Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Oyun Haberleri

Dysterra 24 Kasım’da Erken Erişime Açılıyor

Son dönemlerde büyük bir çıkış yakalayan bilim kurgu oyunlarının son örneklerinden olan Dysterra 24 Kasım 2022’de erken erişime açılıyor.

Birinci şahıs mekaniğini kullanan oyunda oyuncular, insanlığın unutulmanın eşiğinde olduğu sert, amansız bir Dünya versiyonunda tehlikeli elementlerden ve birbirlerinden kaçınarak hayatta kalmak zorunda kalacaklar. Yağmalama, zanaatkarlık ve inşa etme gibi geleneksel hayatta kalma unsurlarıyla tamamlanan Dysterra aksiyon dolu, riskli ve ödüllü bir oyun vaat ediyor.

Bu distopik Dünya ortamında, oyuncular gezegende kalan en değerli minerali toplamak için savaşırlar. Hayatta kalmak ve diğer oyunculara ve oyuncu olmayan karakterlere (NPC’ler) karşı rekabet etmek için öğeler yapabilir ve üsler kurabilirler. Bölgelere dağılmış çeşitli yer işaretlerini kontrol etmek, akıllı oyuncuların iklimi kontrol etmesine, rakiplerine depremler ve diğer doğal afetler getirmesine olanak tanır.

Dysterra, Kakao Games ve Reality MagiQ tarafından geliştirilmiştir. Kakao’yu PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG)için sağladıkları çalışma ve Path of Exile’ı geliştirmeleri nedeniyle tanıyor olabilirsiniz. Reality MagiQ, çeşitli deneyimli oyun geliştiricilerinden oluşan bir Güney Koreli stüdyodur. Oyunun geçtiğimiz Mayıs ayında gerçekleşen başarılı bir çok oyunculu betanın ardından  24 Kasım’da erken erişime açılması bekleniyor.

Son olarak PC için sadece Steam’de 24 Kasım’da piyasaya çıkması beklenen oyunu 31 Aralık’a kadar indirmeniz halinde erken erişim ödüllerinden de faydalanabiliyorsunuz.

2003 yılında dünyaya gelen Emir Çiftci, yeni başladığı kariyerinde Donanım Arşivi üzerinden teknoloji, donanım ve bilim konuları hakkında haberler yazmaya devam etmektedir.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Teknoloji Haberleri

GeForce RTX 4070 Ti ekran kartı ilk başlarda bazı eleştirilere maruz kalsa bile iş satış kısmına geldiğinde ise mükemmel bir başarılı elde etmeyi başardı....

Oyun Haberleri

AMD tarafı yıllardır çok güzel oyun kampanyalarına imza atıyor. Neredeyse her dönem bir oyun hediyesi kampanyası düzenliyorlar. Bu oyun hediyesi kampanyalarından en yenisi ise...

Telefon Haberleri

Çin Halk Cumhuriyeti merkezli teknoloji devi Xiaomi’nin en popüler ve en çok varyanta sahip modeli olan Redmi Note serisine bir tane daha model ekleniyor....

Teknoloji Haberleri

İkinci el bir ürün almanın riski her zaman olan bir şeydi. Fakat günümüzde ekran kartı madenciliği bittiği için piyasada ciddi anlamda 2. el ekran...