Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Sinema Haberleri

Breaking Bad Evrenine Dahil Olan Yeni Yapımlar Görebiliriz

2008 yılında vizyona giren Breaking Bad, şüphesiz ki 100 yılın en iyi yapımlarından bir tanesi. Bu dizi ile beraber birçok efsane karakter hayatımıza girdi. Hayatımıza giren bu karakterler zamanla sanki bizlerden birisi ve gerçeklermiş hissi vermeye başladı.

AMC, Better Call Saul dizisi ile Breaking Bad‘in en sevilen karakterlerinden bir tanesi olan avukat Saul Goodman‘ın hayatına odaklandığı dizi ile karşımıza çıktı. Güzel şeyler çok çabuk bitebilir diyebiliriz çünkü Better Call Saul dizisi de oldukça yakın bir tarihte ekranlara veda edecek.

Breaking Bad Evreninde Anlatacak Daha Çok Hikaye Var

Ancak görünen o ki dizilerin yapımcısı AMC Studios eğlence başkanı Dan McDermott‘a göre Breaking Bad/Better Call Saul evreninde anlatılacak daha çok hikaye var. Vince Gilligan‘ın yarattığı dünya, Breaking Bad‘in beş sezonluk macerası ile sınırlandırılamayacak kadar çok karaktere ve hikayeye sahip.

Variety ile yapılan bir röportajda McDermott, Better Call Saul sona erdiğinde Breaking Bad evreninin daha da genişletilme olasılığından bahsetti.

Size söyleyebilirim ki, Vince ve Peter’ı bu evrende devam etmeleri için cesaretlendirecek bir şey yapabilseydim yapardım… Sanırım onlara sormanız gerekir, ama kapı her zaman açık ve ben bunun için sabırsızlanıyorum. Birgün telefonumun çalıp Vince, Peter veya Sony’deki arkadaşlarımızın arayıp ‘Hey, sanırım bu dizide başka bir yapımımız daha var’ demeleri için sabırsızlanıyorum.

Şuan yapım aşamasında olan herhangi bir Breaking Bad yapımı olmadığını tekrar hatırlatalım. Ancak bu demek değil ki gelecekte bu evrene ait daha fazla yapım görmeyeceğiz.

Kaynak; ScreenRant

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Rehber

Instagram’da takip isteği göndermek birçok hesaba erişmek için gerekli adımlardan bir tanesidir. Sosyal medya kullanan birçok kullanıcı bilgilerinin güvenliği ve daha kişisel bir alana...

Sistem Gereksinimleri

Sizlerle uzunca bir süredir paylaştığımız oyun sistem gereksinimleri serimize Senua’s Saga: Hellblade 2 sistem gereksinimleriyle birlikte devam ediyoruz. Çoğu kullanıcı istediği oyunu bilgisayarına indirmeden...

Sinema Haberleri

Cem Yılmaz hayranlarını sevince boğan müjdeli haber geldi: GORA 4 GORA çekimleri başladı! Tam 20 yıl önce vizyona giren ve Türk sinema tarihinde unutulmaz...

Oyun İndirimleri

Epic Games Store‘un her hafta oyunseverlere sunduğu ücretsiz oyun kampanyası, bu hafta da heyecan verici bir fırsatla karşımıza çıkıyor. Bu haftanın ücretsiz oyunu, modern...