Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Sinema Haberleri

Death Stranding’in Sinema Uyarlaması Geliyor

Son yıllarda oyun sektörü inanılmaz bir büyüme içerisinde. Sinemada izlediğimiz filmlerin oyun uyarlamalarını gördüğümüz yıllardan, video oyunlarının dizi yada film uyarlamalarını görmeye başladık. Oyun sektöründe adından oldukça fazla söz ettiren Hideo Kojima‘nın uzun zamandır bir film üzerinde çalışmak istediği biliniyordu.

Yeni gelen açıklamalara göreyse, 2019 yılında oyuncularla buluşan ve geçtiğimiz günlerde gerçekleşen The Game Awards töreninde devam oyunu duyurulan Death Stranding‘in film uyarlaması geliyor.

Kojima, Death Stranding’i Sinemaya Taşıyor

Güvenilir haber kaynaklarından olan Deadline tarafından kaleme alınan habere göre, Hideo Kojima‘nın başında olduğu Kojima Productions ve yapımcı Alex Lebovici’nin Hammerstone Studios‘u Death Stranding filmi yapmak üzere el sıkışmışlar.

Hideo Kojima filmi tamamen Hammerstone Studios‘u tarafından finanse edilecek. Projenin başında ise yapımcı olarak Hideo Kojima yer alacak. Yapımın konusu, hikayesi gibi detaylar ise henüz resmi olarak açıklanmadı.

Hammerstone Studios ile olan bu yeni ortaklık beni daha fazla heyecanlandıramaz. Bu, seri için çok önemli bir an ve Death Stranding’i beyaz perdeye taşımak için onlarla işbirliği yapmayı gerçekten dört gözle bekliyorum.

Kaynak; Deadline

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games Store‘un her hafta oyunseverlere sunduğu ücretsiz oyun kampanyası, bu hafta da heyecan verici bir fırsatla karşımıza çıkıyor. Bu haftanın ücretsiz oyunu, modern...

İnceleme

Fiyat/performans ürünlerin önemi özellikle ülkemizde bir hayli büyük. Biz de fiyat/performans ürünleri gerçekten çok seviyoruz. Bugün incelemesini yapacağımız Gamepower Bull T10 oyuncu monitörü de...

Teknoloji Haberleri

Microsoft, Windows 11’in bir sonraki büyük güncellemesi olan 24H2’yi ön izleme kanalında yayınladı. Bu güncelleme, kullanıcı deneyimini geliştiren ve işletim sistemine yeni özellikler ekleyen...

Teknoloji Haberleri

WhatsApp, Sürüm 24.10.79 ile kullanıcı deneyimini önemli ölçüde geliştiren yeni bir güncelleme yayınladı. Bu güncelleme ile uygulamanın kullanıcı arayüzü daha modern ve çekici hale...