Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Rehber

Cyberpunk 2077 Türkçe Yapma

Cyberpunk 2077 oyunu ilk çıktığında beklentilerden çok uzak kalmıştı. Çeşitli hatalar, optimizasyon sorunları falan derken oyun bekleneni veremedi. Fakat geçtiğimiz günlerde yayınlanan dev yamayla birlikte Cyberpunk 2077 oyunu tekrardan gündeme geldi. Bazı kullanıcılar ise Cyberpunk 2077 Türkçe yapma sorusunu sıkça soruyor. Bugünkü rehberimizde Cyberpunk 2077 dil nasıl değiştirilir? Sorusuna yanıt vereceğiz.

Cyberpunk 2077 Türkçe Altyazı Var Mı?

Cyberpunk 2077 oyunu Türkçe dil desteğiyle gelen oyunlardan biri. Haliyle Türkçe altyazı desteği de sunuyor. Üstelik oyuna dahil, ekstra bir kurulum yapmanıza gerek yok. Basit bir ayar değiştirerek Cyberpunk 2077’yi Türkçe yapabilirsiniz. Hatta sadece menü değil oyun içerisinde bazı tabelalar, göstergeler de Türkçe olmakta. Yani yapımcı firma Türkçe dil desteği konusunda iyi bir çalışma göstermiş.

Cyberpunk 2077 Kaç GB Yer Kaplıyor?

Cyberpunk 2077 kaç GB yer kaplıyor? Bu sorunun cevabını Cyberpunk 2077 Sistem Gereksinimleri yazımızdan hızlı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Cyberpunk 2077 Dil Nasıl Değiştirilir?

Cyberpunk 2077 dil nasıl değiştirilir? Bu soru çokça soruluyor. Bu sorunun cevabı ise aslında çok basit. Çünkü oyunda Türkçe dil desteği resmi olarak sunulduğu için ek bir kurulum yapmanıza gerek yok. Sadece oyun içerisinden ayar yapmanız yeterlidir.

  1. Cyberpunk 2077’yi açın.
  2. Ana menüden “Settings” seçeneğine gelin.
  3. Üstteki “Language” sekmesine geçin.
  4. “Subtitles” ve “Interface” yazan kısımlardan Turkish olanı seçin.
  5. Daha sonra en alttaki “Apply” butonuna basın.
  6. Bu basit işlemlerden sonra Cyberpunk 2077 Türkçe olacaktır.

Cyberpunk 2077 Türkçe yapma rehberi görseli son aşama

Gördüğünüz üzere Cyberpunk 2077 oyununu Türkçe yapmak oldukça kolay ve hızlı bir işlemdir. Eğer oyunu korsan şekilde oynuyorsanız bütün dil seçenekleri olmayabilir.


 

Bugünkü rehberimizde Cyberpunk 2077 Türkçe yapma konusunu sizlere gösterdik. Bu konuda bir sorunuz, fikriniz varsa aşağıdaki butonla birlikte yorum yaparak bizlere sorabileceğinizi unutmayın.

1998 Ankara doğumluyum, uzun yıllardır Donanım Arşivi'nde web sitesi yöneticiliği yapıyorum. Sizlere ürün incelemeleriyle ve teknoloji haberleriyle güncel, doğru içerikler sunmayı hedefliyorum. Aynı zamanda Donanım Arşivi Forum'da da yöneticilik yapmaktayım.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun Haberleri

EA Sports’un FIFA ile olan uzun süreli ortaklığının sona ermesinden bu yana geliştirilen ikinci futbol oyunu olan EA Sports FC 25, büyük beklentilerle geliyor....

Oyun Haberleri

İstanbul merkezli oyun geliştirme stüdyosu Motion Blur, yeni oyunları Black State‘i tanıttı. Üçüncü şahıs aksiyon-macera türündeki bu yeni yapım, PC platformu için Steam ve...

Oyun Haberleri

Yüzlerce oyun ve uygulama NVIDIA RTX teknolojilerini hali hazırda destekliyor ve her ay NVIDIA DLSS, NVIDIA Reflex  ve gelişmiş ışın izleme efektlerini entegre eden birçok yeni oyun piyasaya...

Teknoloji Haberleri

Geçtiğimiz günlerde AMD Ryzen 9 9900X model işlemcinin Geekbench performans testi ortaya çıkmıştı. Şimdi ise daha genele hitap edecek olan AMD Ryzen 5 9600X...