Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Sinema Haberleri

Black Panther: Wakanda Forever, Disney Plus’ta Rekor Kırdı

Chadwick Boseman‘ın aramızdan ayrılışının ardında Wakanda‘nın kralsız kalmasını, tüm dünyanın Wakanda‘ya saldırmaya çalıştığı ve bolca duygusal sahneler izlediğimiz Black Panther: Wakanda Forever hayranlar ve eleştirmenler tarafından oldukça beğenildi. Gişede oldukça iyi işler başaran yapım adından söz ettirmeye devam ediyor.

Her ne kadar film beyazperde de hız kesmeden izlenmeye devam etse de, bir süre sonra beyazperdeye veda edecek. Bu vedanın ardından ise film Disney‘in dijital içerik platformu Disney Plus üzerinden izleyiciyle buluşacak. Merakla beklenen gün geldi çattı ve Black Panther: Wakanda Forever, 1 Şubat tarihinde dijital de yayınlandı.

Wakanda Forever, Büyük İlgi Görüyor

Disney Plus‘ın hayatımıza girmesinin ardından her Marvel filmi, bellirli bir süreden sonra Disney Plus kütüphanesine dahil oluyor. Ancak Black Panther: Wakanda Forever, dijital olarak yayınlandıktan sonra oldukça büyük ilgi gördü. Uluslarası gişede 842 milyon dolar hasılat elde eden yapım, Disney Plus‘ta hız kesmeden izlenmeye devam ediyor.

Disney tarafından resmi olarak açıklanan verilere göre Black Panther: Wakanda Forever, Disney Plus‘ta yayınlanan tüm Marvel filmleri arasında yayınlandığı gün en çok izlenen yapım olarak tarihe geçmeyi başardı. Ayrıca yapım, dijitalde yayınlandığı günden bu güne dünya çapında en çok izlenen Disney Plus yapımları arasına girmeyi başardı.

Son olarak, ülkemizde yer alan yasalar sebebiyle ülkemizde ki sinema severler Disney Plus üzerinden bu yapıma erişemiyor. Black Panther: Wakanda Forever‘ın Disney Plus Türkiye kütüphanesine ne zaman ekleneceği ise henüz belli değil.

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games Store‘un her hafta oyunseverlere sunduğu ücretsiz oyun kampanyası, bu hafta da heyecan verici bir fırsatla karşımıza çıkıyor. Bu haftanın ücretsiz oyunu, modern...

İnceleme

Fiyat/performans ürünlerin önemi özellikle ülkemizde bir hayli büyük. Biz de fiyat/performans ürünleri gerçekten çok seviyoruz. Bugün incelemesini yapacağımız Gamepower Bull T10 oyuncu monitörü de...

Oyun Haberleri

Valve, uzun süredir sessizliğini koruyarak oyun dünyasındaki meraklı gözleri üzerine çekiyordu. Steam platformu ve ikonik oyunlarıyla tanıdığımız bu dev şirket, nihayet yeni bir oyun...

Teknoloji Haberleri

WhatsApp, Sürüm 24.10.79 ile kullanıcı deneyimini önemli ölçüde geliştiren yeni bir güncelleme yayınladı. Bu güncelleme ile uygulamanın kullanıcı arayüzü daha modern ve çekici hale...