Cooler Master Çift Yüzeyli RGB Mousepad Modelini Duyurdu

Cooler Master Çift Yüzeyli RGB Mousepad Modelini Duyurdu

Yenilikçi oyun çevre birimleri ve bilgisayar bileşenlerini tasarlama ve üretme konusunda dünya lideri olan Cooler Master, bugün M800 serisinin ilk parçası olan çift taraflı RGB oyun mousepad’ini piyasaya sürdüğünü duyurdu.

“Mousepad’ler esas olarak yüzey karakteristikleri ile tanımlanır. Bu en önemli noktayı en iyi şekilde sunmak için, son kullanıcılara pürüzsüz kontrol veya hız yüzeyi arasında seçim yapmak için MP860’ı iki farklı yüzeyle tasarlamaya karar verdik.” Bryant Nguyen, Çevre Birimleri Genel Müdürü

MP860, iki ayrı yüzeye sahiptir. Yüksek kontrol için kumaş yüzey ve hassas kontrol için eloksallı alüminyum yüzey bulunur. Oyuncular, 19 LED ile birlikte, 16.7 milyona varan renk seçeneklerini özelleştirebilir, tercihlerine göre bir dizi ışık efektinden birini seçebilir ve seçilen Cooler Master çevre birimleriyle sorunsuz bir şekilde senkronize edebilir.

(Bu bir basın bültenidir.)

2000'li yıllarda çevirmeli ağ bağlantılarıyla beraber internet ile tanışan Batuhan, 2014 yılından itibaren çeşitli mecralarda teknoloji editörlüğü yapmaya başladı. Akıllı telefonlar ve donanım parçalarına karşı özel bir ilgisi olan editörün son adresi ise Donanım Arşivi oldu.