Cooler Master ELV8 Ekran Kartı Tutucusunu Duyurdu

267

Cooler Master ELV8 Ekran Kartı Tutucusunu Duyurdu

Cooler Master, ELV8 ekran kartı tutucusunu tanıttı. Adreslenebilir RGB aydınlatmaya sahip ELV8, geleneksel dikey ekran kartı tutucularına alternatif olarak şık bir tasarıma sahip.

Renkler ile Yüksel

ELV8, PC’nizin estetiğini aydınlatan, adreslenebilir bir RGB şerit ile donatılmış zarif bir tasarıma sahiptir. Genel kullanıcı deneyimini geliştirmek için tasarlanan ELV8, ana anakart üreticileri ile uyumludur ve RGB’ye hazır tüm yazılımlarla senkronize edilebilir

Ayarlanabilir Performans Aralığı

GPU tutucu, ana kartın PCI-E yuvasına takılarak çok çeşitli kasa uyumluluklarına izin verecek şekilde tasarlanmıştır. ELV8’in ayarlanabilir destek ayağı, kullanıcılara seçim özgürlüğü sağlayan her boyutta grafik kartına uygundur.

GPU Hasarını Önleyin

ELV8, GPU’nun olası bükülme ve sarkma dahil olmak üzere uzun süreli kullanım hasarlarını önler. Ek olarak, GPU tutucu, GPU’nun genel ağırlığını destekleyerek anakart PCI-E yuvasındaki stresi azaltır.

Mükemmeliyetçi İş Birliği

ELV8, sektördeki en iyi PC modderlerinden ve sistem üreticilerinden biri olan TantricModz ile birlikte tasarlanmıştır. Bu işbirliğinden ortaya çıkan tasarım, genel olarak kullanıcı deneyimini geliştirmeyi hedefler.

Kullanılabilirlik

ELV8, iki ay içerisinde ülkemizde satışa sunulacak.

(Bu bir basın bültenidir.)

24 yaşında olan Batuhan Karalar, güncel teknoloji haberlerini Donanım Arşivi takipçileriyle buluşturmaktadır. Uzun süredir Donanım Arşivi bünyesinde haber ve içerik editörlüğü yapan Karalar'ı aşağıdaki sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.

YORUM YAP BROM!

Please enter your comment!
Lütfen adınızı girin