Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Deathverse: Let it Die
Deathverse: Let it Die

Oyun Haberleri

Deathverse: Let It Die, Yeniden Geliştirilecek!

Bugün ücretsiz olarak sunulan Deathverse: Let it Die 18 Temmuz’dan itibaren askıya alma durumuna geçecek. Bunun nedeni, oyunun çevrimiçi altyapısı ile sorunlarının çoğunu düzeltmek için “yeniden geliştirilecek” olmasıdır.

Superrick Games’teki geliştirme ekibi, oyundan hoşlanan ve topluluğunu zenginleştiren oyuncular için minnettar olduklarını belirtti ancak, hizmetin askıya alınmasının arkasındaki neden, matchmaking sorunları ve gecikme ile ilgili birçok şikayetten kaynaklanmakta.

Deathverse: Let it Die

Oyunumuzun piyasaya sürülmesinden bu yana, özellikle oyun içi çöpçatanlık ve gecikme konusunda bazı zorluklar yaşadığımıza şüphe yok. Oyuncularımız için rahatsızlık yaratabilecek bu sorunlar için derinden özür dileriz.

Bir dereceye kadar başarıya çeşitli çözümler denememiş olsak da, altta yatan sorunları çözemedik. Sonuç olarak, geliştirme ve operasyon ekipleri Deathverse: Let It Die’u yeniden geliştirirken oyunun hizmetlerini geçici olarak askıya alma kararı aldı.

Bu bizim için zor bir karardı. Bununla birlikte, oyunu önemli iyileştirmelerle yeniden yayınlamanın, mevcut oyuncularımızın yanı sıra daha geniş bir kitle tarafından da beğenilmesine izin vereceğine inanıyoruz.”

Bu duyuru ile, 18 Temmuz’dan itibaren oyunun çevrimiçi yapısı ile altta yatan sorunları düzeltmek için yeniden geliştirmeye gireceğini biliyoruz. Death Metal olarak bilinen oyun içi para biriminin tüm satışları 7 Şubat’ta sona erecek. Death Metal, hizmet askıya alınana kadar kullanılabilir. Bu arada, Sezon 2 içeriği hala planlandığı gibi yayımlanacaktır ancak Sezon 3 içeriği yalnızca kısmen teslim edilecektir.

Deathverse: Let It Die şu anda PlayStation 5, PlayStation 4 ve PC’de mevcut.

Aşkın Berbergil, 2003 yılında Ankara'da dünyaya gözlerimi açtım, başta Donanım Arşivi olmak üzere birçok yerde E-spor ve Gaming üzerine Editörlük yaptım ve yapmaya da devam ediyorum. Lise eğitimimi tamamladıktan sonra üniversite sınavı çalışmalarıma devam ediyorum. Profilimde bulunan sosyal medya hesaplarımı da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun Haberleri

EA Sports’un FIFA ile olan uzun süreli ortaklığının sona ermesinden bu yana geliştirilen ikinci futbol oyunu olan EA Sports FC 25, büyük beklentilerle geliyor....

İnceleme

AMD Ryzen 5 8400F ve Ryzen 7 8700F model işlemciler merak edilen modellerden biri. Çünkü bu işlemciler AM5 sokete geçiş işlemcisi olarak görülüyor. Muhtemelen...

Oyun İndirimleri

Epic Games, oyuncuları sevindirmeye devam ediyor! Her hafta ücretsiz olarak sunduğu oyunlar serisine bir yenisini daha ekledi. Bu hafta, Floppy Knights ücretsiz olarak indirilebilir....

Telefon Haberleri

Samsung, Galaxy Unpacked etkinliğinde yeni katlanır telefonları ve akıllı saatlerinin yanı sıra yeni kulaklıklarını da duyurdu. Yeni tasarımıyla dikkat çeken Galaxy Buds 3, birçok...