Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Sinema Haberleri

Behzat Ç. Aynı Kadro ile Geri Dönüyor!!

İlk olarak 2010 yılında ekranlarda karşımıza çıkan Behzat Ç. dizisi, yayınlanan 3 sezonun ardından ekranlara veda etmişti. Bu ayrılık dizinin hayranlarını üzse de aradan çok fazla geçmeden Erdal Beşikçioğlu ve ekibi BluTV ile anlaşarak 2019 yılında 4.sezon ile hayranların karşına çıkmıştı.

Behzat Ç. ve Vali dizileriyle akıllara kazının ve Bergen filmindeki rolüyle dikkat çeken Erdal Beşikçioğlu, 2019 yılında BluTV üzerinde yayınlanmaya başlayan 4.sezon’dan sonra hayranların büyük baskısına maruz kalmıştı. Her ne kadar Behzat Ç.‘nin 4.sezonu büyük ilgiyle yayınlanmaya başlasa da aynı geri dönütleri alamadı.

Erdal Beşikçioğlu, “Bizleri İkna Etmesi Zor Değil”

Behzat Ç. dizisinin hayranlarını sevindiren muhteşem haber ise bugün geldi. Erdal Beşikçioğlu, aynı kadro ile dizinin geri döneceğini resmen onayladı. Erdal Beşikçioğlu, hazırlanan senaryoyu beğendiklerini dile getirdi.

Ufak tefek yeni kadromuz olacak. Bizi ikna etmek hiç zor değil. Yazılı bir metin içerisinde gördüğümüz zaman hikâyeyi, o sizi etkiliyorsa bütün sanatçılar için yeterlidir.

Sevilen dizinin 5.sezonun hangi yayın platformunda yayınlanacağı ise henüz açıklanmadı. Ancak bütün tahminler Behzat Ç.‘nin BluTV üzerinde yayınlanmaya devam etmesi üzerinde.

Kaynak; Erdal Beşikçioğlu

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Rehber

Oyunlarda yüksek FPS almak her oyuncunun hayali. Fakat bu hayale maalesef herkes ulaşamayabiliyor. Düşük bütçesi olanlar, eski bilgisayar kullanmak zorunda olanlar için oyunlarda yüksek...

Sinema Haberleri

Dünyanın en çok aboneye sahip olan ve ülkemizde de en çok tercih edilen dijital içerik platformu olan Netflix, oldukça geniş ve sürekli olarak genişlemeye...

Oyun Haberleri

Yüzlerce oyun ve uygulama NVIDIA RTX teknolojilerini hali hazırda destekliyor ve her ay NVIDIA DLSS, NVIDIA Reflex  ve gelişmiş ışın izleme efektlerini entegre eden birçok yeni oyun piyasaya...

Teknoloji Haberleri

AMD’nin yeni nesil Ryzen 9000 serisi masaüstü işlemcilerinin yakında resmi olarak satışa sunulması bekleniyor. Fakat bu resmi satışlara gerek kalmadan bazı işlemci modellerinin testlerine...