Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Sinema Haberleri

Daredevil: Born Again’in Çekimleri Gelecek Yıl Başlayacak

Marvel Sinematik Evreni‘nin en sevilen karakterlerinden biri olan Daredevil, Netflix‘te yayınlanan dizi ile gönülleri fethetmeyi başarmıştı. Hayranlar tarafından çok sevilen dizi 2018 yılında Netflix‘te yayınlanan 3.sezonun ardından ekranlara veda etmişti. Ancak Marvel, Comic-Con panelinde yaptığı duyuru ile karakterin resmen geri döndüğünü duyurdu.

Netflix dizisinin kısmi devamı niteliğinde olacak olan Daredevil: Born Again’den ilk bilgiler gelmeye başladı. Geçtiğimiz haftalarda dizide Punisher’ında yer alacağı iddia edilmişti. Ancak Born Again dizisi, Netflix dizisiyle birebir olarak bağlantılı olmayacak. Charlie Cox ve Vincent D’Onofrio‘ı tekrardan eski rollerinde yani Daredevil ve Kingpin olarak izleyeceğimiz dizinin çekimlerinin hangi tarihte başlayacağı belli olmuş olabilir.

Daredevil’in Yeni Dizisinin Çekimleri 2023’ün Başında Başlayacak

Discussing Film baş editörlerinden birisi olan Jacob Fisher‘ın Twitter hesabında paylaştığı bilgilere göre, Daredevil: Born Again‘in çekimlerine 2023 yılının Şubat ayında başlanacak. Fisher, bunun daha önce açıklandığının da altını çizdi.

Bu zaten söylendi, ancak dizinin çekimlerine Şubat ayında başlamayı ve neredeyse tüm yıl sürmeyi planladığını doğrulayabilirim.

Ayrıca Fisher, Daredevil: Born Again‘in çekimlerinin New York’da yapılacağını da söyledi. Bildiğiniz üzere neredeyse her Disney Plus dizisinin çekimleri Atalanta’da yapılmıştı.

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun Haberleri

Manor Lords, şehir kurma oyunları tutkunları arasında büyük heyecan uyandıran bir oyun olarak öne çıkıyor. Steam’in en çok arananlar listesinde zirveye yerleşen bu oyun,...

Oyun İndirimleri

Epic Games, bu hafta oyun severlere heyecan verici bir fırsat sunuyor! Ünlü oyun dağıtım platformu, The Big Con ve Town of Salem 2 gibi...

Telefon Haberleri

Motorola’nın yeni amiral gemisi Motorola Edge 50 Ultra’nın özellikleri sızdırıldı. 16 Nisan’da resmi tanıtımı yapılacak olan bu cihaz, teknoloji meraklılarının dikkatini çekmeyi başardı. İşte...

Telefon Haberleri

Vivo’nun yeni orta-üst seviye telefonu Vivo V30, Türkiye pazarına giriş yaptı. Fiyat baremine göre amiral gemisi özelliklere sahip telefonun detaylarına bir göz atalım. Vivo...