Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Sinema Haberleri

Death Stranding’in Sinema Uyarlaması Geliyor

Son yıllarda oyun sektörü inanılmaz bir büyüme içerisinde. Sinemada izlediğimiz filmlerin oyun uyarlamalarını gördüğümüz yıllardan, video oyunlarının dizi yada film uyarlamalarını görmeye başladık. Oyun sektöründe adından oldukça fazla söz ettiren Hideo Kojima‘nın uzun zamandır bir film üzerinde çalışmak istediği biliniyordu.

Yeni gelen açıklamalara göreyse, 2019 yılında oyuncularla buluşan ve geçtiğimiz günlerde gerçekleşen The Game Awards töreninde devam oyunu duyurulan Death Stranding‘in film uyarlaması geliyor.

Kojima, Death Stranding’i Sinemaya Taşıyor

Güvenilir haber kaynaklarından olan Deadline tarafından kaleme alınan habere göre, Hideo Kojima‘nın başında olduğu Kojima Productions ve yapımcı Alex Lebovici’nin Hammerstone Studios‘u Death Stranding filmi yapmak üzere el sıkışmışlar.

Hideo Kojima filmi tamamen Hammerstone Studios‘u tarafından finanse edilecek. Projenin başında ise yapımcı olarak Hideo Kojima yer alacak. Yapımın konusu, hikayesi gibi detaylar ise henüz resmi olarak açıklanmadı.

Hammerstone Studios ile olan bu yeni ortaklık beni daha fazla heyecanlandıramaz. Bu, seri için çok önemli bir an ve Death Stranding’i beyaz perdeye taşımak için onlarla işbirliği yapmayı gerçekten dört gözle bekliyorum.

Kaynak; Deadline

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Teknoloji Haberleri

GeForce RTX 4070 Ti ekran kartı ilk başlarda bazı eleştirilere maruz kalsa bile iş satış kısmına geldiğinde ise mükemmel bir başarılı elde etmeyi başardı....

Oyun Haberleri

AMD tarafı yıllardır çok güzel oyun kampanyalarına imza atıyor. Neredeyse her dönem bir oyun hediyesi kampanyası düzenliyorlar. Bu oyun hediyesi kampanyalarından en yenisi ise...

Telefon Haberleri

Çin Halk Cumhuriyeti merkezli teknoloji devi Xiaomi’nin en popüler ve en çok varyanta sahip modeli olan Redmi Note serisine bir tane daha model ekleniyor....

Teknoloji Haberleri

İkinci el bir ürün almanın riski her zaman olan bir şeydi. Fakat günümüzde ekran kartı madenciliği bittiği için piyasada ciddi anlamda 2. el ekran...