Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Percy Jackson and the Olympians
Percy Jackson and the Olympians

Sinema Haberleri

Disney, Percy Jackson Dizisine 2.Sezon Onayını Verdi

Dünyanın en büyük prodüksiyon şirketlerinden birisi olan Disney‘in uzun yıllardır üzeriden çalıştığı ve duyurulduğu ilk günden itibaren hayranlar tarafından büyük merakla beklenen Percy Jackson and the Olympians dizisi, geçtiğimiz aylarda Disney Plus üzerinden izleyici karşısına çıktı.

Disney Plus orijinal içeriklerinden birisi olan dizi, yüksek prodüksiyon bütçesinin ve kaliteli oyuncu kadrosunun karşılığını hayranlardan ve eleştirmenler tam not alarak verdi. Bu doğrultu da Disney, dizinin ilk sezonun izleyici karşısına çıkmasının üzerinden çok fazla zaman geçmeden yapıma ikinci sezon onayını resmen verdi.

Percy Jackson Dizisi Yeni Sezon Onayını Aldı

Percy Jackson and the Olympians

Geçtiğimiz saatlerde The Walt Disney Company CEO’su Bob Iger, dizinin ikinci sezon onayını aldığını ve yakında yeni sezon için çalışmaların başlayacağını resmen açıkladı. Yapılan açıklamaya göre dizinin ikinci sezonu, Rick Riordan tarafından kaleme alınan serinin ikinci kitabı Canavarlar Denizi (Sea of Monsters) eserini konu alacak.

Disney Plus orijinal içeriklerinden birisi olan Percy Jackson and the Olympians dizisinin konusu kısaca şu şekilde; “12 yaşında yarı tanrı olarak izlediğimiz Jackson‘ın Zeus tarafından suçlanmasını konu alacak. Jackson‘ın Olympus’a geri dönebilmek için tek yolu Zeus‘un çaldığını iddia ettiği yıldırımını bulması.”

Disney Plus orijinal içeriklerinden birisi olan ve platformun en iyi dizilerinden birisi olan yapımın ikinci sezonun ne zaman izleyici karşısına çıkacağı ise henüz bilinmiyor.

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun Haberleri

Stardew Valley, bağımsız oyun dünyasının parlayan yıldızlarından biri olarak uzun süredir oyuncuların ilgisini çekiyor. Eric “ConcernedApe” Barone liderliğinde geliştirilen bu eşsiz çiftlik simülasyonu, milyonlarca...

İnceleme

Üst seviye dizüstü bilgisayarlar aslında sadece oyun oynamak için üretilmiyor. Bunun en net örnekleri MSI’ın Titan serisi dizüstü bilgisayarları diyebiliriz. Aslında bunlar oyuncu dizüstü...

Telefon Haberleri

Samsung, Galaxy A serisini genişletmeye devam ediyor. Serinin yeni üyesi Galaxy A55 5G, Google Play Console’da listelendi ve bazı teknik özellikleri ortaya çıktı. Bu...

Oyun Haberleri

PlayStation, her ay olduğu gibi Mart ayı için de heyecan verici ücretsiz oyunları PlayStation Plus üyeleriyle buluşturuyor. Sony’nin bu ayki seçkisi, farklı türlerden dört...