Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Deathverse: Let it Die
Deathverse: Let it Die

Oyun Haberleri

Deathverse: Let It Die, Yeniden Geliştirilecek!

Bugün ücretsiz olarak sunulan Deathverse: Let it Die 18 Temmuz’dan itibaren askıya alma durumuna geçecek. Bunun nedeni, oyunun çevrimiçi altyapısı ile sorunlarının çoğunu düzeltmek için “yeniden geliştirilecek” olmasıdır.

Superrick Games’teki geliştirme ekibi, oyundan hoşlanan ve topluluğunu zenginleştiren oyuncular için minnettar olduklarını belirtti ancak, hizmetin askıya alınmasının arkasındaki neden, matchmaking sorunları ve gecikme ile ilgili birçok şikayetten kaynaklanmakta.

Deathverse: Let it Die

Oyunumuzun piyasaya sürülmesinden bu yana, özellikle oyun içi çöpçatanlık ve gecikme konusunda bazı zorluklar yaşadığımıza şüphe yok. Oyuncularımız için rahatsızlık yaratabilecek bu sorunlar için derinden özür dileriz.

Bir dereceye kadar başarıya çeşitli çözümler denememiş olsak da, altta yatan sorunları çözemedik. Sonuç olarak, geliştirme ve operasyon ekipleri Deathverse: Let It Die’u yeniden geliştirirken oyunun hizmetlerini geçici olarak askıya alma kararı aldı.

Bu bizim için zor bir karardı. Bununla birlikte, oyunu önemli iyileştirmelerle yeniden yayınlamanın, mevcut oyuncularımızın yanı sıra daha geniş bir kitle tarafından da beğenilmesine izin vereceğine inanıyoruz.”

Bu duyuru ile, 18 Temmuz’dan itibaren oyunun çevrimiçi yapısı ile altta yatan sorunları düzeltmek için yeniden geliştirmeye gireceğini biliyoruz. Death Metal olarak bilinen oyun içi para biriminin tüm satışları 7 Şubat’ta sona erecek. Death Metal, hizmet askıya alınana kadar kullanılabilir. Bu arada, Sezon 2 içeriği hala planlandığı gibi yayımlanacaktır ancak Sezon 3 içeriği yalnızca kısmen teslim edilecektir.

Deathverse: Let It Die şu anda PlayStation 5, PlayStation 4 ve PC’de mevcut.

Aşkın Berbergil, 2003 yılında Ankara'da dünyaya gözlerimi açtım, başta Donanım Arşivi olmak üzere birçok yerde E-spor ve Gaming üzerine Editörlük yaptım ve yapmaya da devam ediyorum. Lise eğitimimi tamamladıktan sonra üniversite sınavı çalışmalarıma devam ediyorum. Profilimde bulunan sosyal medya hesaplarımı da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun Haberleri

Manor Lords, şehir kurma oyunları tutkunları arasında büyük heyecan uyandıran bir oyun olarak öne çıkıyor. Steam’in en çok arananlar listesinde zirveye yerleşen bu oyun,...

Oyun İndirimleri

Epic Games, bu hafta oyun severlere heyecan verici bir fırsat sunuyor! Ünlü oyun dağıtım platformu, The Big Con ve Town of Salem 2 gibi...

Telefon Haberleri

Motorola’nın yeni amiral gemisi Motorola Edge 50 Ultra’nın özellikleri sızdırıldı. 16 Nisan’da resmi tanıtımı yapılacak olan bu cihaz, teknoloji meraklılarının dikkatini çekmeyi başardı. İşte...

Telefon Haberleri

Vivo’nun yeni orta-üst seviye telefonu Vivo V30, Türkiye pazarına giriş yaptı. Fiyat baremine göre amiral gemisi özelliklere sahip telefonun detaylarına bir göz atalım. Vivo...