Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Daredevil: Born Again
Daredevil: Born Again

Sinema Haberleri

Daredevil: Born Again Daha Az Kanlı Olacak

Marvel Sinematik Evreni‘nin en sevilen karakterlerinden biri olan Daredevil, Netflix‘te yayınlanan dizi ile gönülleri fethetmeyi başarmıştı. Hayranlar tarafından çok sevilen dizi 2018 yılında Netflix‘te yayınlanan 3.sezonun ardından ekranlara veda etmişti. Ancak Marvel, Comic-Con panelinde yaptığı duyuru ile karakterin resmen geri döndüğünü duyurdu.

Netflix dizisinin kısmi devamı niteliğinde olacak olan Daredevil: Born Again, Netflix dizisiyle hiçbir şekilde bağlantılı olmayacak. Karakterin Marvel Sinematik Evreni‘nde yer alan halini gözler önüne serecek. Disney Plus‘ta izleyiciyle buluşan tüm Marvel yapımları oldukça az bölüm sayısına sahipti. Ancak Daredevil: Born Again dizisi 18 bölüm uzunluğunda olacak ve Disney Plus‘ta yayınlanan en uzun Marvel yapımı olacak.

Netflix Dizisine Göre Daha Az Kan Olacak

18 bölüm uzunluğunda olacak olan Daredevil: Born Again‘in çekimlerine yakın zamanda başlanacak. Ancak dizi hakkında şuana kadar pek fazla bilgiye sahip değiliz. Daredevil‘in Netflix‘te yayınlanan dizisi karanlık havaya, kan ve vahşete sahipti. Fakat Disney Plus‘ta yayınlanacak Daredevil: Born Again, biraz daha farklı bir yapıya sahip olacak.

NME‘ye konuşan Charlie Cox, Born Again dizisinin karanlık havayı devam ettireceğini ancak Netflix‘de yayınlanan dizinin aksine daha az kan ve vahşete sahip olacağını açıkladı. Disney‘in politikaları nedeniyle çok fazla şiddete yer vermeyecek olan dizi izlediğimiz diğer Marvel yapımlarının aksine daha olgun olacak.

Hayranlara şunu söyleyebilirim ki, bu karakter olgun izleyici kitlesinin izlemek istediği şekilde hazırlanmalı. İçgüdülerime göre Disney Plus dizisinde de yine karanlık bir havaya sahip olacağız. Ancak eskisi kadar çok kan olmayacak.

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games, bu hafta oyun severlere heyecan verici bir fırsat sunuyor! Ünlü oyun dağıtım platformu, The Big Con ve Town of Salem 2 gibi...

Teknoloji Haberleri

WhatsApp, kullanıcı deneyimini geliştirmeye yönelik adımlar atmaya devam ediyor. En son güncelleme ile birlikte, sohbet filtreleme özelliği platforma eklenmiş durumda. Bu yeni özellik, kullanıcıların...

Telefon Haberleri

Huawei, yeni amiral gemisi Huawei Pura 70 Ultra’yı tanıttı. Yeni Vane Design tasarım diliyle gelen telefonun özelliklerine bir göz atalım. Huawei Pura 70 Ultra...

Teknoloji Haberleri

HP, oyuncular için yeni bir bütçe dostu monitör olan HP Omen D27qs’i tanıttı. Uygun fiyatına rağmen iyi özellikler sunan monitörün detaylarına bir göz atalım....