyecan verici bir fırsatla karşımıza çıkıyor. Bu haftanın ücretsiz oyunu, modern...

Sinema Haberleri

Cem Yılmaz hayranlarını sevince boğan müjdeli haber geldi: GORA 4 GORA çekimleri başladı! Tam 20 yıl önce vizyona giren ve Türk sinema tarihinde unutulmaz...

Sinema Haberleri

Ülkemizde en çok aboneye sahip dijital içerik platformu unvanına sahip Netflix, yeni yerli yapımlar ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Netflix yerli yapımlar konusunda kalitesini...