Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Donanim Arşivi

Rehber

Disney Plus Nedir? Disney Plus Ücreti Ne Kadardır?

Dijital içerik üreticilerinin arasındaki rekabet her gün biraz daha artarken rakiplerinden daha iddialı olarak 14 Haziran’da Türkiye’ye de açılan Disney Plus Nedir? Disney Plus Ücreti Ne Kadardır? sorularını sizler için yanıtladık.

Disney Plus Nedir?

The Walt Disney Company’nin dijital yayın platformu olan Disney Plus 14 Haziran 2022 itibari ile Türkiye’de de yayın hayatına başladı. Disney, Pixar, Marvel, Star Wars ve National Geographic gibi bir çok yapıma ait içeriklerin bulunduğu dijital yayın platformunda binlerce film, belgesel, dizi, anmasyon ve kısa filme rastlamak mümkündür. 

Kaçış, Gri, Avcı, Dünyayla Benim Aramda, Recep İvedik 7, Kral Şakir: Geri Dönüşüm gibi yerli yapımların bulunduğu Disney Plus’ta Pam & Tommy, How I Met Your Father, The Dropout, The Kardashians, The Simpsons, The Walking Dead, Lost, American Horror Story, Grey’s Anatomy, How I Met Your Mother, Desperate Housewifes gibi sevilen yabancı içerikler de bulunmaktadır. 

Disney Plus’ı Aynı Anda Kaç Kişi İzleyebilir

Disney Plus kullanıcılara tek üyelik ile beraber 7 farklı kullanıcı profili sunmaktadır. Birbirinden bağımsız içeriklere ulaşabilen 7 ayrı profilden 4 farklı ekrandan eş zamanlı izleme yapılabilirken 10 farklı cihaza kadar sınırsız indirme imkanı mevcuttur. 

Disney Plus Ücreti Ne Kadardır?

Disney Plus Türkiye’de yayına yeni girmesi sebebi ile 26 Haziran’a kadar yeni gelen kullanıcılara özel tanışma paketi ile indirimli fiyatlar sunmaktadır. Aylık fiyatlandırması 14 Haziran 2022 tarihi ile 34.99 TL olan dijital yayın platformunun yıllık fiyatı ise 349.90 TL’dir. Tanışma paketine özel fiyatlandırma ise 279.90 TL’ye 8 ay fiyatına 12 ay boyunca kullanabilmektedir. 


Bu yazımızda Disney Plus Nedir? Disney Plus Ücreti Ne Kadardır? sorusunu sizler için yanıtladık. Sorularınız ve aklınıza takılan her şey için sitemize yorum bırakabilirsiniz.

Yazar

İTÜ Fizik Mühendisliği öğrencisi olan Elif Ersoy, yaklaşık 5 yıldır sunucu ve bilgisayar işletim sistemleri üzerine çalışmalarını sürdürmekte olup; kariyerine İTÜ Bilgi İşlem Daire Başkanlığı'nda devam etmektedir. Aynı zamanda Donanım Arşivi'nde günlük yaşamımızda neredeyse her kullanıcının karşılaştığı problemler üzerine içerik editörlüğü görevini yürütmektedir.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Telefon Haberleri

En büyük akıllı telefon üreticilerinden Oppo ve OnePlus, Almanya’da cihaz satışından resmi olarak çekildi. Ülkede bu şirketlerin telefonlarına sahip olanlar destek almaya devam ederken, bu telefonlara...

Teknoloji Haberleri

AMD Ryzen 7000 serisi işlemcilerin önümüzdeki aylarda tanıtılması bekleniyor. Henüz resmi bir açıklama yapılmadı AMD tarafından. Fakat bu resmi açıklamaya kadar Ryzen 7000 serisi...

Oyun Haberleri

Apex Legends , menzili çok uzaklara kadar uzanan yeni bir karaktere sahip. Oyunun en yeni efsanesi olan Vantage, geçen hafta resmen duyuruldu ancak Perşembe günü bütün...

Rehber

Nvidia Broadcast nedir? Bu soru sıkça sorulan sorulardan biri aslında. Nvidia Broadcast gerçekten çok işlevli yazılımlardan biri diyebiliriz. Bazı özellikleri yapay zekadan güç alıyor...