Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Sinema Haberleri

Behzat Ç. Aynı Kadro ile Geri Dönüyor!!

İlk olarak 2010 yılında ekranlarda karşımıza çıkan Behzat Ç. dizisi, yayınlanan 3 sezonun ardından ekranlara veda etmişti. Bu ayrılık dizinin hayranlarını üzse de aradan çok fazla geçmeden Erdal Beşikçioğlu ve ekibi BluTV ile anlaşarak 2019 yılında 4.sezon ile hayranların karşına çıkmıştı.

Behzat Ç. ve Vali dizileriyle akıllara kazının ve Bergen filmindeki rolüyle dikkat çeken Erdal Beşikçioğlu, 2019 yılında BluTV üzerinde yayınlanmaya başlayan 4.sezon’dan sonra hayranların büyük baskısına maruz kalmıştı. Her ne kadar Behzat Ç.‘nin 4.sezonu büyük ilgiyle yayınlanmaya başlasa da aynı geri dönütleri alamadı.

Erdal Beşikçioğlu, “Bizleri İkna Etmesi Zor Değil”

Behzat Ç. dizisinin hayranlarını sevindiren muhteşem haber ise bugün geldi. Erdal Beşikçioğlu, aynı kadro ile dizinin geri döneceğini resmen onayladı. Erdal Beşikçioğlu, hazırlanan senaryoyu beğendiklerini dile getirdi.

Ufak tefek yeni kadromuz olacak. Bizi ikna etmek hiç zor değil. Yazılı bir metin içerisinde gördüğümüz zaman hikâyeyi, o sizi etkiliyorsa bütün sanatçılar için yeterlidir.

Sevilen dizinin 5.sezonun hangi yayın platformunda yayınlanacağı ise henüz açıklanmadı. Ancak bütün tahminler Behzat Ç.‘nin BluTV üzerinde yayınlanmaya devam etmesi üzerinde.

Kaynak; Erdal Beşikçioğlu

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun Haberleri

Rainbow Six Siege, 2015 yılında piyasaya sürüldüğünden bu yana oyuncuların ilgisini çeken ve devamlı olarak güncellenen bir oyun haline geldi. Ubisoft’un 5v5 FPS oyunu,...

Telefon Haberleri

Samsung, uygun fiyatlı tablet seçeneklerini genişletmeye devam ediyor. Şirket, 2022 yılında Galaxy Tab S6 Lite modelini Snapdragon 720G ve 732G işlemcilerle yenilemişti. Şimdi ise,...

Oyun Haberleri

Stardew Valley, bağımsız oyun dünyasının parlayan yıldızlarından biri olarak uzun süredir oyuncuların ilgisini çekiyor. Eric “ConcernedApe” Barone liderliğinde geliştirilen bu eşsiz çiftlik simülasyonu, milyonlarca...

Telefon Haberleri

Samsung, Galaxy A serisini genişletmeye devam ediyor. Serinin yeni üyesi Galaxy A55 5G, Google Play Console’da listelendi ve bazı teknik özellikleri ortaya çıktı. Bu...