Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Rehber

Asus Armoury Crate Nasıl İndirilir?

Asus Armoury Crate yazılımının önemi büyük. Çünkü güncel çoğu Asus ürünü bu yazılımdan güç alıyor. Örneğin RGB bir klavye, ekran kartı, dizüstü bilgisayarlar bunların başında geliyor denebilir. Haliyle insanlar Asus Armoury Crate yazılımı nasıl indirilir? Asus Armoury Crate nedir? Gibi soruları bizlere sıkça soruyordu. Bugünkü rehberimizde de size bu bilgilerden kısaca ve anlaşılır bir dille bahsediyor olacağız.

Asus Armoury Crate Nedir?

Asus Armoury Crate nedir?

Asus Armoury Crate nedir? Bu sorunun cevabı aslında oldukça basit. Bu yazılım Asus markalı bazı ürünler üzerinde kontroller sağlamanızı, ayarlamalar yapmanızı ya da çeşitli bilgilere ulaşmanızı sağlayan bir üretici firma yazılımıdır. Örneğin Asus marka ekipmanlarda, ekran kartlarında, anakartlarda ve bunun gibi Armoury Crate destekli cihazlarda, donanımlarda ve ekipmanlarda sıkça aranan bir yazılım.

Örneğin klavyenizin RGB ayarını, makro ayarını ve diğer bazı ayarlarını Asus Armoury Crate yazılımı üzerinden yapabiliyorsunuz. Yine aynı şekilde Asus marka bir dizüstü bilgisayarın ayarlarını yapabilirsiniz, sıcaklık durumu gibi şeyleri anlık olarak görüntüleyebilirsiniz. Bu yüzden bu tarz ayarları yapmak isteyen kullanıcıların sistemine yüklemesi gereken önemli bir yazılım.

Asus Armoury Crate destekli cihazlar

Asus Armoury Crate Nereden İndirilir?

Asus Armoury Crate nasıl indirilir?

Asus Armoury Crate nereden indirilir sorusuna verebileceğimiz en doğru cevap tabii ki Asus’un resmi web sitesi olacaktır. Çünkü resmi web sitesi hem en güvenilir hem de güncel bir kaynak oluyor. Bu yüzden diğer sitelere yönelmemenizi öneririz.

  1. BURAYA tıklayarak Asus Armoury Crate indirme sayfasına gidin
  2. “Please Select OS” yazan kısımdan işletim sisteminizi geçin
  3. Daha sonra size en güncel sürümün indirme kısmı açıklacaktır
  4. “DOWNLOAD” yazan butona tıklayarak indirmeyi başlatabilirsiniz

Kısa bir süre sonra .ZIP formatında bir dosya bilgisayarınıza inecektir, ZIP dosyasını açıp .EXE formatlı kurulum dosyasını çalıştırdığınızda karşınıza yukarıdaki gibi bir ekran çıkacaktır, buradan “Başlat” butonuna basarak kurulum aşamalarını takip edin. Bu esnada güncel sürüm otomatik olarak indirilecektir. Size önerimiz kurulumdan sonra bilgisayarınızı yeniden başlatmanız yönünde olacaktır.


 

Bugünkü rehberimizde Asus Armoury Crate nasıl indirilir? Asus Armoury Crate Nedir? gibi kullanıcıların sıkça sorduğu sorulara yanıtlar bulduk. Bu konuda hakkında bir sorunuz varsa yorum yazarak sorabileceğiniz unutmayın.

1998 Ankara doğumluyum, uzun yıllardır Donanım Arşivi'nde web sitesi yöneticiliği yapıyorum. Sizlere ürün incelemeleriyle ve teknoloji haberleriyle güncel, doğru içerikler sunmayı hedefliyorum. Aynı zamanda Donanım Arşivi Forum'da da yöneticilik yapmaktayım.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

İnceleme

Yıllardır çok sayıda oyuncu monitörü inceledik. Bunlar arasında uygun fiyatlı ürünler de bulunuyorken çok daha pahalı ürünler de bulunuyordu. Bugün inceleyeceğimiz Gamepower Rapid 27...

Telefon Haberleri

Oppo, yeni fiyat performans odaklı telefonu Oppo A3 Pro  modeli ile akıllı telefon pazarında yeni bir sayfa açıyor. İşte telefonun teknik özellikleri. Oppo A3...

Teknoloji Haberleri

Nvidia, GeForce RTX 4090 ekran kartını piyasaya sürdükten kısa bir süre sonra bazı kullanıcılar bu ekran kartlarının 12VHPWR adı verilen yeni güç konnektörlerinin eridiğini,...

Oyun Haberleri

Manor Lords, şehir kurma oyunları tutkunları arasında büyük heyecan uyandıran bir oyun olarak öne çıkıyor. Steam’in en çok arananlar listesinde zirveye yerleşen bu oyun,...