Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Sinema Haberleri

Disney, Avatar 4’ün Senaryosunu Çok Beğendi

Disney‘in en büyük film serilerinden birisi olan Avatar, ilk olarak 2009 yılında izleyiciyle buluştuğu zaman herkesi büyülemeyi başarmıştı. Serinin devam yapımları yılan hikayesine dönmüş olsa da Avatar: The Way of Water, gelecek hafta tüm zamanların en çok izlenen yapımları arasına girebilmek için izleyiciyle buluşacak.

Ancak James Cameron tek bir devam filmiyle yetinmek istemiyor. Planlarını çoktan hazırladığı ve çalışmalarına hız kesmeden devam ettiği üç devam yapımı daha var. Hatta Cameron, insanlar devam yapımlarını beğenip devamının gelmesini isterlerse Avatar 6 ve 7‘nin gelebileceğini dile getirmişti.

Cameron, Disney’in Planlarını Sevdiğini Söyledi

Henüz bizler ikinci filmi yeni izlemeye hazırlanıyor olsakta arka planda işler oldukça iyi ileriliyor gibi gözüküyor. Collider ile yaptığı bir röportajda James Cameron, Avatar serisinin tüm devam filmlerinin senaryosunu kaleme alma hatta maliyetleri düşürmek için bazılarını aynı anda çekme sürecinden bahsetti.

Özellikle dördüncü filmin senaryosunu Disney yetkililerine teslim ettikten sonra yaşananlara değinen Cameron, devam yapımlarının oldukça “Epic” olduğunu bir kez daha dile getirdi.

Size ayrıntıları söyleyemem ama tek söyleyebileceğim, senaryoyu iki kişilik teslim ettiğimde stüdyo bana üç sayfa not verdi. Üç kişilik senaryoyu teslim ettiğimde bana bir sayfa not verdiler, bu yüzden daha iyiye gidiyordum. Avatar 4‘ün senaryosunu teslim ettiğimde, stüdyo yöneticisi, filmlerin yaratıcı yöneticisi bana ‘Vay canına’ yazan bir e-posta gönderdi. Bunun ardından bende; “Notlar nerede?” diye sordum. Aldığım cevap ise sadece “Notlar bunlar” cevabını aldım.

Son olarak Avatar: The Way of Water, 16 Aralık tarihinde sinemada izleyiciyle buluşacak.

Kaynak; Dexerto

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games, bu hafta oyun severlere heyecan verici bir fırsat sunuyor! Ünlü oyun dağıtım platformu, The Big Con ve Town of Salem 2 gibi...

Teknoloji Haberleri

WhatsApp, kullanıcı deneyimini geliştirmeye yönelik adımlar atmaya devam ediyor. En son güncelleme ile birlikte, sohbet filtreleme özelliği platforma eklenmiş durumda. Bu yeni özellik, kullanıcıların...

Teknoloji Haberleri

HP, oyuncular için yeni bir bütçe dostu monitör olan HP Omen D27qs’i tanıttı. Uygun fiyatına rağmen iyi özellikler sunan monitörün detaylarına bir göz atalım....

Telefon Haberleri

Huawei, yeni amiral gemisi Huawei Pura 70 Ultra’yı tanıttı. Yeni Vane Design tasarım diliyle gelen telefonun özelliklerine bir göz atalım. Huawei Pura 70 Ultra...