Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

GTA 6
GTA 6

Oyun Haberleri

Dev İddia: GTA 6 Sızdırıldı!

GTA 6’nın test yapısından alındığı iddia edilen 90’dan fazla video ve ekran görüntüsü internete sızdırıldı. Teapotuberhacker adlı kullanıcı GTAForums’da GTA 6’ya ait olduğu iddia edilen 90’dan fazla video/görsel kaynağı sızdırdığını ve çıkacak olan oyunun temel testlerinin de başladığını iddia etti.

Bu videolardan alınan ekran görüntüleri ve klipler YouTube, Twitter, Reddit ve başka yerlerde dolaşıyor bununla birlikte son GTA 6 sızıntısının yanı sıra daha önceki sızıntının ayrıntılarıyla paralel olarak ilerliyor gibi gözüküyor, her ikisi de birden fazla oynanabilir karaktere sahip olacağını göstermesiyle birlikte, Miami-esque Vice City’nin içinde ve çevresinde kurulacak.

GTA 6 Sızıntıları Arasında Bulunan, Soygunlara Ait Olduğu İddia Edilen Video Şu Şekilde:

Bir videoda, Lucia adlı bir oyuncu-karakter, Jason adlı bir suç ortağıyla birlikte bir waffle restoranını soyarak bir insanı rehin alıyor. Oyun içerisinde işleyen bir sayaç ‘Polis Gönderilmesine kalan Zamanı’ geri sayıyor ve nesneler arasında geçen NPC’lere,”Jason: GENERIC_CURSE_TO_SELF” diyalog metnine bağlı kalarak konuşuyor.

GTA 6

Burada dikkatimizi çeken ve şüphelerin artmasına sebep olan bir etken var, arkada gözüken polis arabaları VCPD çıkartmalarıyla göze çarpıyor.

GTA 6 Sızıntıları Arasında Paylaşılan Bir Diğer Video İse Şu Şekilde:

Bir erkek oyuncu-karakter ile birkaç NPC arasında havuz başında geçen bir konuşmayı gösteren video da sızdırıldı. “Ah evet, o öldü, değil mi? Tıpkı Finlandiya adında bir ülke varmış gibi” gibi bir diyalog, videoda gözüken seslendirmeler tıpkı Rockstar’ın geçmiş yapımlarında bulunan ses stillerine benziyor.

Aşkın Ali "shagen" Berbergil, 2003 yılında Ankara'da dünyaya gözlerimi açtım, başta Donanım Arşivi olmak üzere birçok yerde E-spor ve Gaming üzerine Editörlük yaptım ve yapmaya da devam ediyorum. Lise eğitimimi tamamladıktan sonra üniversite sınavı çalışmalarıma devam ediyorum. Profilimde bulunan sosyal medya hesaplarımı da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun Haberleri

League of Legends Türkiye Şampiyonluk Ligi’nin statüsü maalesef bu sezon düşürüldü. Yani ülkemizde şampiyon olan takımlar artık MSI, Worlds gibi dünya çapındaki büyük turnuvalara...

İnceleme

Fiyat/performans odaklı sistem incelemelerine bu sefer Itopya’nın SIGMA-RULES kod adlı toplama oyuncu bilgisayarıyla devam ediyoruz. Bu sistem fiyat/performans oranıyla öne çıkan nispeten düşük bütçeli...

Teknoloji Haberleri

AMD Ryzen 7000 serisi aslında genel anlamda başarılıydı. Fakat insanların beklentisi bu seriden çok daha yüksekti diyebiliriz. Üstüne Ryzen 7 5800X3D işlemcinin yüksek oyun...

Oyun Haberleri

Black Friday henüz gelmedi ancak Microsoft Store’un Xbox Black Friday İndirimi tüm hızıyla devam ediyor ve Halo Infinite, Gotham Knights, FIFA 23, NBA 2K23, Dying Light...