Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Gaming

Android İçin Emülatör Tavsiyeleri

Bir Android cihazınız ve Google Play Store’da ki oyunlardan sıkıldınız mı? Sizlere tavsiye ettiğimiz emülatörler ile can sıkıntınızı çözmeyi hedefliyoruz. Gelin, “Android İçin Emülatör Tavsiyeleri” başlığını aşağıda sizlere teferruatlı olarak anlatalım.

 

Android İçin Emülatör Tavsiyeleri

AetherSX2

Listemizin ilk sırasında bir PS2 emülatörü olan AetherSX2 var. Eğer cihazınız en az Qualcomm Snapdragon 720G (SM7150 tabanlı) yada MediaTek Helio G90 (MT6785 tabanlı)  ayarında ise PS2 oyunlarını oynayabilirsiniz. Ayrıca, bu emulatörün desteği kesilmiş Turnip’e sahip sürümü vardır. Tamamen ücretsiz bir emülatördür.

PPSSPP

Listemizin ikinci sırasında PPSSPP var. PPSSPP, bir PSP emülatörüdür. Tamamen ücretsizdir fakat bağış yapmak istiyorsanız Gold sürümünü alabilirsiniz. Arasında hiçbir fark bulunmamaktadır çünkü tek maksadı bağış vermek içindir.

Dolphin Emulator MMJR

Listemizin son sırasında Dolphin Emulator MMJR var. Neden normal sürümü yerine başka bir geliştirici tarafından yapılan bu sürümü koyduk diye soruyorsanız sebebi şunlar:

  • Mali GPU’lar için optimizasyon içermesi
  • Normal sürümü göre Gamecube oyunlarında daha iyi performans

Dolphin Emulator, hem Nintendo Gamecube hem de Nintendo Wii emülatörüdür. Wii oyunları oynayacaksanız ve IOS’da dolaşacak iseniz kesinlikle normal sürümünü öneriyoruz. Bu makalemizde sizlere “Android İçin Emülatör Tavsiyeleri” başlığını anlattık. Peki siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlar kısmına yazabilirsiniz. Ayrıca ilginizi çekebilecek olan “Manjaro 21.3 Çıktı” adlı haberimizi başlığın üzerine tıklayarak okuyabilirsiniz.

Semih Boran, 2005 senesinde Ankara Yenimahalle'de doğmuştur. PC, Telefon, Tablet, Oyun konsolu, gömülü sistemler, yazılım gibi kategorilerde rehber, makale ve haber yazıları yazmaktadır.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Zombi kıyameti sevenler için harika bir haber var! Dying Light 2 Reloaded Edition, bu hafta sonu Steam’de ücretsiz olarak oynanabilir olacak. Oyunseverleri zombi parçalamaya...

Oyun Haberleri

Sons of the Forest‘ın 1.0 sürümüyle resmi olarak piyasaya sürülmesi, oyun dünyasında büyük bir heyecana yol açtı. Endnight Games‘in yaptığı muazzam güncelleme, oyunculara oyunun...

Teknoloji Haberleri

Geçtiğimiz yıl Türkiye’de en çok tercih edilen bilgisayar markası belli oldu. Önceki yıllara göre zirve değişmeyerek Lenovo yine pazar payında çoğunluğu elde etti. En...

Teknoloji Haberleri

Twitch.Tv platformu özellikle son yıllarda büyük bir tartışma konusu oldu. Geçtiğimiz yıllarda da Bit hırsızlığı ile gündeme gelen platformda bazı yayıncılar için tutuklamalar söz...