Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Sinema Haberleri

Death Stranding’in Sinema Uyarlaması Geliyor

Son yıllarda oyun sektörü inanılmaz bir büyüme içerisinde. Sinemada izlediğimiz filmlerin oyun uyarlamalarını gördüğümüz yıllardan, video oyunlarının dizi yada film uyarlamalarını görmeye başladık. Oyun sektöründe adından oldukça fazla söz ettiren Hideo Kojima‘nın uzun zamandır bir film üzerinde çalışmak istediği biliniyordu.

Yeni gelen açıklamalara göreyse, 2019 yılında oyuncularla buluşan ve geçtiğimiz günlerde gerçekleşen The Game Awards töreninde devam oyunu duyurulan Death Stranding‘in film uyarlaması geliyor.

Kojima, Death Stranding’i Sinemaya Taşıyor

Güvenilir haber kaynaklarından olan Deadline tarafından kaleme alınan habere göre, Hideo Kojima‘nın başında olduğu Kojima Productions ve yapımcı Alex Lebovici’nin Hammerstone Studios‘u Death Stranding filmi yapmak üzere el sıkışmışlar.

Hideo Kojima filmi tamamen Hammerstone Studios‘u tarafından finanse edilecek. Projenin başında ise yapımcı olarak Hideo Kojima yer alacak. Yapımın konusu, hikayesi gibi detaylar ise henüz resmi olarak açıklanmadı.

Hammerstone Studios ile olan bu yeni ortaklık beni daha fazla heyecanlandıramaz. Bu, seri için çok önemli bir an ve Death Stranding’i beyaz perdeye taşımak için onlarla işbirliği yapmayı gerçekten dört gözle bekliyorum.

Kaynak; Deadline

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games, her hafta olduğu gibi bu hafta da oyunseverlere muhteşem bir sürprizle geldi. Bu haftanın gözdesi 140 TL değerindeki “Deliver Us Mars” adlı...

Teknoloji Haberleri

ASUS Republic of Gamers (ROG), ROG Matrix GeForce RTX™ 4090 modeliyle mevcut ekran kartları arasında kutudan çıkar çıkmaz en yüksek saat hızı performansını sunarak...

Telefon Haberleri

Samsung’un yeni orta segment akıllı telefonu Galaxy A35’in özellikleri sızdırıldı. Cihaz, damla çentik tasarımını bırakarak delikli tasarımı benimseyecek. Ayrıca 120hz yenileme hızına sahip 6.6...

Oyun Haberleri

GTA 5’in çıkışının üzerinden tam 10 yıl geçti ve Rockstar Games‘in GTA 6’yı tanıtmasına sayılı günler kaldı. Gelişmeler heyecanla beklenirken, Rockstar Games’in oyuncuları heyecanlandırmak...