Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Chris Hemsworth
Chris Hemsworth

Sinema Haberleri

Chris Hemsworth Oyunculuğa Ara Verdi

Marvel Sinematik Evreni‘nin en sevilen karakterlerinden olan Thor‘a 11 yıldır Chris Hemsworth hayat veriyor. Thor karakterini birçok Marvel yapımında ve dört solo filmde izlediğimiz için Chris Hemsworth‘e de oldukça alıştık. Ayrıca usta oyuncu, Netflix‘te yayınlanan Extraction isimli aksiyon filminin de başrolünde bulunuyor.

Sinemaseverler tarafından oldukma ilgi gören Hemsworth‘den herkesi üzen bir haber geldi. National Geographic tarafından yayınlanan Limtless with Chris Hemsworth bölümü sırasında ünlü oyuncu, Alzheimer hastalığına genetik olarak yatkınlığı olduğunu acı bir şekilde öğrendi.

Hemsworth Bir Süre Ekranlardan Uzak Kalacak

Her ne kadar doktorlar tarafından henüz herhangi bir tanı konulmamış olsa da Hemsworth, hayatı hastalık nedeniyle zorlaşmadan önce bir süre ailesiyle vakit geçirmek istediğini ve bu sebepten dolayı oyunculuğa bir süre ara verme kararı verdi.

Limitless’ın çekimlerini bitirdik, kontratım olan diğer işleri de tamamladım. Bu haberle birlikte de bende bir ara verme dürtüsü belirdi. Artık eve gidip çocuklarımla ve karımla olmak istiyorum.”

Ayrıca ünlü oyuncuya sorulan Thor karakterine geri dönecek misin sorusuna “Eğer beşinci filmi çekersek bu yapım karaktere vedam olur.” cevabını verdi.

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

İnceleme

Yıllardır çok sayıda oyuncu monitörü inceledik. Bunlar arasında uygun fiyatlı ürünler de bulunuyorken çok daha pahalı ürünler de bulunuyordu. Bugün inceleyeceğimiz Gamepower Rapid 27...

Telefon Haberleri

Oppo, yeni fiyat performans odaklı telefonu Oppo A3 Pro  modeli ile akıllı telefon pazarında yeni bir sayfa açıyor. İşte telefonun teknik özellikleri. Oppo A3...

Teknoloji Haberleri

Nvidia, GeForce RTX 4090 ekran kartını piyasaya sürdükten kısa bir süre sonra bazı kullanıcılar bu ekran kartlarının 12VHPWR adı verilen yeni güç konnektörlerinin eridiğini,...

Oyun Haberleri

Manor Lords, şehir kurma oyunları tutkunları arasında büyük heyecan uyandıran bir oyun olarak öne çıkıyor. Steam’in en çok arananlar listesinde zirveye yerleşen bu oyun,...