Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

GTA 6
GTA 6

Oyun Haberleri

Dev İddia: GTA 6 Sızdırıldı!

GTA 6’nın test yapısından alındığı iddia edilen 90’dan fazla video ve ekran görüntüsü internete sızdırıldı. Teapotuberhacker adlı kullanıcı GTAForums’da GTA 6’ya ait olduğu iddia edilen 90’dan fazla video/görsel kaynağı sızdırdığını ve çıkacak olan oyunun temel testlerinin de başladığını iddia etti.

Bu videolardan alınan ekran görüntüleri ve klipler YouTube, Twitter, Reddit ve başka yerlerde dolaşıyor bununla birlikte son GTA 6 sızıntısının yanı sıra daha önceki sızıntının ayrıntılarıyla paralel olarak ilerliyor gibi gözüküyor, her ikisi de birden fazla oynanabilir karaktere sahip olacağını göstermesiyle birlikte, Miami-esque Vice City’nin içinde ve çevresinde kurulacak.

GTA 6 Sızıntıları Arasında Bulunan, Soygunlara Ait Olduğu İddia Edilen Video Şu Şekilde:

Bir videoda, Lucia adlı bir oyuncu-karakter, Jason adlı bir suç ortağıyla birlikte bir waffle restoranını soyarak bir insanı rehin alıyor. Oyun içerisinde işleyen bir sayaç ‘Polis Gönderilmesine kalan Zamanı’ geri sayıyor ve nesneler arasında geçen NPC’lere,”Jason: GENERIC_CURSE_TO_SELF” diyalog metnine bağlı kalarak konuşuyor.

GTA 6

Burada dikkatimizi çeken ve şüphelerin artmasına sebep olan bir etken var, arkada gözüken polis arabaları VCPD çıkartmalarıyla göze çarpıyor.

GTA 6 Sızıntıları Arasında Paylaşılan Bir Diğer Video İse Şu Şekilde:

Bir erkek oyuncu-karakter ile birkaç NPC arasında havuz başında geçen bir konuşmayı gösteren video da sızdırıldı. “Ah evet, o öldü, değil mi? Tıpkı Finlandiya adında bir ülke varmış gibi” gibi bir diyalog, videoda gözüken seslendirmeler tıpkı Rockstar’ın geçmiş yapımlarında bulunan ses stillerine benziyor.

Aşkın Berbergil, 2003 yılında Ankara'da dünyaya gözlerimi açtım, başta Donanım Arşivi olmak üzere birçok yerde E-spor ve Gaming üzerine Editörlük yaptım ve yapmaya da devam ediyorum. Lise eğitimimi tamamladıktan sonra üniversite sınavı çalışmalarıma devam ediyorum. Profilimde bulunan sosyal medya hesaplarımı da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games, oyunculara sunduğu ücretsiz oyunlarla dikkat çekmeye devam ediyor. Bu hafta, nostaljik bir arcade oyun deneyimi sunan Arcade Paradise ve gerilim dolu atmosferiyle...

Oyun Haberleri

EA Sports, futbol tutkunlarının merakla beklediği FC 25’in resmi tanıtım fragmanını nihayet yayınladı. Bu yeni sürümde, Real Madrid ve İngiltere Milli Takımı’nın genç yıldızı...

Teknoloji Haberleri

El konsolları şu an için daha çok AMD’nin APU çözümlerinden yararlanıyor. Tabii ki Intel’in çözümleri de var fakat AMD’nin APU’ları kadar başarım gösteremiyorlar genelde....

Motorlu Taşıtlar

Xiaomi markası çok eski bir marka değil, hatta yeni bile sayılır. Fakat kısa sürede muazzam bir büyüme elde etti ve çok geniş bir ürün...